Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
30

    
Posted (admin) in Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Bilgilendirme on Ekim-30-2009

Her ne kadar termojenik (bütünüyle hareketsizlik sözkonusu ise dahi kilo kaybı sağlayabilen) bir ürün olsa da Lida’ da sabır gerektiren bir üründür. O bizim kilo problemimizi anında yokedecek bir sihirli deynek değil. Dünyanın en güçlü ve en hızlı netice veren zayıflama ürünü olsa da belirli bir süre sabırla beklemek gerekecektir.

Bir takım kullanıcılarımızın kısa dönemler için yaptığı yorumlara dayanarak şunları söyleyebiliriz;

Örneğin “5 gündür kullanıyorum fakat kilomda bir değişiklik olmadı.” yada “15 günde 2 Kg. zayıfladım, sizce az değil mi?” gibi sorular ve yorumlar yönelten bazı kullanıcılarımız var. Tüm yorumlarınıza en kısa zamanda cevap vermeye çalışsak da buradan ekstra bir açıklama yapmak istedik.

Lida, yapısı baz alındığında zaten bu kadar kısa sürelerde etki beklenecek bir ürün değil. Böyle hızlı bir etkiyi ancak bir ilaçtan yada kimyasallar içeren bir preparattan bekleyebilirsiniz.

1 haftada 4 Kg. zayıflayabilen kullanıcılar da var fakat onlrın metabolizmal hareketleri, bünyeleri, kilo fazlaları ve rahatsızlık durumları farklı olabilir. Her insanın vücut yapısı, çalışma hızı farklıdır. Bir hipotiroid hastası Lida ile zayıflayamayabilir fakat bir metabolizma katili olan doğum haplarından kullanan bir bayan, hiç sıkıntısız zayıflayabilir.

İşin özüne gelince;
Kilo sıkıntısı olan herkesde Lida mutlaka işe yaramakta ve zayıflama sağlamaktadır. Fakat her kişide farklı sürelerde. Deliler gibi çalışan bir demir işcisinin verdiği kilo ile bir ev hanımının verdiği kilo tabii ki bir olmayacaktır. Yada düzenli spor yapan bir bayan ile bir iş adamınınki farklı olmak zorundadır.

Edindiğimiz tek tecrübe, Lida ile zayıflayamayan kimsenin olmaması. Buna emsal yoktur. 1 ay “Lida ile zayıflayamıyorum” diye şikayet eden ve 2. ayın sonunda teşekkürler ile geri dönen kullanıcılarımız dahi olmuştur.

Alternatifsiz zayıflamanın yolu, Lida’ yı sabırla ve talimatlar dahilinde kullanmaya devam etmektir.


 
Eki
27

    
Posted (admin) in Lida Hakkında Bilgilendirme on Ekim-27-2009

Bazı kullanıcılarımız bizlere Lida’ nın kullanımını aksattığını, iki günde bir kapsül kullandığını ve bazıları ise 15 gün kullanıp, 15. gün sonrasında kullanımı kestiğini, bir süre ara verdikten sonra tekrar devam ettiğini vurguluyor.

Bu yapılanların hepsi tümüyle yanlış olan ve Lida’ nın etkisini altüst edecek kullanım yanlışlarıdır. Lida, mutlaka her gün, sabaha vakitlerinde yada uykudan uyanmanıza yakın zamanlarda, vücut fonksiyonlarının yavaş yavaş henüz hareketlendiği safhada kullanılması, alındıktan sonra midede en derin şekilde emilimini gerçekleştirmesi için 2 bardak dolusu, imkan varsa ılık su ile alınmalı, ürünün alımından sonraki en geç 30 dakika içerisinde sabah kahvaltısı öğününe başlanmalıdır.

Kahvaltınızda, uygulayacağınız herhangi bir ağır olmayan diyet programına göre yediklerinizi seçerek ve kahvaltı sofranızdaki çeşitliliğe dikkat ederek kendinizi daha rahat ve daha kolay bir şekilde, istenmeyen etkilerden uzak olarak zayıflamaya bırakabilirsiniz.

Siz siz olun, Lida’ nın düzenini, kullanım talimatlarına uygun şekilde seyrettirin. Bu talimatların dışına çıkarak kendinize boşa eziyet etmeyin. Zaman kaybetmemeniz ve bir an önce netice görmeniz herşeyden önemlidir.

Çok yakınımızda olan bayrama daha zayıf ve herkesi şaşırtacak bir güzellikte girmeniz dileklerimizle…


 
Eki
25

    
Posted (admin) in Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Bilgilendirme on Ekim-25-2009

Orjinal Lida’ nın yakın takipcisi olan siz değerli kullanıcılarımıza bu kez Lida’ nın zayıflatıcı etkisini yavaşlatan öğelerden ve yapılan yanlışlardan bahsedelim istedik.

Ürünü kullanan fakat yaptığı bazı yanlışlar sebebiyle daha yavaş etki gören Lida severlerin geri dönüşleri ve paylaşımlarıyla edindiğimiz tecrübelerin sonucunda bu analiz yazısını hazırlayabildik.

Aşağıda Lida’ nın etkinlik hızı ve süresini olumsuz etkileyen öğeleri sıralıyoruz;

  • Su tüketiminin önerilen orandan az olması: Lida, su ile birlikte etki gösteren ve yağ yakımını su sayesinde sağlayan bir üründür. Bu sebepten ötürü rutin olarak önerilen günlük su tüketimi oranının (2, 2,5 Lt.) altında su tüketimi yapılması durumunda etki hızı düşebilmektedir.
  • Sabah ve akşam öğünlerinde beslenme biçimi: Sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinde aşırı yağlı, tuzlu, baharatlı veya kafein içeren öğünlerin tüketilmesi; kızartma, hamur işi, tatlılar ve aşırı tuzlu gıdalar tüketilmesi her ne kadar kuvvetli bir gıda takviyesi olsa da ürünün etkinliğini düşürebilir.
  • Bağırsak tembelliği problemi: Lida’ nın tüketim süresi içerisinde bağırsak tembelliği sonucu kabızlık şikayeti yaşayan kimselerin bu sorunun önüne mutlaka bitkisel yada çok mecbur kalındığında ilaç desteği ile geçmeleri gerekir. Kabızlık, Lida’ nın gücünün önüne geçen başlıca sorunlar arasında yer almaktadır.
  • Aşırı hareketsizlik ve egzersiz uygulanmaması: Özellikle masabaşı işlerde çalışan ve otomobili olan kimselerin en büyük sorunu hareketsizlik ve doğru orantılı olarak artan yağ miktarıdır. Bu sorunun önüne kendinizi zorlamayacak şekilde egzersiz yaparak geçebilirsiniz. Günde 10 dakikanızı kendinize ayırmanız ve beden hareketleri yapmanız dahi Lida’ nın etkisini mükemmel ölçüde arttırabilir. Her ne kadar ürün termojenik özellik taşısa da hareketsizlik, zayıflama süresini uzatacaktır.
  • Doğum kontrolüne yardımcı yada hormonal düzene etki eden ilaçlar: Özellikle doğum kontrol ilaçları başta olmak üzere, kortizon ihtiva eden yada direkt veya dolaylı yollardan hormonal sisteme etki eden ilaçlar ile birlikte Lida kullanılması zayıflama süresini oldukça uzatabilmektedir. Zaten genel olarak yüksek dozajlı ilaçlar ile aynı zaman dilimi içerisinde kullanılması tavsiye edilmeyen Lida için apayrı bir zaman dilimi hedefleyebilir yada sürekli ilaç kullanma durumunda iseniz egzersiz yada spor programları uygulayarak azalan etkiyi çoğaltabilirsiniz.

Tüm bunların ötesinde ürünü tükettiğiniz süre zarfında diyet yada hafif rejim programları seçerek uygulayabilir, bu sayede doğru gıdalar tüketip, dengeli beslenerek daha hızlı zayıflayabilirsiniz.

Lida ile sağlıklı ve doğru sürede zayıflamanın altın kuralları bunlardır…


 
Eki
22

    
Posted (admin) in Lida Hakkında Bilgilendirme on Ekim-22-2009

İnternet ortamında kesinlikle orjinal olan Lida’ nın (Çin Orijini – Kunming Dali tarafından üretilir.) tanıtıldığı ve kullanıcı yorumlarına en büyük değeri gösteren 2 web sitesinden birindesiniz. Ürün için bu en önemli olan iki kriter kullanıcılar ve Lida konusunda araştırma yapan kişiler tarafından aranan kriterlerdir. Web sitemizde orjinal ürünün nasıl özellikler taşıması gerektiği konusunda yazılı ve görsel bir çok bölüme ulaşabilirsiniz. Özellikle bir ürünü yada hizmeti araştıran kimseler için o ürün ve hizmet hakkında geçmişe uzanan ve ürünü alıp kullanmış yada hizmetle önceden tanışmış / almış kişilerin iyi yada kötü yorumlarının bulunması çok önemlidir. Orjinal Lida web sitesinde 8000′ e ve 2 senelik bir geçmişe dayanan kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Üstelik bu yorumları herhangi bir üyelik gerekmeksizin okuyabilir, yorum yazabilirsiniz.

Uzman destekli ekibimiz, yorumlarınız dahilindeki her soruyu en kısa zamanda cevaplandırmak için çalışıyor. Çevrimiçi destek sistemimiz ve iletişim sekmemiz haricinde mesai saatleri (Sabah 10:00 – Akşam 19:00) dahilinde hizmetinizde olan 3 farklı mobil çağrı hattımız aracılığıyla da Lida hakkında öğrenmek istediğiniz her şey ve almak istediğiniz her bilgi için destek veriyoruz. Bizi aramak istemiyorsanız, iletişim formlarımıza numaralarınızı bırakabilir, sizi bizim aramamızı sağlayabilirsiniz.

Amacımız, araştırmacı ve kullanıcıları orjinal ürüne yönlendirmek, ürün hakkında doğru bilgileri paylaşabilmek ve kilo sorunu olan kişilere Lida konusunda destek verebilmektir.

Tüm bunların haricinde orjinal ürünün size en acil, en özel ve en sağlam şekilde ulaşması konusunda da hizmet vermekteyiz. Lakin ürünü her nereden temin etmek isterseniz isteyin, bizden destek almadan lütfen herhangi bir girişimde bulunmayınız. Temel olarak web sitemizin ticari, bizlerin ise satış amacı güttüğümüzü inkar etmiyoruz. Lakin bunu en dürüst yollardan yapmaya çalıştığımızı bilmenizi istiyoruz.

Huzurlu ve sağlıklı zayıflamalar dileriz…Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.