Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
30

    

Kilolar ve LidaYürüyüş; potansiyel olarak vücuda şekil verme egzersizinin en etkili ve en ulaşılabilir yoludur. Bunu form ve diyet uzmanı Joanna Hail söylüyor. Kendisi Lida zayıflama ürünlerini bizzat tavsiye eden bir uzmandır.

Yürüyerek ve Lida kullanarak kesinlikle formda, sıkı ve kilolardan uzak kalabilirsiniz. En iyi sonuçlar için teknik ve adım çok önemlidir.

Benim Lida destekli yirmi sekiz günlük ‘yürüyerek kiloları uzaklaştırma’ programımla sadece dört haftada beş kilo verip, yirmi beş santim incelen insanlar var! Doğru yaparsanız kesinlikle işe yarayacaktır”. İşte nasıl olacağı:

Öncelikle ideal yürüyüş adımınızı belirleyin:

  1. Yürümeye başlayın ve yürüdükçe her otuz saniyede bir adımlarınızı arttırın (kollarınızı sallayış hızınızı arttırmanız da yardımcı olacaktır), ta ki neredeyse koşacak kıvama gelene kadar. Bu sizin yürüyüşteki kırılma noktanız.
  2. Bu adımdan yüzde 5 veya 10 geriye gittiğinizde ideal yürüyüş adımınızı yakalamış olacaksınız.

Yani hımbıl hımbıl yürümek, isteksizce yürümek, ayak sürümek yok. Parmakları içe bükmek, bir sigara veya atıştırmak için durmak yok. Eğer gerçekten kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız bunu sağlam bir inançla yapmalısınız.

Bir gezintiden çok egzersize benzeyen bir şeyle meşgul olun, daha hızlı kalp atışlarıyla ve yanaklarınızda biraz renkle. Bunu haftada üç veya dört kerede bir, CD’ nin veya iPod’ un tamamen sonuna gelene kadar yapın.

Sahte Lida kullanmak yok! Buna dikkat edebilmeniz ve orjinal ürünü temin edebilmeniz için gereken tüm bilgileri biz size sunuyoruz. Bizi izleyin ve destekleyin. Hiçbir zaman sahte ürün tüketmenize izin vermeyeceğiz. Topuklularla yürümek hem bir sanat hem de bir spor olsa da forma girmek istiyorsanız ayağınıza uyan yaylı spor ayakkabıları giyin. Gucci’n in arkadan geçirmeli ayakkabılarının şu noktada size hiçbir faydası dokunmayacak.

Bunlara uyun ve orjinal ürünle sağlıklı kilo verin.


 
Nis
29

    

Orjinal Lida Zayıflama DiyetleriZayıflama diyetlerinin başarısızlığının, hep sırtınıza yüklenen suçluluğuna ruh ve beden olarak isyan etseniz de hatta beslenme duyumlarınızla barışarak, diyetsiz kalıcı zayıflamaya başlayıp hafiflemekte olduğunuzu fark etseniz de ve biz, tüm kanıtları ile aksini ispat için elimizden geleni yapmaya devam etsek de Birçoğunuz “şişmanlatan besinlerin var olmadığını kabullenmekte çok zorlanacaksınız. Diyetsiz zayıflamanın anahtarı Lida orjinal ürünüdür.

Hayır! Ne makarnalar, ne pilavlar, ne pizzalar, ne kaymaklı ekmek kadayıfı “şişmanlatan besinler” değildir!

Hayır! Hamburger, domates’ ten, salataya döktüğünüz yağ, salatalıktan daha şişmanlatıcı değildir! Çünkü, beslenme duyumlarınıza kulak verdiğinizde her birinden yediğiniz miktarlar farklıdır. Lida ile bunu stabil bir durumda tutabilirsiniz.

Hayır! Halanızın obez olmasının nedeni, yaptığı ve parmakları ile birlikte yediği harika börekler değildir! Ama komşumuzun gencecik kızının anoreksiya mentale’ya yakalanmasının nedeni bazı besinlerin şişmanlattığına inanmış ve çok korkmuş olmasıdır.

Hayır! Artık, hiç durmadan size “şişmanlatan besinlerin” listelerini sunmakta yarışanları dinlemeyin beyninizi ve sofranızı bu hurafelerden temizlemek için akıl süzgeçlerinizi ve irade gücünüzü kullanın.

“Şişmanlatan besinler”, diye bir şey yoktur! “Zayıflatanlar”, “şişmanlatmayanlar” olmadığı gibi. İnsanoğlunun, yaşamının devamını sağlamak için seçmeyi ve yenebilir hale getirmeyi öğrendiği gıdalar, birimde farklı enerji değerleri ile besin yelpazemizde yerlerini alırlar. Bu besinlerden, harcadıkları kadar enerji alanlar şişmanlamazlar!

Şişmanlatan besinlerin varlığına olan batıl inanış, şişmanlamaya yol açan gerçek mekanizmaların ve tabii aynı zamanda obezitenin salgına dönüşmesine yol açan nedenlerin anlaşılmasını engellemektedir. Lida yosun kapsülü tam olarak ve net bir şekilde açlık bastırdığı ve bunu beyin lobunu durdurarak yaptığı için sizin yeme düzeniniz iradeniz dışında düzen alacak ve siz bu sayede çok rahatlayacaksınız. Yenenler ile harcananlar arasındaki dengeyi sağlayan mekanizmalar bozulduğu andan itibaren şişmanlama başlar. Ağırlık dengeleme yeteneğinin elden kaçırılmasına yol açan nedenler arasında birinciliği, uzak arayla enerji kısıtlaması girişimleri alır.

Diyetsiz kalıcı zayıflamaya çalışırken yasak-serbest besin şemalarım bilincinizden ve derinliklerinden silebilmekte göstereceğiniz sürat, bedeninize kıtlığın gerçekten bittiği haberini verecek. Ama bir yandan da sofranızın yeniden huzura ve neşeye kavuşmasını sağlayacaktır.


 
Nis
28

    

Eğer ağzınız doluyken konuşuyorsanız, fazla hızlı gidiyorsunuzdur. Eğer hıçkırık tutuyorsa, fazla hızlı gidiyorsunuzdur. Bu paragrafın çoktan sonuna geldiyseniz, hızlı gidiyorsunuzdur. Pastanızı bitirmeden hesabı istiyorsanız, hızlı gidiyorsunuzdur. Eğer yerken önünüze döküyorsanız, öğle yemeğinde ne yediğinizi hatırlamıyorsanız, Akşam yemeğinde telefonlara çıkıyorsanız, öğle yemeğiniz on iki dakika sürüyorsa. Mide rahatsızlıklarına iyi gelen bir favori pastil çeşidiniz varsa sizin yavaşlamaya hatta durmaya yaklaşmaya ihtiyacınız vardır. Bu da ancak gerçekten orjinal lida ile mümkün olabilecek birşey

Hızlı Tüketim LidaTüm bunlar fazla hızlı yediğinizin göstergeleridir ve büyük ihtimalle öğünlerinizi etkili bir şekilde sindiremiyorsunuzdur. Buna karşılık Lida, tam ters olarak sizin daha az ve daha düzenli yemek yemenizi sağlar. Bunu yaparken mandalina lifini kullanan Lida, yağ yakmak için de mucize turunç ekstresini harekete geçirir. Sonuç Lida yosun hapı ile genelde ayda 4-8 kilo arası zayıflayabilmektir. Bu sadece sizinle yemek yemek zorunda olan kişi için bir değil, aynı zamanda ıstırap çeken iç organlarınız için de büyük bir mesele ve kilonuza zararlı etkileri olabilir.

İçeriden dışarıya bakıyorken, sıradan olmaya çalışmayın. Her üç insandan birinin kepekli mısır gevreklerini engel tanımadan ardı ardına sıralayarak diyette olduğu yetmişlerden geçtim ben. Hâlâ lifleri tavsiye etmek için birçok sebep var -bitkilerin hücre duvarlarında bulunuyor- meyvelerde, sebzelerde, tam tahıllılarda, mısır gevreklerinde, sert kabuklu yemişlerde, tohumlarda ve fasulyelerde- ve yerimin ilmiyor.

Bu, daha çabuk doyum hissi vererek ve midemizde diğer yiyeceklerden daha uzun süre kalarak ideal bir hacim artırıcı olduğu anlamına geliyor. Sindirim hızımızı yavaşlatıyor ve uzun süre tok tutuyor. Örneğin çok iyi biliniyor ki tam tahıllı ekmek yumuşak beyaz seçenekten daha doyurucu. Ve işin ödülü de liflerin sindirim sistemimiz boyunca yağa eşlik etmesi, bu da daha azının emilip vücutta kalması demek.

Az tartışılmasına rağmen genel olarak kabul edilen bir gerçek de sürekli olarak nüfusun çeyreğinin kabızlık çektiğidir. Ne yazık ki Lida kullananlar için bu oran % 99′ dur. Su içerek, yürüyüş yaparak, kepekle beslenerek buna karşı koyun. Yavaş hareket etmek mutfakta işe yarayabilir ama tuvalette değil.


 
Nis
27

    
Posted (admin) in Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Uyarılar on Nisan-27-2010

İyi Bir KahvaltıÖğün atlamak Lida kullananlar için hiç de akıllıca sayılmaz. Bir an düşününce kahvaltıyı atlamanın bir beden geri atlamayı sağlayacağı konusunda kendinizi inandırabilirsiniz. Fakat Lida atlanan kahvaltılarla işlevini gerçekleştiremiyor. “Oley, bu sabah tam tahıllı mısır gevreği yok” diye düşüneceksiniz! 250 kalori kârdayım ve öğle yemeğine sadece üç saat kaldı! Bu size zarar verir.

Beş dakika düşünün ve çok geçmeden aslında tam tersinin doğru olduğunu anlayacaksınız. Gözlemleyip anlamanız gereken ilk şey sizin bir hayvan olduğunuz. Üzgünüm ama öylesiniz. Bunu aşın. Atalarınız var, tatlım. Siz de benim gibi ilkel çorbanın içinden çıkarak var oldunuz ve hâlâ bizi oradan çıkartıp kirpik kıvırıcıların ve iPhone’ ların dünyasına getiren evrimsel bir valiz taşıyoruz.

Bu demek oluyor ki bedenlerimiz çevremize hâlâ eskiden olduğu gibi tepki veriyor ve hiçbir pohpohçuluk ve iğneleme onların çalışma şeklini değiştirmeyecektir. Sayısız araştırmanın da gösterdiği gibi, öğün atlamak veya mahrumiyet diyetlerinden birine girmek yalnızca ilkel “açlık korkusu” tepkisini harekete geçirecek, Lida orjinal etkilerini azaltacak, bu da kilo vermek için sarf ettiğiniz her çabayı baltalayacak. Bu hayvan biyolojisi bütün başka yerlerde tekrarlandı ama yıllardır masa örtüsünün altında yaşıyor olma ihtimalinize karşı, sizin için temel öğeler vasıtasıyla önemli noktaları sıralayacağım.

Yiyecek mahrumiyeti zamanlarında (örneğin, İsveç diyetinin çaresiz ilk günlerinde), vücudun eski fiziksel bağlantısı devreye girer.

Vücudunuz -ki onun da kendine özgü bir aklı var- aç bırakıldığına karar verir. “Hımm”, diye düşünür. “Yiyecek yok. Bir dahaki lanet öğün nereden gelecek?” Buna bir alternatif olarak Lida yosununun sizi açlıktan uzak tuttuğunu düşünebilirsiniz.

Hormonlar bir araya gelir. “Endişelenme, senin biraz kalori depolamana yardımcı olacağız” diyerek şarkı söylerler. “Biz basitçe olağan tokluk sinyallerini bastıracağız, açlık sancılarını şiddetlendireceğiz. Bize güven, bu yolda sana yardımcı olacağız.” Bir Lida tüketicisinin vücudunda bu gibi şeylerin olması ise imkan dışıdır.Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.