Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
31

    
Posted (admin) in Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel on Aralık-31-2009

3 gün önce açıklanan KmDali raporlarına göre üretici firma orjinallida.co web sitesini Türkiye’ de orjinal ve fabrikadan ürün temin ederek satış yapan tek web sitesi olarak bildirmiş. Şöyle ufak bir cümle geçiyor;

” According to the stock controls, it’ s designated that the only web site which supplies and sells Original Lida productions is orjinallida.co “

Bunun anlamı bizim Türkiye’ de orjinal Lida sattığımızın artık kanıtlı olduğudur. Tek yetkili üretici ve Çin konuşlu fabrika Kunming Dali’ nin bizi hedef olarak gösteriyor olması kullanıcılarımız bazında güveni bir kez daha arttırmıştır.

Bizler zaten ürünlerimizi para iade garantisi ile koruyan tek satış sitesi olarak sürekli surette yazılı ve sözlü olarak kullanıcılarımıza ürün hakkında geri destek vermekte, yorumlar ve telefon görüşmeleriyle kullanıcılarımızı desteklemekteyiz.

Güveninizin ve bizi desteklemenizin verdiği güçle halen ayaktayız. Teşekkür eder, 2010 yılınızın sağlıklı ve huzur içerisinde geçmesini dileriz.


 
Ara
30

    
Posted (admin) in Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Genel on Aralık-30-2009

2009 yılının bitmesine az bir zamanımız kaldı. Bu yılı yepyeni GMP standartlarına haiz ve Karnitin ile formülü güçlendirilen yeni lida ile geçirdik. Bize başvuran kullanıcılarımızdan % 89′ luk bir oranı Lida kullanarak 2009 yılında başarıya ulaştılar. Geriye kalan % 11′ lik kısım da ya düzensiz ürün kullanmaktan yada belirli engelleyici rahatsızlıkları sebebiyle veya ilaç kullanmaktan ötürü Lida’ dan etki göremediler. Bu mükemmel etki istatistiğini sizlerle paylaşmak istedik ki bu sayede Lida’ nın ne kadar etkili bir ürün olduğunu bilesiniz.

Geride bırakmaya hazırlandığımız bu yılda Lida’ nın migrene iyi geldiği konusunu vurgulayan bir kullanıcımız oldu. Kilo verme konusunda ilginç bir başarı elde ederek şu ana kadar zayıflayanların rekorlarını kıran bir kullanıcımız 4 ayda 48 Kg. zayıfladı. Bir kullanıcımız ise Lida kullandığı dönemde cildinin prüzsüzleştiğini ve güzelleştiğini iddaa ediyordu.

Çok değişik alternatif etkilerin görüldüğü 2009 revizyonu uygulanan yeni Lida, kaygılarımızın iyden iyiye yokolma aşamasına geldiği daha iyileştirilmiş ve daha sağlıklı bir formül ile Lida’ ya daha çok güvenmemizi sağladı.

Şu an ise 2010′ da neler yaşayağımızı merak ederek yeni bir yıla adım atıyoruz. Yeni yıl ve sonrasında da sağlıklı zayıflamalar diliyor ve 2010′ un herkese hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

Orjinal Lida ekibi.


 
Ara
29

    
Posted (admin) in Egzersiz ve Spor, Lida Hakkında Genel on Aralık-29-2009

Lida kullanımında etki görebilmek için sporun ve egzersizin ne kadar önemi olduğunu tahmin dahi edemezsiniz. Şöyle söylemeliyiz ki Lida ile zayıflamaya çalışan kişiler eğer spor ve egzersizin Lida’ yı nasıl harekete geçirebildiğini bir bilseler her uygulamayı bırakır ve sabah akşam sporla, egzersizle uğraşır, kısa zamanda da mükemmel bir biçimde zayıflayabilirler. Bu çok çok önemli bir konudur. Lida için kasların ve kemiklerin düzenli olarak çalışması demek vücut metabolizmal hareketlerinizin patlama yapması demek. Bu ne anlama mı geliyor ? Turbo yağ yakma!

Sporun Lida açısından değil aslında tüm zayıflama düzeni ve periyodlarında önemi büyüktür. Kaldı ki bizler illaha ağır sporlar yapın, kendinizi yorun da demiyoruz. Evde, her gün kendinize ayıracağınız bir 5 dakika ile dahi Lida’ nın etkisini arttırabilmek elinizdedir.

Lida siz nerenizi çalıştırırsanız oranızda yağ yakımı hedefler. Bu da Lida ile bölgesel zayıflama için mucize bir fırsattır.

Şunları yapabilirsiniz;

  • Günde 50 mekik hareketi
  • Asılma yada barfix, 7-8 kez
  • Olduğunuz yerde koşuyor gibi hareketlenmek (5 dakika)
  • Göğüsler için günde 15 şınav
  • Kollar için günde 50 kez kollarınızı dik olarak kaldırıp indirin.

Bu ve bu tip basit hareketler için kendinize gece yatmadan önce yada sabah kalktığınızda bir 5′ er dakika ayırın. Her gün 5 dakika yapılacak bu egzersizler dahi işinizi fazlasıyla görecek ve sizi çok daha az sürede sonuca ulaştıracaktır.

Sağlıklı zayıflamalar dileriz.


 
Ara
28

    
Posted (admin) in Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Genel on Aralık-28-2009

Lida’ nın bu yeni sürümünde Karnitin bulunduğunu hepimiz biliyoruz. Bizler size onu değişik bir açıdan anlatmak istedik.

L-Karnitin organizmada bulunan bir enzimdir. Bu enzim organizmada, karaciğer ve böbrekler seviyesinde, iki aminoasit L-Lysin ve L-Methionin, demir ve C, B-6 vitaminleri sayesinde sentezlenir. Günümüzde L-Karnitin eksikliğine nadiren rastlanmaktadır. Çünkü et, tavuk, tavşan, inek sütü ve yumurta gibi çok sık tükettiğimiz besin maddelerinden bu enzimi sağlayabiliyoruz. Fakat onun Lida’ da bulunması biraz farklı bir amaç içindir. Karnitin aynı zamanda zayıflamaya ve yağ yakımına yardımcı bir üründür. Karnitin ve Lida birlikte harika bir ikili oluşturmuştur.

Sadece; özellikle demir eksikliği bulunan bazı vejetaryenler L-Karnitin sentezi yetersizliği çekebilir. Fakat zayıflamak için herkese L-Karnitin kullanımıtavsiye ederiz. Doğuştan L-Karnitin eksikliğine de binde bir rastlanmaktadır. Bu kişilerin sorunu, aşırı şişmanlık değil, kas rahatsızlığıdır.

Reklamlarda L-Karnitin, “yağları yakmaya” yarayan bir madde olarak tanıtılmıştır. Açık olalım! Kandaki serbest yağ asitlerinin “enerji yakıtı” olarak kullanılmasında yararlı olduğu bilinse de, vücutta depo edilmiş yağları karnitin ile yaktığı bir gerçektir.

Sadece, başka bir enzim olan trigliserid lipaz çok az bir oranda ensülin sayesinde, vücuttaki depolanmış yağları eritir ve kan dolaşımında yağ asitlerinin serbest dolaşımını sağlar.

Lida ile Karnitinin mucize etkilerini keşfedin.Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.