Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
31

    

Ortalama olarak, Lida kullanan kişi günde yaklaşık üç küçük (avuç içi kadar) porsiyon protein tüketmelidir. Lida zayıflama ilacı ile proteinlerin düzenli tüketilmesi zayıflama düzenini tetikler. Ama proteini nereden aldığınız da en iz miktarı kadar önemlidir. Etteki protein genellikle bol miktarda ?ülfürlü aminoasit içerir ve bu da, bitkisel proteinlerin aksine, kalsiyum kaybına yol açar.

Dolayısıyla, dana eti (yüzde 26 protein) yerine barbunya (yine yüzde 26 protein) yemek, kalsiyumu idrar yoluyla kaybetmemek açısından iyi bir tercihtir. Tavuk gibi yağsız olarak tüketilebilecek iyi gıdaların Lida yosun kapsülü ile tüketilmesi iyi bir etki bırakabilir. Tavukgöğsü ve dana etinde aynı miktarda protein bulunur ama derisi alınmış tavukgöğsünde sadece 3 gram kadar yağ bulunurken, yağsız dana etindeki miktar porsiyon başına 5 gramdan fazladır. İyi protein kaynaklarına yağsız dana eti, balık, kümes hayvanları ve yumurtaya ek olarak, baklagiller mercimek, bezelye, fasulye ve fıstık) ve diğer bazı sebzeler örnek verilebilir.

Benim gibi vejetaryenler, fasulye, baklagiller, tofu ve elbette ki sebzelerden bol miktarda protein alabilirler. Her şey bir yana, her yemekte belli miktarda protein almaya çalışmanız gerekir, çünkü açlığı çabucak yatıştırır ve aşırı yemenizi önler; ama sebzeler veya yumurta dışında günde birden fazla et yememelisiniz. Zayıflamanıza hız kazandırmak için Lida sizin için vazgeçilmez bir üründür. Protein yüklü atıştırmalar arasında şunlar sayılabilir: Yarım avuç fıstık (yüzde 18 protein), biraz havuç (yüzde 10 protein), bir dilim az yağlı kaşar peyniri (yüzde 25 protein) veya fıstık ezmesiyle (yüzde 18 protein) bir dilim tam tahıllı ekmek (yüzde 16 protein).


 
Mar
30

    

Daha fazla zayıflamak için Lida ile ne gibi şeyler yapmalı sorusu için ilk önce aklımıza gelen Lida diyeti yapmak seçeneği de dahil olmak üzere bir çok çözüm yolu denemişizdir. Ama daha işin başında hata yapmaya başlamadan ve beklentilerimizi belirlemeli ve karşılamak için dikkat etmeniz gereken kurallar arasında Lida ile kilo vermek ve estetik görünüşümüzden daha önemlisi sağlıklı ve kaliteli şekilde yaşayabilmek için adım atmak ve hayata geçirmek gerekir. Diyet yaparaken amacımız zayıflamanın yanı sıra diyet sonrası daha düzenli bir beslenme alışkanlığı kazanmak olmalıdır. Çünkü Lida bu şartlarda normalden daha fazla ve hızlı zayıflama sağlayabilir.

Fazla kilolarınızdan kurtulmak adına kendi başınıza vefasız karar vermeden önce ve uzmanların görüşlerini almadan uygulamaya geçirdiğiniz programlar varsa hemen bırakıp Lida zayıflama ilacı ile kilo vermenin uzmanları ile görüşüp daha sağlıklı ve iyi sonuçlar alabileceğinizi söyledikleri diyet paketlerini uygulamaya başlayın.

Aşırı şekilde hızlı kilo vermeyi arzulamakdansa kendinize en rahat uygulanabilen daha gerçekçi hedefler belirlemelisiniz. Orjinal Lida zaten optimal en yüksek hızda ve başarılı kilo vermeyi mümkün kılmaktadır. Başarı şansınız arttıkça moraliniz de aynı seviyede artacaktır. Sabrınızı da daha fazla zorlamadan kendinize devamlı motive edicek aktivitelere yönelin.

Beslenme alışkanlıklarınızı köklü bir biçimde değiştirmektense daha fazla kilo almamayı sağlayacak bir beslenme protokolü ile alışkanlıklarınızı değiştirip Lida sayesinde de düzene sokmaya çalışmanız daha önemli olucaktır.


 
Mar
29

    

Kalori sayımı programları veya hızlı çözümlü diyetler Lida ile kilo vermek için ihtiyacınız olan çözümlermiş gibi görünse de, bu katı rejimler uzun süreyle uygulanamaz. Lida daha rahat, light ve sizi yormayacak diyetler ile daha uygun çalışır. Her şeyden önce, bazıları gerçekten son derece sağlıksız beslenme alışkanlıklarını teşvik eder; örneğin gerçekten yüksek seviyede protein tüketimi ve meyve sebzelerden uzak durmak gibi. Halbu ki sağlıklı ve dengeli beslenme Orjinal Lida için değişmez kurallardır.

Lida Yosun HapıDiğer yandan, özellikle yedikleri şeylere dikkat etmeyen arkadaşlarla sarılı olduğunuz ve mutfağında sağlığınız düşünülmeden hazırlanmış yemeklerin servis yapıldığı bir ortamda, Lida yosun hapı ile bu diyet programlarını sürdürmeniz daha da zordur. (Okulunuzun bulunduğu bölgede altı tane gösterişli pizza restoranı varsa ve gece geç saatte bile çoğunlukla 7/24 uygulamaları – kapınıza yiyecek getiriyorlarsa, bakalım karbonhidratlardan uzak durma kararınızı ne kadar sürdürebileceksiniz?) Uzun vadede, moda halindeki diyetler muhtemelen kilo almanıza neden olur, çünkü diyeti aniden bırakıp yasaklanmış yiyeceklerden midenize bol bol doldurmanız an meselesidir.

Zor bir programı sürdürmeyi basarsanız bile, kim kendisi için “Şu, yediği her şey konusunda paranoyak davranan çocuk değil miydi?” diye söylenmesini ister ki? Yediklerinizi birkaç seçilmiş maddeye ve küçük kemirgenleri bile doyurmayacak ölçüde küçük porsiyonlara indirgeyerek kendinize (ve arkadaşlarınıza) işkence etmek yerine, nerede, ne zaman ve ne yiyeceğinize kendi başınıza karar verdiğiniz bir programa ne dersiniz? Bizce de en sağlıklısı Lida ile budur. Beslenme kurallarınızın hâkimi kendiniz olduğunuzda, beslenme alışkanlığınızın yaratacağı sonuç da sizin kontrolünüzdedir.


 
Mar
29

    

Lida’ nın jel formundaki yeni ürünü Lidagel piyasaya sürüldü. Ozon kullanılarak formülize edilen ve güçlendirilmiş formülü ile bölgesel problemlerin daha kısa sürede ve daha az maliyetle çözülmesini sağlayan Lida’ nın bu jel (krem) formundaki ürünü Orjinal Lida ile zayıflamak isteyen bayanların kısa sürede gözdesi olacak gibi görünüyor…

Üretici firmanın yaptığı açıklamalara göre tanıtılan ürün hakkında bir çok kompleks bitki ve meyve yağı ekstrelerinin ozonlanmış şekilde içeriğinde bulunduğu için çok kuvvetli ve etkili olduğu söyleniyor.

Dışardan direkt olarak cilt üzerine yağ problemi bulunan bölgeye günde 2 kere farklı zamanlarda uygulanarak kullanılması gereken ürün Lida’ nın kapsülü ile birlikte de tepkiyerek kısa sürede harekete geçiyor ve kapsülün zayıflatabilme gücünü mükemmel bir şekilde yükseltebiliyor.

Lida Jel kullananlar sevinecekler, küçük ve ayrı tek kullanımlık paketlerde ve 1 aylık kullanıma uygun olarak tasarlanmış. Yağ birikimi sıkıntısı olan bölgelerde ve sorunun derecesine göre aynı uygulamada 1-2 paket kullanabilirsiniz. Çok yakın zamanda web sitemizden de çevrimiçi olarak sipariş edebileceğiniz ürün için altyapı çalışmalarımız hızla sürmektedir. İleride web sitemizde Lida jel yorumları da olacaktır.



Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.