Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
12

    
Posted (admin) in Lida Hakkında Bilgilendirme on Temmuz-12-2008

Yorum yapın, sorularınızı yöneltin, görüşlerinizi belirtin!

Orjinallida Ekibi olarak ürün ile ilgili her türlü sorularınızı ve merak ettiklerinizi Yorumlar bölümümüzde yanıtlıyoruz. Ürün kullanımı hakkında, orjinallik üzerine ve bunun gibi her konuda bizlere yazabilirsiniz. Sorularınız en ivedi şekilde cevaplanmaya çalışılacaktır.

Lütfen sorularınızı yöneltmeden web sitemizde Lida ile ilgili yaptığımız açıklamaları ve yayımladığımız görselleri gözden geçiriniz.

Comments bölümüne tıklayarak yorumlarınızı / sorularınızı iletebilirsiniz.

Saygılarımızla.


 
Tem
03

    
Posted (admin) in Lida Hakkında Bilgilendirme on Temmuz-3-2008

Yeni Tasarımımız ile Sizlerleyiz!

16 Nisan 2007 tarihinden bu yana Lida kullanıcılarına hizmet verdiğimiz web sitemizin tasarımını blog formunda yeniledik!

Artık daha yoğun güncellenen ve daha interaktif bir web sitesi ile sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. Sürekli olarak güncellenecek ana sayfamızda devamlı ürün hakkında bilgilendirmeler ve gelişmeler hakkında haberler yeralacaktır. Lütfen web sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Orjinallida Ekibi.


 
Tem
03

    
Posted (admin) in Lida Hakkında Bilgilendirme on Temmuz-3-2008

Çoğu kullanıcımızdan aldığımız sorular doğrultusunda kapsül ve içeriğindeki ekstrakt formu hakkında bilgilendirme yapmak istedik.

Lida Kapsül, değişik 5 bitkinin öz haline getirilmiş “Buharlama veya Pres yöntemleri ile” ekstraktlarının karışımından oluşmaktadır.  Ekstrakt yapımı özveri isteyen ve mutlaka klinik çalışma gerektiren bir işlemdir. Bu işlemi başarıyla gerçekleştiren ve dünya kalite standartlarında hizmet veren Kunming Dali tesisleri, ekstraktları özenle çıkartmaktadır.

Lida’ nın etkili bir ürün olmasının başlıca sebebi de zaten ekstrakt formunda bir ürün olmasıdır. Bazı gıda takviyesi üreten firmaların tercih ettikleri bir ikinci yöntem de kurutulmuş olarak muhafaza edilen bitkilerin direkt olarak öğütme yöntemi ile un haline getirilip karıştırılarak pres yöntemiyle tablet haline yada toz formunda kapsül haline getirilmesidir. Bu yöntem ile üretilen gıda takviyeleri çok başarılı sonuçlar vermemektedir.

İçerik Rengi Nedir ?

Şüphesiz olarak ürün hakkındaki en büyük tartışmalardan biri de içerik ekstresinin rengi olmuştur. Bazı sahte Lida sürümlerinin kapsül içerisinde yeşil yada beyaz renklerde tozlar bulunmaktadır.

Orjinal Lida’ nın iç Ekstre formuna gelince;

Lida, içeriğindeki ekstrakt formunun Turunç Çiçeği ve Mandalina Lifi içermesi sebebiyle kahverengine yakın bir renkte olduğu bilinmektedir. Bu rengi tam olarak “açık kahverengi” olarak niteleyebiliriz. Açık kahverengi iç ekstresi bulunan ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Aynen kutu formunda ve tasarımında olduğu gibi iç ekstrakt rengi de Lida’ nın orjinalliğini kanıtlayan eşsiz bir renktir. Bu ürünler mutlaka Kunming Dali fabrikasında üretilmiştir…


 
Tem
01

    
Posted (admin) in Lida Hakkında Bilgilendirme on Temmuz-1-2008

Web sitemizde tanıtımı ve satışı yapılan Lida DaiDaiHua Jiao Nang isimli zayıflamaya yardımcı kapsül formundaki ürünümüzün orjinalliğini siz değerli müşterilerimize kanıtlayabilmek adına elimizden gelen her türlü gayreti göstermek azmi içerisindeyiz.

Lida ürününün çok yüksek bir tanınmışlık ve potansiyele sahip olması sebebiyle maliyet açısından rant gütmek amacında olan bir takım kimseler tarafından değişik ülkelerde değişik sahte sürümler üretilebilmektedir. Gayrıresmi olarak üretilen bu sürümlerin sahte olduğunu aşağıda anlatacağımız bir kaç belirgin özelliğe dikkat ederek kolaylıkla anlayabilirsiniz.

  1. Üretici Firma KmDali’ nin sahte sürüm raporlarını incelemekle işe başlayın.
  2. Web sitemizin bu bölümünü mutlaka inceleyiniz.
  3. Taklit edilebilmesi mümkün olmayan “Mikro Hologram”‘ ı inceleyiniz. Mikro Hologram merkezinde görünür biçimde “GENUINE” yazısını, üst blokta ise sadece mikroskop altında görülebilecek sıra sıra “TRUSTSEAL” yazısını içerir.
  4. GMP logosunu inceleyiniz.
  5. Ürün barkodunu ve yanakta bulunan açıklamaları kontrol ediniz.
  6. Nokta vuruşu “DotMakris” tekniği ile kutu yanağına basılan üretim ve son kullanma tarihlerini inceleyiniz.
  7. Orjinal Lida kutusu ofset baskı tekniği kullanılarak basılmamıştır. Bu sebepten kutu üzerinde tram göremezsiniz.
  8. İç Kapsüllerin blasterleri üzerinde 6 farklı dilde açıklamalar yazlaktadır.

Tüm bu özellikleri tam ve eksiksiz olan Lida ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz.

Önemli: Kutusu üzerinde kelebek resmi bulunan Lida’ lar da orjinal olmakta olup, ithalat izni alınması sırasında TKB’ nın çıplak kadın figürüne izin vermemesi sebebiyle kutu tasarımı değiştirilmiştir.Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.