Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
31

    

Sahtesi Nasıl Anlaşılır ?İnternet ortamında Lida araştırırken yada bitkisel ürün marketlerinde Lida aramaya koyulduğunuzda dikkat etmeniz gereken tüm öğeler, orjinal lida’ nın nasıl özellikler taşıması gerektiği tüm açıklığıyla web sitemizde yayınlanmış durumdaydı. Fakat bizler zaman zaman geri planda kalan bölümlerimizi ön plana çıkartmayı faydalı gördüğümüz için yeniden sahte Lida’ nın nasıl anlaşılabileceği üzerine yazmak istedik.

Eski bölümlerimizden Sahte Lida isimli sayfada küçük detayları sizinle paylaşmıştık. Bir diğer ve aslında en gözde bölümümüz olan Orjinallik Kanıtı kısmında ise çok detaylı orjinal lida görselleri yayınladık. Bunların hepsini dikkatlice okuyup yorumlamanız bizim açımızdan çok önemlidir. Çünkü Lida gibi komplike bir ürünün orjinalliğinin kanıtlanması çok güç bir durum ve bunu ancak sizin takdiriniz kusursuz kılabilir.

Daha önce yayınladığımız birden fazla makale arasında en faydalısı ise uzun süre rağbet gördü. Orjinal Lida Nasıl Anlaşılır ? sorusunun çeşitli yanıtları bu yazıda verilmişti.

Tüm bu kaynakların haricinde belirtmek istediğimiz bir diğer önemli konu kalite standartları bakımından oldukça prensipli olan üretici KmDali için Lida’ nın en önemli ürün olması ve her zaman orjinal ürünün standartlarının sahte üretimlerin üzerinde olmasını sağlamak için hummalı bir çalışma içerisinde olması. Bu zaman zaman Lida kullanıcılarını şüphe içerisine düşürebiliyor. Çok çeşitli görsel yenilemelerin yapılıyor olması siz değerli kullanıcılarımızın kafasını karıştırmamalıdır. Bizler bu yeniliklerin hepsini sebepleriyle en güncel şekilde web sitemizde yayınlamaya devam edeceğiz.


 
Oca
31

    
Posted (admin) in Egzersiz ve Spor, Lida Hakkında Genel on Ocak-31-2010

Egzersiz yapmanın zor ve bir o kadar da itici bir durum olduğunu biliyoruz. Bu yüzden siz Lida severlere fitness programları ve spor düzenekleri önermeyeceğiz. Kısa ve öz çalışma ve yorucu olmayan küçük egzersiz hareketleri için küçük tavsiyelerde bulunacağız.

Bir Lida kullanıcısının bu ürünü tercih etmesinin bir numaralı sebebi hareketsizliğinden ve belki tembelliğinden şikayet eden bir kişi olmasıdır. Böyle bir kişiden tutup “her gün 1 saat tempolu koşmasını” istemek komik olacaktır.

Korkmayın! Lida siz masabaşı bir işe sahip olduğunuz için, akşam işten eve arabanızla döndüğünüz için, muhtemelen aracınız otomatik vitesli olduğu için ve sol bacağınızı dahi apartmana attığınız 20 adım haricinde kımıldatamadığınız için var.

Yanlız siz de takdir edersiniz ki Lida ile 20 adım pek iç açıcı bir çözüm gibi görünmüyor.

Arabanızı o camdan yada balkondan baktığınızda net olarak görebildiğiniz uzaktaki sokak lambasının altına parketmeyi hiç denediniz mi ? Size fazladan 150 adım kazandırdık. Ki gün içinde telefon açmak ve konuşmak için harcadığınız emekten çok daha az bir emekle Lida ile zayıflama sürecinize kırılmaz bir yardım başlattınız sayılır!

Yada şöyle bir öneride bulunalım;

Sabahları aldığınız o leziz su böreğini her gün almak için şart ediniyorsunuz. Yada pohça, farketmez. Gece de kendinize bir şart koyun ve uyumadan önce yatağınızda iki bacağınızı birbirine kenetleyip bir dakika havada tutun. Karın kaslarınız acıyacak.

Siz o kadar da tembel değilsiniz ve aslında amacınız için gerektiğinde dağları delecek bir azme sahipsiniz. Geçen ay başarıyla bağladığınız işi düşünün! Hiç hareket etmeden dahi kendinize büyük sorun ettiğiniz göbeğinizi eritme yolunda Lida’ ya çok yardımınız dokunuyor. Emin olun.

Kendinize yağ yakmak istediğiniz bölgenizi çalıştıracak ufacık alternatifler üretin ve her gün uygulayın.

Lida sizi sevindirecek. Bunu yapmak için erinenler bu yaz tatilinde mayosunu daha rahat ve göğsünü gere gere giyebileceğini hayal edebilirler.

Orjinal Lida sizinle…


 
Oca
29

    
Posted (admin) in Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Genel on Ocak-29-2010

Sağlıklı tutmak için bedenimizi düzenli olarak temizlememiz, doğru düzgün beslememiz ve su, temiz hava, gün ışığı ve fiziksel hareketleri kullanarak bağışıklık sistemimizi güçlendirmemiz gerektiğini zaten tüm Lida kullanıcıları biliyor.

Ruhtan bahsettiğimiz zaman ise insanın biyoenerji sistemini düşünmemiz gerekir. Aslında Lida ile sağlıklı zayıflama için bilinçaltımızı düzenlememiz önemlidir. Gerisi Lida ile kendiliğinden gelir. Bilincimizin, duygularımızın ve hatıralarımızın tümü, özellikleri hakkında pek az şey bildiğimiz bir görünmeyen enerji sisteminin tezahürleridir. Psikolojik süreçleri düzene sokabilmek için mekanizmalarını öğrenmemiz gerekir. Başka bir deyişle biyoenerji hakkında bilgi edinmemiz zayıflama açısından önemlidir..

Günümüz psikolojisi, bedenimizde gerçekleşen biyoenerji süreçlerinden çok azmi dikkate alır. Tıp biliminin esası bedeni tedavi etmeye yöneliktir ve beden ile ruh arasındaki ilişkilerle fazla ilgilenmez. Tıp bedenin değişik bölümlerine öylesine odaklanır ki, bedenin bütün bu bölümlerden oluşan bütünlüklü bir sistem olarak varlığını neredeyse unutur.

Tıpta bu genel yaklaşım egemen olduğu sürece şişmanlığın hep kronik ve tedavisi olanaksız kalacağına eminim. Fakat Lida ile bu belki yarılabilir. Bu da düşünce gücüyle mümkündür. Siz Lida’ nın sizi zayıflatamayacağına inanırsanız işiniz zor. Sonuçları tedavi etmeye yönelik gelişmiş yöntemler, nedenleri ortadan kaldırmayacak ve sağlığımızı geri getirmeyecektir. Tıp, hasta organları almak için daha etkili ve ağrısız yöntemler peşinde koşmakta ve sürekli olarak daha gelişmiş alet edevat kullanmaktadır. Halbuki böyle karışık yöntemlere gerek yoktur ve zayıflama aslında Lida ile sağlamlaştırılacak kadar iyi ve kolaydır. Yıllar önce kullanılan düşük hızlı diş oyma makinelerini düşünmek bile herkesi korkuyla titretir. Bugünün yüksek hızlı dişçi aletleri ve etkili uyuşturucular diş tedavisini hasta için görece ağrısız bir hale dönüştürmüştür. Zayıflama ve kilo verme de son zamanlarda Orjinal Lida gibi güçlü destekler sayesinde oldukça kolaylaşmış ve artık büyük bir sıkıntı olmaktan Lida ve türevi takviyeler sayesinde çıkmıştır. Ama buna rağmen diş çürümeleri ve diş eti hastalıkları hâlâ vardır ve var olmaya da devam edecektir. Aynen şişmanlığın hüküm sürdüğü gibi…


 
Oca
27

    
Posted (admin) in Lida Hakkında Bilgilendirme, Sağlıklı Beslenme on Ocak-27-2010

Bazı Lida kullanıcılarının “ne de olsa bu ürün var” diyip tükettiği yumuşak içecekler ve hazır yemekler konusunda bir uyarı yapmak istedik. Yumuşak içecekler (soft drink), meşrubat, vücutta bulunan alkali minerallerin azalmasına sebep olup asidik bünye yaratarak vücudumuzun en önemli dengelerinden biri olan kalsiyum / fosfor dengesini bozar. Bu da hiç bir Lida severin başına gelmesini istemediğimiz bir durum. Yumuşak içeceklerin içinde bulunan şeker, vücutta mineral iyonlarının tükenmesine, dişlerin çürümesine dahi neden olabilir.

Fosforik asit ve sodyum içeren içecekler, böbrek fonksiyonlarında bozulmalara neden olabilir. Bu yüzden özellikle Lida kullanılan dönem içerisinde tavsiye edilmezler. pH değerleri genelde 2.5 – 3 değerde olan kolalı veya kolasız bu içeceklerin vücudumuzda yaratmış olduğu asiditeyi ortadan kaldırabilmek için, pH değeri 9,5-10 olan alkali sudan 32 bardak içmek gerekir; oysa bu mümkün değildir. Bu durumda vücut, alkali dengesine tekrar dönebilmek amacıyla, bünyesinde bulunan alkali rezervlerini harcamak (kemikler gibi) zorunda kalır. Rezervlerin gereksiz yere harcanması sonucunda, vücutta mineral eksikliği nedeniyle çeşitli kronik hastalıklar oluşabilir.

Hazır yiyecek fast foodların çoğunun besinsel değeri yoktur. Bundan ziyade sadece yağ depolanmasına ve yüksek oranda kolesterole sebeplerdir. Lida ile zayıflama amacında olan bir kişinin fast food gıdaların yanına dahi yaklaşmamaları gerekir. Hazır yiyeceklerin, hazırlanma sırasında içlerindeki besin değerinin yok olması sebebiyle, tekrar zenginleştirilmeleri gerekir. Bu işlem yapılırken sentetik vitaminler, diğer insan yapısı gıda katkı maddeleri, bozulmalarını önleyen stabilize edici kimyasallar ilave olunur ki, vücudumuzun bu suni maddeleri tam anlamıyla absorbe edip kullanması mümkün değildir. Hazır yiyeceklerin ambalajlanmaları sırasında kullanılan kimyasal koruyucular, lezzet verici kimyasal maddeler ve diğer yabancı maddelerin uzun dönemdeki etkileri bilinmemekle beraber, vücudu asidik yaparak hastalıklara yatkın bir bünyeyi yaratacakları açıktır.Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.