Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
31

    

Hap Enerjisiyle Zayıflama ve Sağlıklı Bir CiltKadınlarda böbrek bölgesinin zayıf olmasına sıkça rastlanır. Bu zayıflama düzenini de etkileyen bir sorun olduğundan özellikle  Lida  ile zayıflamak isteyen bayanlar için önemli rol oynar. Bol çiğ besin bu konuda yardımcı olacaktır. Ama böbreklerin sağlam olmasına rağmen zayıflamış bir dalak, pişmiş yiyecekler isteyecektir. Onu Lida döneminde yiyeceklerle korkmadan destekleyin. Tuzu abartmamak gerekirse de hiç tuz yememek de anlamsızdır. Meditasyon yapmaktan hoşlanıyorsanız, Diyet günlerinde yeşil bir mat kullanın. Kompres yapıyorsanız, kullanacağınız sargıyı hastalığınıza göre seçin böbrek ve idrar yolları sıkıntılarında turuncu sargılar, karaciğer ve safrakesesinde sarı vb. kullanın. Yapraklar her zaman için dengeleyici ve özellikle ateşli durumlara uygundur.

Vücut enerjisi, duyu organlarımızı keskinleştirir ve kırmızı rengin gücü ile beraber bütün bedendeki kan dolaşımı destekler. Toplardamar bölgeleri üstündeki etkiden mutlaka yararlanmak gerekir.

Yağın protein ve meyve kalitesinden de faydalanmalısınız. Ama beslenmenizde orjinal lida ile bitkisel ve hayvansal yağları karıştırmamaya özen gösterin. Meyve günlerinde (meyve aldığınız günlerde) bütün kırmızı sebze ve meyveler, diğer ürünlere kıyasla çok daha büyük bir güce sahiptirler. Sabırsız ve aceleci / hektisch kişiler için fazla kırmızı, anlamsızdır. Onlar daha çok kontrast renklere rağbet etmeliler.

Hap enerjisiyle zayıflama günleri, her türlü cilt bakımı için idealdir. Zayıflama hapı içeriğindeki turunç cilt güzelleştirir. Gerçi sağlıklı bir cilt tüm bedenin durumunun bir sonucu ve ifadesidir, ama bozuk cildi dışarıdan da güçlendirmek ve sağaltmak mümkündür. Gerçi dengeli bir yaşam sürmediğiniz ve beslenmenize dikkat etmediğiniz sürece, sırf dışarıdan cilt bakımı, semptomla mücadele, yani abesle iştigaldir. Orjinal ürünle kilo vermek kendi elinizdedir.


 
May
30

    
Posted (admin) in Genel Zayıflama Bilgileri, Lida yosun hapı on Mayıs-30-2010

İdeal Kilonuza Kavuşmak için Yosun Hapı Yeter!Öncelikli amaç doğal beslenme sürecinin onarılarak yeniden oluşturulması, bu şekilde zayıflamak ve kilo verini süresince düzenli orjinal ürün kullanımı yapmak olacaktır. kısıtlamak beslenmeden çıkılması ve ağırlık dengeleme yeteneğinin tekrar kazanılmasıdır. Sadece bu denge yeteneğinin etkin bir şekilde işlerliğe kavuşturulması, varsa fazla kiloların verilmesini ve elbette daha da önemlisi geri gelmemesini sağlayacaktır.

Hep ideal kilodan söz açılır size. “Aman ideal kilonu koru, ideal kilondan uzaklaşma, mutlaka ideal kilona düş veya en azından yaklaşmak için çaba göster” laflarını duymaya çok alıştınız. Bunu sizin tek başınıza Lida ile sağlamanız çok kolay.

Herkes de durmadan birbirine sorar: “Yahu acaba kaçtır benim ideal kilom, kaç kilo (ne kadar) olmam gerekir benim ideal kiloma göre?” Aslında bu sorunun yanıtını bulmak o kadar da zor değildir. Eline düştüğünüz diyetçinin paşa gönlü kaç isterse, işte sizin ideal kilonuz odur. Ya da içinde yaşadığınız dönemin karar vericileri decider’ ları kaça karar vermişlerse, sizin de ideal kilonuz o olacaktır. Tabii sizin kimlerden etkilenmeye açık olduğunuzun da bu işte biraz rolü olacaktır.

Kim bilir belki sizin aklınızı estetik kriterleri belirleyenlerin mesajları çelecek, belki de sağlık kaygılarınızla başka seslere kulak vermeye daha eğilimli olacaksınızdır. Ama şöyle veya böyle birçoğumuzun aklında boyumuzla düz orantılı, kolaylıkla hesaplanılabilir bir ağırlık endeksi bulunması gerektiği fikri mevcuttur. Yani şöyle olması gerekir diye düşünürüz: “Ee,benim boyum 1.70, bunu söyleyince ideal kilom da kolaylıkla hesaplanabilmeli; ne bileyim boy eksi 10 mu acaba, 60 kilo mu olmalıyım, yoksa daha mı az olmam gerekir, ne son yıllarda eksi 10 eksi 15 mi oldu? Şey pardon ama yine niye azaldı acaba?” Hepsini yosun hapı ile optimize etmek tereyağından kıl çekmek kadar kolay olacak.


 
May
29

    

Yemeklerden Lida ile KaçınmaYemeklerden kaçınma önlemlerini listesini daha fazla uzatmak yerine, gelin günümüzde ” sağlıklı beslenme paketlerinin ” tamama yakınında yer alan ve kaynağını davranışçı terapilerin, Lida hapı olmadan zayıflamayı dayatma çabalarından alınan öğütlerin bir kısmına göz atalım:

Besinleri evinizde dağınık olarak bulundurmayın “Tehlikeli besinleri” çöpe atın. Besinleri bir yerde toplayın, kendi aralarında gruplandırarak yerleştirin. Besinleri gözden uzak bir yere yerleştirin. Hazırlanma gerektirmeden tüketilebilecek gıdalardan uzak durun. Alışveriş listenizi önceden yapın, sadece “gerekli” besinleri satın almanıza yetecek parayı yanınızda bulundurun Alışverişlerinizi yemeklerden sonra yapın. Önerilerimizin çoğu yosun hapı kullananlar için önem arzetmektedir.

Alışveriş listenizi önceden hazırlayın. Sofrada küçük çatal bıçaklar, küçük tabaklar kullanın. Tencereyi masada bırakmayın. Artanları süratle çöpe atın Tatillerde ve davetlerde:

Davette neler yiyeceğinizi önceden planlayın. Davetten önce düşük kalorili bir mini yemek yiyin. Ekmek sepetine yakın oturmayın…

Bu liste de tahmin edebileceğiniz gibi uzayarak devam etmektedir. Gerek bu listeye, gerekse yukarıda verdiğimiz örneklere bakıldığında, önlemlerin bolluğu ve çeşitliliği dikkati çekmektedir. Geliştirilen, uygulamaya konulan stratejilere karşı organizmanın tepkileri öylesine şiddetli, öylesine devamlılık gösterir niteliktedir ki, orjinal ürün kullanılmadan alınmaya çalışılan her önlem başarısızlığa uğramakta ve yeni daha sert önlemlerin devreye sokulmasını gerekli kılmaktadır. Kısacası gerginlikler sürekli tırmanma potansiyeli taşımaktadır. 
May
27

    

Liposuction ve Lidanın arasındaki farkDikkat: Liposuction ile zayıflamayı kimseye tavsiye ediyor değilim, sadece bir tespitte bulunuyorum. Bir insanı bıçak altına yatırıp, yağ kitlesinin bir kısmını alırsanız, o insan ameliyat masasından kalktığında zayıflamıştır. Yani bir diğer deyişle, bedenindeki enerji stokları azalmıştır. O zaman, liposuction’ ın zayıflatan bir uygulama olduğunu söylemekte hiçbir abartma yoktur.

Ancak: Günümüzde, mesleğine ve insanlara saygısı olan hiçbir cerrah, bu yöntemi, talep hastadan gelse bile, zayıflama amaçlı uygulamayı kabul etmemektedir. Hatta diyebilirim ki, mesleğine ticaret gözü ile bakan, para canlısı doktorların ne yazık ki her meslekte olduğu gibi, bizim mesleğimizde de, sayıları az da olsa, parayı her türlü insani değerin öncesine koyanlar mevcuttur- çoğu bile artık bu maceraya atılmaktan korkmakta, çekinmektedirler.

Neden?: Sebebi belli, çünkü bisturiyle (kamille, lazerle) alınan yağlar, dönüp geri gelmekte ve estetik nedenlerle kalkışılan bir girişim, kısa bir süre sonra, eskisinden çok daha çirkin bir görünüme yol açmaktadır.

Yani, ister hastasının sağlığını düşünen dürüst bir doktor, ister hastanın tepkisinden korkan bir tacir olsun, bu ameliyatı zayıflama amacıyla yapmaktan kaçınmaktadır.

Halbuki: Liposuction, Li-da zayıflama diyetlerinin ve enerji kısıtlaması içeren, bir diğer deyişle enerji dengesini eksiye çekip, organizmayı stoklarını azaltmaya zorlayan tüm yöntemlerin yapmaya çalıştığını, kısa sürede bir ameliyat süresi yapmanın çok basit bir yolu değil midir? Tüm bu yöntemlerin yapmaya çalıştığını, cerrah alıyor eline bıçağı, göz açıp kapayıncaya kadar yapıveriyor.Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.