Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
29

    
Posted (admin) in Lida Hakkında Bilgilendirme on Ağustos-29-2009

Uzun zamandan beri çalışmaları süren ve bugünden itibaren aktive edilen özel kurye sistemimiz ile Yıldırım Teslimat uygulamamız İstanbul ili dahilinde başlamıştır!

Siparişinizi kaydettikten sonra operatörlerimiz en ivedi biçimde size ulaşacak, siparişinizin onayı alındıktan itibaren azami 3 saat içerisinde ürünleriniz tarafınıza teslim edilecektir.

Yıldırım Teslimat opsiyonumuzdan faydalanmak için sipariş verirken not düşmeniz yada telefonda belirtmeniz kafiidir.

Not: Normal teslimatlarımızda olduğu gibi taşıma ücreti alınmamaktadır. (Ücretsiz Kargo.)


 
Ağu
26

    
Posted (admin) in Lida Hakkında Bilgilendirme on Ağustos-26-2009

Öncelikle tüm kullanıcılarımızın mübarek Ramazan ayının bereketli, sağlıklı ve huzurlu geçmesini dileriz.

Bir çok kullanıcımız oruç tutmakta ve haklı olarak, normal şartlarda sabah kahvaltısı öncesi alınması gereken Lida kapsül ürününün Ramazan’ da nasıl kullanılmasını merak etmekteler.

Bizler şu ana dek edindiğimiz tecrübelere ve daha önceki ramazan aylarında ürünü kullanmış kişilerin deneyimlerine göre ramazan boyunca kullanımı şu şekilde tavsiye etmekteyiz;

Sahur yemeğini yemeden 15 dakika önce 1 kapsül alıp, yemek süresince de normalin mümkün olduğunca üzerinde (biraz daha erken kalkıp yemek süresini uzun tutmayı deneyebilirsiniz.) su tüketmenizi tavsiye ediyoruz. Su tüketiminizi birden yapmamanız, yemek süresine dağıtmanız gerekmektedir. Birden su tüketmeniz, şişkinlik yaratabileceğinden tavsiye edilmemektedir.

Su tüketimini normalin üstünde tutmanızı tavsiye etmemizin sebebi ise Lida’ nın gün içinde ağız kuruluğu etkisiyle birlikte su tüketimi ihtiyacını arttırmasıdır. Susuzluğa katlanmak, açlığa katlanmaktan daha zor olsa da bunun tesellisi, Lida’ nın mükemmel tokluk hissidir.

Sahur öğünü tüketmeyen / tüketemeyen kullanıcılarımız, Lida’ yı yatmadan önce 1 kapsül tüketebilirler. Fakat kapsül alımından 15 dakika sonra mutlaka birşeyler atıştırmaları tavsiye edilmektedir.

İyi Ramazan’ lar dileriz.Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.