Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
02

    
Posted (admin) in Lida Hakkında Bilgilendirme on Temmuz-2-2009

Lida’ nın Çin Orijini sürümünün en yeni versiyonu artık GMP standartlarında (Üstün Kalite Şartları) üretilmeye başlanırken yeni kapsüllerde artık vegetable “Tümüyle Bitkisel” (Vegicaps) kapsüller kullanılmaya başlandı. Bu kapsülleri diğer kapsüllerden ayıran en büyük özellik balık yada sığır jelatini yerine, tümüyle bitkisel (ağaç kabuğu ve liflerinden) olarak imal ediliyor olmasıdır. VegiCaps, aynı zamanda ürünün ekstre kuvvetini de arttırmakta, emilimi kolaylaştırdığı için ürünün etken maddelerinden azami biçimde fayda görebilmemizi sağlamaktadır.

Yeni tasarımı ve güncel orjinallik güvenlik önlemleri ile yeni Lida, artık çok daha gelişmiş durumda. Kutu basımında kullanılan OpenWork teknolojisi sayesinde artık kutu taklidi neredeyse imkansız! Bunun yanında kapsülleri nem ve ışıktan korumak amacıyla tasarlanan aleminyum blasterin tasarımında da değişiklikler yapılmıştır.

…ve en önemlisi ürünün formülüne L-Carnitine eklenmesi ve etkinliğinin güçlendirilmesidir.

L-Carnitine ile ilgili ufak bir bilgiyi de sizlerle paylaşmak istedik.

L-Carnitine Nedir ?

L- Carnitine, vücudumuza gıda alımıyla giren protein, karbonhidrat ve yağ’ ın enerjiye çevrilmesinde önemli rol oynayan bir besin maddesidir.
L-Carnitine
in başka hiçbir besin maddesinin yapamadığı bir görevi vardır. Aynı bir forklift gibi yağları kaldırır ve vücudumuzun yağları yaktığı mitokondri adlı yerlere bırakır. Enerji sağlanması ve kullanımındaki diğer rolleri ile maksimum enerji ve maksimum sağlık için gereklidir.
L-Carnitine vücutta oynadığı rol dolayısıyla vitaminlere benzetilse de vücudumuzda da düşük miktarda üretilebildiği için vitaminler sınıfında yer almamaktadır.Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.