Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
30

    

Egzersiz ve Spor aktivitelerinin Lida’ nın etkisini arttırması bir yana piyasada Lida ile birlikte kullanılabilecek ve Lida’ nın etkisini arttırabilecek takviyeler ve bitkisel ürünler bulabilirsiniz. Bu tip takviyelerin kullanılması ile hem daha sağlıklı hem de daha hızlı zayıflayabilirsiniz.

Bunlardan biraz bahsetmek isteriz;

  • Bitkisel Form Çayları: Bitkisel form çayları yakınınızdaki Lokman Hekim ve bitkisel ürünler satan mağazalardan temin edebileceğiniz türden çaylardır. Bu çayların poşet formunda olanları veya normal demleme usulü kullanılabilecekleri vardır. Genellikle Sinameki, Funda, Biberiye, Paraguay yaprağı, Civan Perçemi vb. bitkilerin karışımlarıdır. Lida ile etkinliği % 50′ ye kadar arttırabilecek güce sahiptirler.
  • Diğer Zayıflama Takviyeleri: Piyasada yine aynı mağazalardan temin edebileceğiniz kapsül yada tablet formunda çok çeşitli zayıflama destek ürünleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları: CLA, Spirulina, Hydroxycut, L-Carnitine, Fitoform vb.’ dir. Bu tür takviyelerden en az birini Lida ile kullanabilir ve ürünün etkisini % 30 oranında arttırabilirsiniz.
  • Daha Sağlıklı Zayıflamak için: Kalp ve damar sistemi sağlığı ve boşaltım sistemi düzeni için kullanabileceğiniz ürünler de bulunmaktadır. Örneğin balık yağı takviyeleri, Aminoasit takviyeleri, Vitamin ve Mineraller. Bunların hepsi kalp ve damar sağlığını geliştirici yardımcı ürünlerdir. Özellikle kas sağlığı için gereken aminoasitler, genel metabolizma düzenleyici B12 ve Folik Asit destekleri, bayanlarda regl döneminin zayıflama üzerindeki olumsuz etkilerini azaltıcı Çuha Çiçeği Yağı “Evening Primrose” ve metabolizma güçlendirici köpek balığı karaciğer yağı önemli takviyelerdir.

Bu takviye ve bitkisel çayların hepsini güvenle Lida ile birlikte kullanabilirsiniz. Bu sayede daha sağlıklı bir biçimde kilo verebilir ve sıkıntısız bir Lida süreci geçirebilirsiniz.


 
Kas
28

    

Diyet ve LidaÖnerdiğimiz diyet sağlıklı kalarak lida ile kilo vermenizi sağlayacaktır. Sitemizde yer alan diyet programları Amerikan Beslenme ve Diyabet Cemiyetleri’ nin önerilerine ve genel sağlıklı beslenme ilkelerine uygun olarak hazırlanmıştır. Diyette yağ, şeker ve alkol dışındaki tüm yiyeceklere yer verilmiştir. Yemek yaparken tüm ana besin gruplarına giren yiyecekleri kullanmanız mümkündür. Bu da yemek yapma yeteneğinizle orantılı olarak pek çok değişik yemek hazırlamanıza imkân verecektir. Yemeklerinizi kalori saymaya gerek kalmadan evinizde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz gibi ev dışındaki yemekler ve davetlerde de Lida ile diyetinizi sürdürmeniz mümkün olacaktır. Birçok zayıflama girişiminin başarısızlıkla sonuçlanmasının nedeni aşırı kısıtlamalardır. Buna karşılık Lida kullanımında aşırı sert kısıtlamalar yada ağır diyetler uygulamaya gerek yoktur. Burada önerdiğimiz diyetin önemli bir özelliği de aşırı kısıtlamaları şart koşmamasıdır. Üstelik diyetin belli günlerinde sevdiğiniz yüksek kalorili yiyeceklerden yemeniz mümkün olmakta ve böylece diyeti Lidayla kolaylıkla sürdürmeniz sağlanmaktadır.

Diyet bölümü belli miktarda kilo verilmesiyle sona ermemekte, aynı zamanda yeni kilonuzu korumanızı sağlayacak diyet önerilerini de içermektedir. Böylece bu diyet süresi boyunca, sizi şişmanlatan kötü beslenme alışkanlıklarından kurtulup sağlıklı beslenmeyi öğrenerek Lida’ nın da yardımıyla kilo vermenin gerçek amacı olan sürekli zayıf kalmanız sağlanacaktır.

Kilo vermek ve bunu korumak için diyet ile birlikte Lida kullanım döneminde egzersiz programı da uygulanmalıdır. Fizik egzersiz yapmadan kilo vermek normalde mümkün değildir. Bu Lida ile mümkün olsa da egzersiz Lida’ ya ekstra güç kazandırır. Egzersiz diyet programının ayrılmaz bir parçasıdır. Hem diyetle alınacak sonucun hızlanması, hem de verilen kiloların korunmasında egzersizin rolü büyüktür. Egzersizler herkesin yapabileceği ve günlük programına rahatlıkla yerleştirebileceği kolaylıktadır. Lida diyet programlarımız için bizi takip etmeye devam ediniz.


 
Kas
27

    
Posted (admin) in Egzersiz ve Spor, Lida Hakkında Bilgilendirme on Kasım-27-2009

Haftada üç sizin için daha yapılabilir mi görünüyor? Öyleyse bununla başlayın. Günde on dakikadan, haftada üç ile beş gün vakit ayırıyor olsanız bile Lida kullanırken yararınıza olacaktır. Ama hafta boyunca hareketsiz durup, hafta sonu abartıya kaçmayın. Aşırı egzersiz yapmak ya da sözde boş zaman etkinliklerinde çok yorucu uzun saatler harcamak da hem vücudunuz için hem de Lida ile amaçladığınız etkin zayıflama için pek etkili olmayacaktır. Bu yüzden egzersiz seanslarınızı 45 dakikadan uzun tutmayın.

Aşırı egzersiz, istenmeyen kilo kazanımına neden olan stres hormonu kortizolun salınımını tetikleyebilir, kas dokusunun bozulmasına ve daha hızlı yaşlanmamıza yol açabilir (bu konuyla daha fazla bilgiyi ilerleyen yazılarımızda göreceksiniz). Genel fiziksel sağlığınızı düzeltmekle birlikte, düzenli egzersiz yapmak Lida ile girilmiş herhangi bir zayıflama ya da kilo koruma programının mükemmel yardımcısıdır. Ama herhalde bütün bunların içinde en iyisi; tatmin, öz saygı ve rutin bir egzersiz programına sahip olup, buna ve düzenli Lida kullanımına sadık kalmanın verdiği başarı hissidir.

Açıkçası gün boyu patronumuzu, eşimizi, ailemizi ve arkadaşlarımızı hoş tutmaya çalışmanın dışında kalan boş vaktimizde, kendimizin ama sadece kendimizin iyiliği için yaptığımız nadir şeylerden biridir egzersiz.

Egzersiz ayrıca hiçbir makyajın taklit edemeyeceği şekilde ışık saçan bir parlaklık verdiğinden cilt için de çok faydalıdır.


 
Kas
26

    
Posted (admin) in Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Genel on Kasım-26-2009

Sağlıklı yaşam için en önemli kriterlerin düzenli ve sağlıklı beslenerek, yeterli fiziksel aktivite yapmaktan geçtiği bilinen bir gerçek. Bu gerçek hem diyet yapan hem de diyetisyen kontrolünde zayıflayan kişiler için geçerli. Tabii ki Lida ile zayıflamayı amaçlayan kişiler için de. Düzensiz, sağlıksız beslenmenin ve yetersiz yapılan fiziksel aktivitenin kan basıncının artmasında, kan şekerinin yükselmesinde ve anormal kan yağlarının oluşmasında temel risk faktörleri olduğu kabul edilir. Normal olarak ve hiç çaba sarfetmeden Lida kullanırsak termojenik özellik yine bizi zayıflatacaktır. Fakat bunu düzenli ve dengeli olarak beslenerek ve spor da yaparak desteklersek inanılmaz sonuçlar elde edebiliriz.

Bazı bulguların kalp hastalıkları, kanser, diyabet ve şişmanlığa zemin hazırladığı bildirilmektedir. DSÖ 2002 yılındaki raporunda, sebze ve meyveleri önerilen miktarların altında tüketmenin, inmeden %11, gastrointestinal kanserlerinden de %19 sorumlu olduğu belirtilmiştir. Sadece kilo vermek için değil, aynı zamanda Lida’ lı veya Lida’ sız sağlıklı beslenmek için de meyve ve sebzeler aşırı önemlidir. Genel anlamda 2.7 milyon insanın düşük miktarda sebze ve meyve tüketmesine bağlı öldüğünü vurgulamaktadır.

Fiziksel aktivite yapmamanın ise meme, kolon ve rektal kanserinden %10-16 sorumlu olduğu, iskemik kalp hastalıkları sebebiyle ölümde %22 rol oynadığı bildirilmiştir. DSÖ 2005 yılındaki projeksiyonunda 15 yaş üzeri 1.6 milyar kişinin hafif şişman olduğu, 400 milyon kişinin ise şişmanlık ile mücadele ettiğini bildirmiştir. 2015 yılında 2.3 milyar kişinin hafif şişman ve 700 milyonun ise şişman olacağı tahmin edilmektedir.

Bu projeksiyonun gerçekçilik payında Lida’ nın büyük bir yanılgı payı yaratması dileğiyle, sağlıklı zayıflamalar.



Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.