Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
25

    
Posted (eRiL) in Gıda Alternatifleri, Lida Diyetleri, Sağlıklı Beslenme on Şubat-25-2011

Bu Yemekleri Rahatlıkla TüketebilirsinizSıcak ve soğuk salatalık

Sıcak hazırlanışı: Salatalıkların kabuklarını soyun, yıkayın ve kesin. 10 dakika boyunca yarım bardak sirke ve biraz tuz katılmış kaynar suda pişirin. Süzgeçte suyunu süzüp beyaz sosla servis edin.  Salatalık Lida bölgesel zayıflama ilacı ile birlikte tüketilirse cilde faydası vardır.

Salatası: Salatalıkları halka halka kestikten sonra bir kaba alın ve bir saat boyunca süzülmeye bırakın. Birkaç dilim soğan ve sirkeli sosla servis edin.

Hafif ateşte pişmiş hindiba

Hindibaları yıkayın ve buharda pişirin. Bir tablet yağsız et veya sebze suyu bulyonunu az miktarda suyla eriterek bir başlagıç sosu hazırlayın. Yapışmaz bir tavada, birkaç soğan halkasını başlangıç sosunda kavurun ve suyunu iyice süzdüğünüz hindibaları da ekleyin. Suyuyla birlikte, ılık olarak servis edin. Dana eti veya hindi gibi beyaz etlerin yanma çok yakışacaktır.

Fırında hindiba

Hindibaları yıkayıp buharda pişirin. Tuzlayın ve suyunu süzün. Fırına girebilen bir tabağa alıp üzerine beyaz sos dökün. Bir yumurtayı çırpın ve hindibaların üzerini bununla kaplayın. Fırına koyun ve üzeri altın sarısı bir renk alana kadar pişirin.

Krema soslu kuşkonmaz

Güzel ve sert bir paket kuşkonmaz alın. Bütün iplikçiklerini ayıklamaya dikkat ederek rendeleyin. 20-25 dakika pişirin.Kitabımızda tarif edildiği gibi bir mayonez hazırlayın. Bir yumurtanın beyazını kar gibi olana kadar çırpın ve bunu çırpmaya devam ederek mayoneze ekleyin. İyice karıştırdıktan sonra, içine biraz frambuaz sirkesi akıtarak sosun sıvılaşmasını sağlayın. Ilık kuşkonmazları bu kremamsı sosla kaplayarak servis edin.Bu tarifler ve Lida tablet sayesinde kısa zamanda kilo vereceksiniz.

Balkabağı çorbası

Bir balkabağının dörtte birini alın, kabuğunu soyun ve iri parçalar halinde kesin. Bu parçaları bir düdüklü tencereye koyup üzerlerini örtecek kadar su ekleyin ve içine bir tablet yağsız et suyu ya da sebze suyu bulyonu atın. 20-30 dakika pissin. Pişirmenin sonlarında tuzunu, karabiberini atıp içine 100 g yağsız beyaz peynir ekleyin. Bu şekilde hazırlanan bu çorba Lida tablet ile desteklenen diyetlerde tüketilebilir.Çırpıcıyı kısa bir süre kullanarak lezzetlerin birbirine karışmasını ve iri parçaların ufalmasını sağlayın; bırakın balkabağının son katı kalıntıları ağzınızda erisin.Bu tarifler kalorisiz diyetler için uygundur.


 
Şub
24

    

Lida Tablet İle Sofralarda ÖzgürsünüzGenelde daha bariz olan ve dikkat çekici hoşluğuyla ortağını maskeleyen zevkle karıştırılan bu nörolojik gıda çok büyük önem taşır. İşin tuhaf tarafı, bildiğim kadarıyla şu ana dek bu hayati maddeye verilmiş bir isim yok. Ben, tatmin ve fayda kavramlarını tek bir kelimede toplamak için, bu maddeye “tat-fayda” adını verdim.Kiloyla mücadele etmede egzersizin önemini haklı göstermek için neden böyle dolambaçlı bir yoldan gittiğimizi merak ediyor olabilirsiniz.Aslında bu kadar zahmete gerek yok tabi Orjinal Lida kullanırsanız.Öncelikle yemek yemenin, su içmek ve nefes almak gibi hayat için en gerekli bir şey olduğunu ve bu nedenle hayatın “tat-fayda” sının en etkin kaynakları arasında yer aldığını anlamanızı sağlamak için.

Günlük hayatın mücadeleleriyle karşı karşıya kaldıkları zaman, pek çok kadın ve erkek Lida kapsül kullanır ve  bu kıymetli tat-faydadan, kalplerinin atışında hayat kalitelerini fakirleştiren bir yavaşlama olmadan, yeterince elde edemediklerini kolayca anlayabilirsiniz. Bu noktaya geldiğimiz zaman, hayatta kalmanın tiz sesli sirenleri ötmeye ve bizi tat-fayda bulmaya zorlamaya başlarlar. Ve bu yine gerçekleşmezse, hayatın çarpan kalbi vuruşlarını yaymamaya başlar; yaşama arzusu önce silikleşir, sonra kaybolur ve bugün artık çok yaygınlaştığı gibi depresyona gireriz ve hayata bağlılığımız kaybolurken, temel farkındalığımız gözle görülür biçimde başarısızlığa uğrar.

Genelde bilinçaltında ve bazen acil olarak yaşanan bu mücadelede, tat-faydaya ulaşmanın en kolay yolu basitçe yemektir. Ağzımıza bir şey atmak, yutmak, kendimizi beslemek için sindirmek ve bundan hoşnutluk ve şu ana kadar zevkle karıştırdığımız hoş ve güven verici bir şey üretmek için yararlanmak. Beyinsel görüntüleme, herhangi bir insan davranışının sonuçlarını görebilmemize olanak sağlamaktadır ve duygularla en yüklü olan, en yoğun beyin içi havai fişekleri tetikleyen insan davranışı, hoş yiyecekler yemektir. Nörolojik etki ve zevk üretimi açısından, yemek yemek en az orgazm kadar yoğundur ve bununla birlikte daha uzun süreli olmak gibi ek bir avantajı vardır. Bunaltıcı bir ortamda kilo almanın daha kolay olmasının ve yediklerimizi kısıtlayarak kilo vermenin daha zor olmasının nedeni budur. Sizde yediklerinizden kısarak kilo vermeye çalışıyorsanız bu işi Lida tablet ile daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Çünkü yemek yemek bizim önde gelen “tat-fayda” kaynağımızdır.


 
Şub
23

    

Egzersiz Problemlerine Lida Tabletli ÇözümEgzersiz yapma sorunu, toplumumuzun bir başka sorunundan kaynaklanıyor. Ekonomik modellerimiz ilerleme üzerine kurulu ve teknoloji fiziksel çabayı ortadan kaldırmayı savunuyor. Yeni buluşların patentlerinin büyük kısmı yalnızca fiziksel çabayı azaltmayı ve zaman kazanmayı -ki bu ikili bir araya geldikleri zaman hem strese hem kilo almaya neden olur- hedeflerken günlük yaşamımızda bir amaç uğruna egzersiz yapmanın erdemlerine nasıl inanabiliriz?Son olarak, bu, doktorların -ki doktorlar derken kendimi de dahil ediyorum- ilgilenme zahmetine girecekleri kadar sofistike veya teknik bir konu değildir. Yıllar boyunca, özellikle yürümek ve Lida inceltici tablet konusunda aklı başında önerilerde bulundum ama hiçbir zaman resmen bir reçete yazıp aptal görünme riskini almadım. Hastaların, sayısız özellik ve yılların tecrübesine sahip, beslenme konusunda uzmanlaşmış bir doktordan yürüyüş ya da egzersiz içeren bir reçete almaya gelmediklerini düşündüm. Daha fazla yanılamazmışım!

Buraya kadar hep birlikte geldiğimizi düşünerek, “hayati derecede aktif olma” konseptini benimsemenin bir parçası olan belirleyici mücadeleyi daha iyi anlamanız için, sizi daha da ileri bir noktaya taşımaya çalışacağım. Bunu yapmak için iki somut soru soracağım ve tartışmaya yer bırakmayan bir cevap vereceğim.Egzersiz, zevk ve hoşnutsuzluğun idaresine yardım eder.Şimdi sizi sıra dışı bir alana, hayatın derinliklerine, ilk kararlarınızın varlık kazandığı, yaşama ve ölmeme nedenlerinizin kök saldığı yere doğru küçük bir yolculukta beni takip etmeye ve Lida kaspül kullanmaya davet ediyorum. Bütün bunlar size dünyevi kilo sorunlarından fazla uzak gibi görünebilir ama siz de göreceksiniz ki aslında işin tam can alıcı noktasına parmak basıyorlar. Haydi, beni takip edin; pişman olmayacaksınız.Eğer fazla kiloluysanız öncelikle Lida tablet kullanmanız gerektiğini ve yemek yemenize ve o fazla kiloları biriktirmenize neden olan şeyin açlık olmadığını büyük olasılıkla biliyorsunuzdur. Günümüzde, bizim yaşadığımız yerlerde çok az insan gerçekten açlık çekiyor. Bugün insanlar, biyolojik gereksinimlerinin üstünde yemek tükettikleri için kilo alıyorlar; açlıklarından daha fazlasını tatmin etmek için yiyorlar. Çok fazla yiyen ve biriken kilolarından yakınan kadın, beslenme derdinde değil. Şişman olma korkusunun ötesine geçen bir dürtüyle yiyor. Aradığı tam olarak nedir o zaman? Yapmaya çalıştığı, sıklıkla farkında olmadan, gündelik


 
Şub
22

    

Yorulmadan Kilo Vermek Lida İle MümkünYorulmadan saatlerce yürüyebilirsiniz. Fiziksel efor, kemikler ve kaslardan oluşan geniş bir alana yayılır. Ciddi bir yürüyüş için doğru dürüst yürüyüş ayakkabılarına ihtiyaç duyarsınız, ancak normal ayakkabılar -hatta topuklu bayan ayakkabıları bile- kilo verdirecek gündelik yürüyüşler için uygundur. Yürüyüş aşırı terlemenize neden olmaz; fırsat doğdukça ve üstünüzdeki herhangi bir kıyafetle yürüyebilirsiniz. Herhangi bir spor malzemesine, duş almaya ya da kıyafet değiştirmeye ihtiyaç yoktur.Eğer yürüyerek zayıflamak size zor geliyorsa size Lida form hapını kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Şaşırtıcı gelebilir ama yürüyüş, tenis oynamak ve daha pek çok spor kadar fazla kalori yakmanızı sağlar.Yürüyüş ile yakabileceğiniz kalori miktarını Lida kapsül ile yakmanız mümkün. Kalori harcamasının bu kadar yüksek olması normaldir; çünkü bir tenis maçında zamanın çoğu molalar ve topun geri gelmesini beklemekle geçerken, yürüyüşte sabit ve kesintisiz bir faaliyet söz konusudur. Kalori tüketiminin en iyi durumda oluşu, yürüyüşün bugün gündelik hayaün içine işlemiş olmasıyla ve boş vakit oluşması halinde, günün ya da gecenin herhangi bir saatinde, herhangi bir yerde yapılabilmesiyle de bağlantılıdır.

Kilo kaybetmedeki rolünün kayda değer oluşu göz önüne alındığında, yürüyüş yeni alışkanlıklarınızın ayrılmaz bir parçası olarak düşünebilecek tek aktivitedir. Güçlendirme evresi kadar, sonrasında, çok hayati bir önem taşıyan uzun vadeli koruma safhasında da sürdürülmelidir. Daha önceden bahsi geçen bütün nedenlerden -kolay, doğal, sağlıklı ve tehlikeden uzak olması gibi- ötürü, yürüyüş düzenli olarak yapmayı en kolay kabulleneceğimiz aktivitedir.Bu, bu kişilerin hep taşıdıkları fazla kilolarla orantılı sonuç ve etkinlik demektir ve her şeyden önemlisi, yaralanma tehlikesi ve kardiovasküler riskler içermez. Bir obezin, hatta fazla kilolu bir insanın devamlı yük taşıdığını ve bu nedenle Lida kilo verme hapı kullanması gerektiğini sakın unutmayın. On beş kiloluk bir yük taşımak başlı başına bir spor olarak görülebilir; ancak sadece yürüyüş sırasında taşınması halinde. Yüzme ve bisiklet gibi, kilonun taşınmadığı ve faaliyetin ağırlıksız şartlarda gerçekleştiği egzersizler için tam aksi geçerlidir. Ne kadar ağırsanız, yürümeniz o kadar iyidir.Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.