Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
28

    

Lida ile zayıflamak bu yaz çok kolaySağlıklı beslenmenin ne olduğunu bilen Lida kullananlar elini kaldırsın? Cevabı meyve, sebze ve asla yemem dediğiniz yiyecekler’ olanlar, bu bölüm sizin için. Yaygın inanışın aksine,  sağlıklı   beslenme   kilo kaybetmek ve 38 beden olmakla değil iyi hissetmek ve iyi görünmekle ilgili bir olgudur. Önümüzdeki yaz tatilinde insanların sizi şaşkınlıkla izlemeleri ve “aaa! nasıl zayıfladın?” sorusunu sormalarının yolu Lida’ dadır. Şükürler olsun   ki sevdiğiniz yemekleri kendinize yasaklamak ve her öğünde marul yaprağı ve süzme peynir yemek de değildir. Lida otomatik iştah kontrolü sağlar. Bunu önemseyin. Detoks yaptırmak ya da bazı besin gruplarını   yemeyi tamamen bırakmakla ilgisi bile yoktur.

Sağlıklı beslenmek yiyeceklere karşı sağlıklı bir tavır takınmaktır. Siz tembel olabilirsiniz. Fakat inanın sizden kat kat daha tembel olup da Orjinal Lida ile zayıflama konusunda başarı elde eden yüzbinlerce bayan var. Acıkınca yemek yemek, vücudunuza enerji ve vitamin sağlayan yiyecekleri seçmek ya da kontrolden çıkıp gün boyu çikolatalı kek yediğinizde dövünüp durmamak… Oldukça basit görünüyor ama dürüst olmak gerekirse çoğumuzun yiyeceklerle ve ne kadar yediğimiz ya da yemediğimizle ilgili garip anlayışları var.

Eğer kilo vermek istiyorsanız formül çok basit: az yemek ve çok hareket etmek. Az yemeyi Lida sağlar, hareket de sizden gelirse şu 3 ay kalan yaz ayına sağlıklı ve zayıf girmemeniz için hiçbir engel kalmayacak. Bu şekilde birkaç kilo kaybedeceksiniz. Bunun olduğundan daha karmaşık olduğunu düşünüyor (hatta umuyor) olabilirsiniz çünkü böylece bu konuyla ilgili hiçbir şey yapmamak için bir bahaneniz olmuş olacak, ama bu gerçek. Genleriniz ve yapınız bu formülün yalnızca küçük birer parçasını teşkil ediyor, olay aslında ağzınıza ne koyduğunuzda. Lida Kapsül sizi şundan da esirgeyecek: Düzenli olarak fast food, cips, çikolata ve bisküvi yemek ve sürekli kilo almak.

Her öğünde çeşitli yiyecekler yemektir. Günde üç ana öğün ve iki kez ara öğün yemektir. Zevk için yemenin yanı sıra enerji, vitamin ve doğru beslenmek için de yemektir. Her gün meyve ve sebze yemektir. Açlık hissi duymamak için her dört saatte bir bir şeyler yemektir. Açlık hissi zaten Lida ile hayal olmuştur.

Yemek yemeden önce açlık sinyallerini dinlemektir. Yediğiniz şey konusunda saplantılı olmamaktır. Yediğiniz şey konusunda dürüst olmaktır. Eğer Lida’ yı kullanarak kilo vermeye çalışıyorsanız, yememeniz gereken birkaç şey olduğunu kabul etmektir. Günde en az 1.5 litre su içmektir. Şeker içeriği yüksek içecekleri azaltmaktır.

Son olarak, yavaş yiyin ve beyninizin yeterince yemek yediğini anlamasını sağlayın. Lida DaiDaiHua sizin yeme düzeninizi zaten kontrol altında tutacaktır. Aceleyle yerseniz karnınız yemek ona doğru yoldayken bile aç olduğunuzu söyleyerek yemek borunuzu 20 dakika geriden takip eder.


 
Şub
28

    
Posted (admin) in Kategorilenmemiş, Lida Hakkında Bilgilendirme on Şubat-28-2010

Çoğu Lida alan kişi, aşırı kilolu olmanın iki nedenden birinden kaynaklandığına inanır: Ya çok fazla yiyorsunuzdur ya da çok az hareket ediyorsunuzdur. Ama bazı araştırmalar, devasa göbek çevrelerimiz için suçu sadece aşırı yemeye veya hareketsizliğe yükleyemeyeceğimizi göstermektedir. Lida kullanıcılarını bilinçlendirmek istiyoruz. Araştırmalar, obezliğin diğer açıklamaları arasında koltukaltlarınıza sürdüğünüz şeyleri ve annenizin sizi doğurduğunda kaç yaşında olduğu gibi detayları da katmaktadır. İşte obezlikle ilgisi olduğu düşünülen bazı sıra dışı şeyler:

Deodorantlar Bazı deodorantlarda normal metabolizmanızı bozabilecek ve sizi kilo almaya açık hale getirebilecek kimyasal maddeler bulunur. Deodorant kullanmamanızı ve asansör yoldaşlarınızı kendinizden uzak tutmanızı önermiyoruz ama alüminyum içeren veya sprey fonksiyonunu poliklorobifenol ile gerçekleştiren deodorantlardan uzak durmanızı öneriyoruz. Bunlar komik gibi gelse de Lida zayıflama gücünü düşürebilmektedirler.

Obezite NedenleriSıcaklık: Yaz aylarında havalandırma ve kış aylarında ısıtma sistemleri size kendinizi iyi hissettirir ama aynı zamanda şişmanlatabilir de. Örneğin, soğuk bir odadaysanız, vücudunuz sıcaklığı normale (sıcak bir odadakiyle aynı) döndürmek için daha çok çalışmak zorundadır; dolayısıyla metabolizmanız hızlanır. Kış aylarında sıcaklığı düşürerek veya yaz aylarında artırarak, kalori yakma motorlarınızı hızlandırabilirsiniz. Bu taktik de bir Lida sever için harika bir şeydir.

Sigarayı bırakmak: Sigarayı elbette ki kimseye önermiyoruz ama nikotin, kilolara karşı verdiğiniz savaşta önemli bir silah olabilir.

Anneniz: Araştırma sonuçlarına göre, anneniz sizi doğurduğunda yaşı ne kadar ileriyse, kilo alma olasılığınız da o kadar yüksektir. Aile geçmişinizi değiştirmek için yapabileceğiniz hiçbir şey olmasa da, anneniz sizi ileri bir yaşta doğurmuşsa, bel ölçünüze Lida ile daha fazla dikkat etmek zorundasınız demektir.

Eşiniz: Araştırmalar, şişman insanların şişman eşler seçmeye eğilimli olduğunu ve bunun da daha şişman bir çocuğunuz olmasına yol açacağını göstermiştir. Bizim işimiz çöpçatanlık değil ama bir eşle karşılaşmak için en iyi yerin fastfood restoranı olmadığını anlamışsınızdır.


 
Şub
26

    

Bisküvi ya da şekerlemeleri elinize aldığınızda bir dahaki sefere bunu aklınızda tutun. Lida kullanmaya başladıktan sonra bu şekerleme yada bisküviler sizin için hayal haline gelecek, onları unutacaksınız. Bir parça meyve ya da biraz yoğurt daha iyi bir tercih olmaz mı? Bize sorarsanız Lida ile kesinlikle daha iyi bir seçimdir. Sağlıklı atıştırma seçenekleri aşağıdakileri içerir:

Taze / kurutulmuş meyve, taze sebze çubukları, küp şeklinde peynir / peynir dilimleri, yağsız patlamış mısır, krakerler, simit / poğaça, küçük kekler, kuru üzümlü ekmek, meyveli şekerlemeler, bisküvi, pirinçli kek, cips,  az yağlı yoğurt, dondurulmuş yoğurt / buzlu süt. Hepsi optimum düzeyde Lida kullananlar tarafından tercih edilebilir.

Öğün ve atıştırmalarınızı planlamak, yaşam boyu sağlıklı yeme planına başlamada ve sonuçta vücut ağırlığınızı kontrol altında tutmanızda önemli bir adımdır. Zayıflama yada sağlık için diyet programları uygularken Lida hedefinizi net olarak belirleyin. Besin piramidi rehberi, kendiniz ya da ailenizin besin ihtiyacını planladığınızda size yardımcı olabilecek tek araçtır. Bu araç, sadece sağlıklı bir Lida diyeti oluşturmaya yardımcı olmaz, aynı zamanda denge, çeşitlilik ve makul olmaya yönelik yol göstericidir.

Ayrıca bu araç, tam bir kilo kontrolü için gıda alımınızı azaltmanın temelini oluşturmada da yardımcıdır. Beslenme hakkında daha fazla şey öğrenmeye devam ettikçe bu bilgileri uygulamaya koymak için ek yollar arayacaksınız.

Besin yoğun yiyecekler kalorilerin yanı sıra vitaminler, mineraller ve lif gibi besin katkısı olanlardır. Bu gıdalar Besin piramidi’ nin tahıl, sebze, meyve, süt ve süt ürünleri ve et gruplarında bulunabilir.


 
Şub
25

    

Hepimizin sıklıkla yaptığı yanlışlara şöyle bir göz atalım: Sabah uyandığımızda uyku düzenimizin olmayışından dolayı yataktan çıkmak istemeyiz. Bu Lida düzenine vurulan bir balta. En önemli öğünlerden kahvaltı için zaman bulamayıp apar topar işe yetişmek için stresli bir yolculuğa başlarız. Kahvaltı sizin Lida ile sağlıklı zayıflama sürdürmenizi sağlayacakken bunu teperiz. Bu olumsuz şartların sonucunda da verimsiz bir iş hayatı oluşmaktadır.

Kahvaltıda LidaSabahları işe gitmeden 1 saat önce kalkmanız daha mutlu ve zinde olabilmeniz için yeterli olacaktır sanırım. Uyanır uyanmaz, vücudumuzdaki kasların 20 saniyelik sürelerle tek tek gerildikten sonra (stretching) 20-30 dakikalık kardiyovasküler çalışmalar (yürüyüş, bisiklet, kürek vb.) yapabiliriz. Duştan ve kahvaltıdan sonra güne daha enerjik başlayabilirsiniz.

Eğer evinizin yanında veya işe giderken yolunuzun üzerinde olan bir sağlık merkezi varsa bu merkeze gitmeniz size Lida ile kilo verme döneminde daha faydalı olacaktır. Çünkü egzersiz merkezleri içerisinde bulunan eğitmenler sizlere uygun programlar çıkaracak, böylece daha verimli bir egzersiz çalışması yapmış olacaksınız. Hafta sonları ise egzersiz programlarınızı biraz daha uzatarak 1.5 saat yapabilirsiniz.

Sabah kahvaltılarında Lida dönemi içerisinde önemle üzerinde durulması gereken noktalar şöyledir:

  1. Uyandıktan en geç 1 saat sonra kahvaltı yapılmalı.
  2. Uyanır uyanmaz 1 bardak ılık su içilmeli.
  3. Karbonhidratlar diğer öğünlere oranla yüksek tutulmalı.
  4. Her gün atlayarak sadece meyve ile kahvaltı yapılabilir.
  5. Diğer gıda maddelerinden mısır gevreği, yulaf ve meyve karışımını yoğurt ve sütle karıştırarak da dengeli bir kahvaltı sağlanabilir.
  6. Sabahları yemeklerinizde meyveyi eksik etmemelisiniz.
  7. Eğer içebilirseniz sabahları sebze çorbaları da içilebilir.
  8. Kahvaltılarda salam, sosis gibi şarküteri ürünlerinin sınırlı tutulmasında fayda vardır.
  9. İdeal olanı ise kepek ekmek, peynir, zeytin, yumurta, yeşillik domates salatalık ve sütle kahvaltı ile alınabilecek tüm enerjiyi almak.


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.