Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
27

    

Sigara içmek sismanlatirSize bazı haberlerim var: sigara içmek sizi şişmanlatır. Ve yaşlandırır. Ve çirkinleştirir. Ve belki de öldürebilir. Bu güçlükle sürdürülebilen bir güzellik rejimidir. Gerçekten bunun üzerinden geçmemiz gerekiyor mu? Son kez olmak üzere, lütfen sigara içmeyi bırakın diyorum. Bir yıldız adayı, bir kaldırım kafesinde dermansız bir hâlde peş peşe sigara içti diye, kilo vermesinin ardındaki sırrın bu olduğunu zannetmeyin. Sigara içmek vücudunuza kilo vermenizi sağlamayacak, tam tersine şişmanlatacak birçok kirletici maddeyle doldurur. Sigaranın vücuda verdiği zararları alıp götürecek Lida tableti gibi mucize bir bitkisel ilacı da yoktur. Kilo alırsanız Lida yosun hapı sayesinde sağlıklı bir şekilde fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz ancak sigaranın neden olduğu zararlar öyle kolayca vücuttan atılamayacak niteliktedir. İçmeyin şu mereti işte…

Hormonlarımızın tamamen çökme modunda olmasının son nedeni, çoğunlukla aşırı kilolar konusunda değinilen ilk nedenlerden biridir: “obeziteye yol açan çevre”. Evet, hiç şüphesiz bizi şişmanlatmak ve şişman tutmak için komplo kuran bir çevreyle mücadele ediyoruz. 1970’lerden beri restoran porsiyonları % 500’e kadar arttı. Ortalama olarak yılda her birimiz 10,5 kilo şekerleme ve 133 litre gazlı içecek içiyoruz. Uzaktan kumandaları, yürümemeyi, 5 milyon televizyon kanalını, Internet bağımlılığını, arabaya servisi, ev-iş arasının daha uzun sürmesini, uzayan çalışma haftalarını, süper ölçüleri ilave edin… Tamam, uyuklamaya başladığınızı görebiliyorum. Bunları duydunuz. Bunları biliyorsunuz.

“Porsiyon tuhaflığıyla” ilgili her şeyi ve yıllarca yiyeceklerimizin şişirildiği diğer sinsi yolların hepsini duymuşsunuzdur. Ancak bu “çok fazla” salgınını sözde açgözlü iştahlarımızın zararsız bir belirtisi gibi görmemeliyiz. Bu kalori aşinalığının, yüksek kârlı, şirket destekli bu endokrin bozucunun her bir öğesinin, daha önce ele aldığımız böcek ilaçları ve ilaçlar kadar korkutucu ve dehşet verici olduğunu görmenizi istiyorum. Süper ölçü, şişirilmiş ayaküstü atıştırmalıklara bakmanızı, onların tıpkı musluğunuzdan akan bir bardak östrojeni yutma düşüncesi gibi acayipliğin sınırlarında gezindiğini anlamanızı istiyorum. Bu kocaman porsiyonları azaltmakla kendimizi bir şeylerden mahrum bırakmadığımızı anlamamız için, bunların özünde zehirli olduğunu görmemiz gerekiyor çevremizdeki muazzam bir toksin kara deliğini görmezden geliyoruz.


 
Kas
25

    

Adrenal Yorgunluk ve Lida“Adrenal yorgunluk” şu sıralar oldukça çok kullanılan moda bir terim. Ana akım tıp resmi olarak sendromu tanımamıştır (uykusuzluk, kilo alma, depresyon, akne, saç dökülmesi, karbonhidrat açlığı ve bağışıklık fonksiyonlarında azalmayla tahminen tanımlanır) fakat bazı endokrinologların uygulamaları, hastalarına bu semptomları hafifletmelerinde yardım etme yönündedir. Unutmadan belirtmek gerekirki Lida zayıflama ilacı endokrin bozucu bir ilaç değildir.

Eğer kortizol seviyelerinizin anormal derecede yüksek veya düşük olduğundan şüphe ediyorsanız, bu program stres zamanlarında vücudunuzu desteklemek için en iyi beslenme ve yaşam tarzı stratejilerini mükemmel biçimde verebilir. Kafeini günde 200 miligramla sınırlarsanız, basit karbonhidratlar, işlenmiş gıdalar ve rafine tahıldan uzak durursanız Lida yosun hapı kullanarak kendinizi mutlu ederseniz ve stres atma stratejilerinin yanı sıra bol miktarda yüksek kalite protein alırsanız, vücudunuzun özellikle kortizol olmak üzere stres hormonlarını otomatik olarak daha düşük tutmasına yardımcı olursunuz.

Hâlâ biraz yardıma ihtiyacınız varsa, herhangi bir hormon desteği almadan önce durumunuzu değerlendirmek için sertifikalı bir endokrinologla çalışın. Lütfen reçetesiz satılan “adrenal desteklerden” ve sahte Lida haplarından almayın vücudunuzda çok ciddi, potansiyel olarak öldürücü bir durum olan böbreküstü bezi yetersizliğine yol açabilir.

Büyüme hormonu aslında insülinin glikozu karaciğer yerine hücrelere yönlendirmesine karşı koyar. Ne yazık ki bu durum aşırı büyüme hormonu desteğinin insülin direncine yol açabilmesinin nedenlerinden biridir- işte bu yüzden bu yola girmeden önce çok dikkatli olmanız gerekir.

Büyüme Hormonu Nasıl Yoldan Çıkar: Büyüme hormonu eksikliği özellikle çocuklukta zararlı olan çok ciddi bir durumdur. Yeterli büyüme hormonu olmayan çocuklar daha güçsüz ve çelimsiz olurlar. daha geç gelişirler ve sağlık sorunlarıyla karşılaşma riskleri normal çocuklara oranla daha fazladır.


 
Kas
24

    

Kayısı ve Lida Sağlığa YararlıdırProantosyanidin ve flavanol içeren yeşil çay, siyah çay, sütsüz çikolata, elma ve kayısı oldukça faydalıdır. Zaten Yüce Yaradan bu konuda da eşsiz mucizesini sergilemiş, genelde C vitamini ile flavonoid maddeleri, birbirlerinin etkilerini artırarak kullarım hastalıklara karşı daha fazla koruması amacıyla aynı üründe toplamıştır. Aynı şekilde Lida ilacının hammaddesi olan okyanus yosununda da bir insanın zayıflaması için gerekli olan bütün besin maddelerini bir arada toplamıştır.

Örnek olarak elma ve kayısı flavonol ve proantosyanidin flavonoid’leri yönünden zenginken, aynı zamanda C vitamini yönünden de zengindir. Portakal, mor soğan, çilek, ahududu antosyanin yönünden zenginken, C vitamini yönünden zengindir. Yukarıdaki tabloyu sizlerle paylaşmamın bir önemli sebebi de bu. Yani hem C vitamini hem de flavonoid maddeleri kendi bünyesinde toplamış olan gıda maddelerini bildirmektir. Bu maddeleri bildiğiniz ve tükettiğiniz takdirde ayrı, ayrı hem C vitamini hem de flavonoid madde içeren gıda maddelerini bir araya getirerek tüketme zahmetinden kurtulmuş olacaksınız. Bu amaçla mor üzüm, soğan, portakal ve portakal suyu, elma, kabak, ahududu, çilek ve böğürtleni bol miktarda tüketin. Böylelikle hem C vitaminini hem de flavonoid maddeleri bir arada alarak her iki madde grubunun birbirini destekleyici etkisi ile iltihaplanma, kanser, Diyabet, kalp ve damar hastalıklarına karşı daha iyi korunmuş olabileceksiniz. Yani vücudunuzun toksik radikallerinden diğer ifade ile iltihap yapıcı maddelerinden arındırmak, kanser, Diyabet ve kalp hastalıkları gibi önemli hastalıklara karşı kendinizi etkili şekilde korumak istiyorsanız, yeniden belirttiğim bu gıda maddelerini günlük hayatınızda düzenli ve bol miktarda tüketmeye özen gösterin.

Bu gıda maddeleri aynı zamanda Lida ile zayıflarken daha sağlıklı kalmanıza yardımcı olmaktadır. Lida zayıflama ilacı sayesinde zayıflarken bu gıda maddelerini de düzenli olarak tüketirseniz bağışıklık sisteminiz güçlenir ve hastalıklara karşı daha dayanıklı olursunuz.


 
Kas
23

    

Lida tedavi amaçlı kullanılmazFlavonoid maddeler alerji, atopik dermatit, astım, Candida enfeksiyonları, katarak, diyabet, gout (Gut), hemoroid (basur), makula dejenerasyonu, migren, periodontal hastalıklar (diş eti hastalıkları), mide ülserleri ve varis’te koruyucu olarak etkili olmaktadır.

Ancak pek çok yayın ve medya aracında bildirilenin aksine koruyucu olarak rol oynamaktadır. Tedavi edici olarak değil. Bu konunun altını özellikle çizmek ve sizi bu konuda uyarmak istiyorum. Maalesef sürekli maddi çıkarlar doğrultusunda ve reyting uğruna gerek bazı ilaç, vitamin, mineral sektörleri ve sağlık sektörleri gerekse bazı bu konuda açıklama yapan medyatik şahıslar, gerek vitamin, mineral ve gerekse de flavonoid maddeleri ileri sürerek adeta bunları tüketmekle kanser, dermatit, Diyabet gibi hastalıkların tedavi edilebildiğini ileri sürmektedir. Böyle bir durum asla söz konusu değildir. Bu tür bilgiler tamamen asılsız ve yanlıştır. Aynı durum Lida için de geçerlidir. Lida tedavi amaçla kullanılamaz. Fazla kiloların verilmesiyle beraber vücudun üzerindeki baskının azalması kiloların neden olduğu bir takım hastalıkların iyileşmesine yardımcı olabilir ama bu Lida ilacının içindeki maddelerin değil, kilo vermenin ortaya çıkardığı bir durumdur. O yüzden aradaki fark iyi anlaşılmalıdır. Bu tür maddelerle vücudunuzu toksik radikallere karşı koruyabilir, vücudunuzda detoks gerçekleştirebilir ve bu şekilde ilerde karşılaşacağınız hastalıklara karşı bağışıklık sisteminizi daha çok güçlendirmiş olursunuz.

Ancak kanser, Diyabet, kalp hastalığı, dermatit, varis vb. pek çok hastalık bu maddeler sayesinde iyileşmez. Yani hastalığın oluşumunu engellersiniz. Hastalığa yakalanmayı engeller, hastalığa yakalanma riskini azaltmış olursunuz. Ancak olan bir hastalığı asla tedavi edemezsiniz. Buna karşılık söz konusu hastalığa yakalanmışsanız bu hastalığın tıbbi tedavi ile daha kolay iyileşmesini ve ilerlememesini, kontrol altına alınmasını bu maddelerle destekleyebilirsiniz.Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.