Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
27

    
Posted (eRiL) in Lida yosun hapı, Lida Zayıflama Hapı, Sağlıklı Beslenme on Nisan-27-2011

Lida kapsülle yeme  davranışları yönetimiKararlılık yöntemini de kullandığınız halde hâlâ yememeniz gereken bir yiyeceği yemek için şiddetli arzu duyuyorsanız, aşağıda anlatılan davranış yöntemlerinden ve Lida kapsülden ne kadar gerek duyuyorsanız kullanın:

  1. Şiddetle arzuladığınız yiyecekten uzak durun. Yiyecek gördüğünüzde ya da kokusunu aldığınızda, şiddetli bir istek duyuyorsanız, o yiyeceği kolay ulaşılamayacak bir yere kaldırın (görmeyeceğiniz yüksek bir rafa koyun) ya da yok edin (birine verin, atın ya da çöp öğütmeye dökün). Arzuladığınız yiyeceği ortadan kaldıramıyorsanız, siz başka bir yere gidin. Odadan çıkın, başka bir odaya geçin, tuvalete gidin ya da Lida zayıflama desteği ile bu durumdan kurtulun.
  2. Az kalorili ya da hiç kalorisi olmayan bir içecek için. Susamak zaman zaman açlık gibi görünebilir. Maden suyu, limon sıkılmış su, (yeme plânınızda varsa) sulandırılmış meyva suyu ya da başka bir düşük kalorili içecek için.
  3. Rahatlayın. Farklı yöntemler kullanarak bedeninizi rahatlatmayı öğrenebilirsiniz. Kütüphanelerde ya da kitapçılarda böyle yöntemler öğreten kitaplar ve teypler bulabilirsiniz. Son derece basit olan rahatlama tekniklerinden biri nefes almaya odaklanmaktır. Burnunuzdan nefes alıp vermeyi deneyin. Nefes alırken dörde kadar ağır ağır sayın ve sonra verirken de yine dörde kadar sayın. Kısa nefesler almayı deneyin; göğsünüzün kabarıp daha sonra inmesine izin vermeyin. Bir mutfak saatini üç dakikaya kurun ve bu yöntemi deneyin. Üç dakikanın sonunda, kendinizi daha sakin ve yeme isteğinizi denetlemiş hissedeceksiniz.
  4. İlginizi dağıtın. Doğal bir şekilde ilginiz başka bir yöne çekildiği için yeme isteğinizin yok olduğunu ve daha sonra bundan büyük mutluluk duyduğunuzu hatırlıyor musunuz? Belki bir arkadaşınız aramıştır, köpeğiniz yürüyüşe çıkmak için sizi çekiştirmiştir ya da patronunuz herhangi bir konuyu tartışmak için yanınıza gelmiştir. Zorunlu olarak geçirdiğiniz bu sürenin sonunda şiddetli yeme isteğiniz azalmış ya da tümüyle yok olmuştur. Dikkatinizi başka bir konuya odaklamışsınızdır.

Yiyecek gördüğünüzde ya da kokusunu aldığınızda,şiddetli bir istek duyuyorsanız, o yiyeceği kolay ulaşılamayacak bir yere kaldırın, atın ya da o ortamdan uzaklasın.Eğer bu yöntemeler  kilo vermenizde etkili olmuyorsa Lida ile zayıflama rejimine başlayabilirsiniz.


 
Nis
25

    

Depolanan yağlardan lidayla kurtulunEğer kilo vermeniz gerekiyorsa egzersizle bileştirilmiş ve Lida diyet programını uygulamak için disiplinli olmalısınız. Sağlıklı, fit, çekici ve seksi bir vücuda ulaşmak zor. Bu nedenle vücudunuzu bozan eski alışkanlıklarınızdan vazgeçmelisiniz. Kilo vermek roket bilimi değildir. Kararlı ve sabırlı olmanız gerekmektedir. Etkili ve hızlı olan bu üç yönteme bakalım:

Zamanınıza uyan ve uygulayabileceğiniz Lida ile desteklenen bir program hazırlayın. Eğer meşgul biriyseniz, erken kalkın ve en az 45 dakika koşun. Koşmak sadece depolanan inatçı yağlarınızdan kurtulmanızı değil, aynı zamanda kaslarınızın çalışarak vücudunuzun güçlenmesini ve direncini sağlar.Diğer egzersiz hareketleri ise mekik, ağırlık kaldırma şınavdır. Bunlardan sıkılan insanlar bunun yerine bir spor dalı ile ilgilenebilirler. Ve bu sayede Lida kullanarak eskisiyle arasındaki farkı göreceksiniz. Kendinizi hem daha dinç hem de enerji dolu hissedeceksiniz.Nasıl yemek pişirildiğini öğrenin: Kesinlikle zaman ayırmanız gereken bir edinim. Kendi yemeklerinizi kendiniz yapmanız, bu sayede kalori ve miktar ayarlaması yapabilmeniz çok önemlidir. Yemek pişirirken seçtiğiniz besinler düşük kalorili ve sağlıklı olmasına dikkat edin. Sağlıklı ve besin değeri yüksek yemekler pişirdiğinizde hem açlığınızı kontrol edebilecek, hem de atıştırmanızın önüne geçeceksiniz. Özellikle tavuk, balık, hindi gibi etleri ızgarada tüketmelisiniz. Pırasa, kereviz, karnabahar, brokoli, lahana gibi lifli besinler tüketmelisiniz. Dışarıda restoranlarda bol kalorili şeklde yemek yerine kendi yemek programınızı ayarlamalısınız.Hazırlanması kolay, az yağ ve karbonhidratlı yemeklerle başlayın. Hepsiyle yağ kullanma, çünkü enerji yükselmesine ihtiyacın olacak.

Asla aç kalmayın. Aç kaldığınızda vücudunuz açlık sinyalleri verir ve bu nedenle aşırı yeme isteğiniz artar. Metabolizmanız yavaşlar ve vücut direnciniz düşer. Atıştırmaya ihtiyaç duyarsınız ve bol kalorili ama hiçbir besin değeri olmayan abur cuburlara yönelirsiniz. Ayrıca aç kalınarak verilen kilolar geçici çözümler sunar. Az az ama sık sık yemeye çalışın ve eğer öğünler arasında çok açlık hissederseniz tok tutması açısından meyve kraker yiyin.Bol su için. Su ile kendiniz tok hissedeceksiniz. Bu nedenle günde en az 10 bardak su için.Bu üç püf noktasını uyguladığınızda sağlıklı yaşama adım atmaya başlayacak ve farkı göreceksiniz.


 
Nis
22

    

Bu yazıdan öğreneceğiniz uygulamalar köklü bir yaşam değişimidir. Bu değişime başlarken tartınızı unutun, bodruma atın, görünür yerden uzaklaştırın. Diyet yapan insanlar bazen abartarak günde iki kez bile tartıya çıkar. Bu da moral bozukluğundan başka bir işe yaramaz. Sabahtan akşama beş kilo mu vereceğinizi düşündünüz? Hiçbir şey yemeseniz sadece su içseniz bile tartılar günün değişik saatlerinde bir iki kilo arasında oynar. Kadınların regl dönemlerinde üç kiloya varan artışlar görülür. Bu artış ödemden, sıvı birikiminden kaynaklanır ve tartı tutkunu insanlar için moral bozucudur.

Egzersiz ve Lida kullanımı sürecinde üç kilo kas yapmış ve dört kilo yağ kaybetmiş olabilirsiniz. Aslında kaybettiğiniz yağ miktarı dört kilo olmasına rağmen tartıya yansıyan sadece bir kilodur.Yağ kaybını sıradan bir tartıda ölçemezsiniz. Evinizdeki tartı, vücuttaki su birikimini, kasları, glikojen miktarını vs. hepsini toptan gösterir. Tartı her şeyi toptan ölçer. Bu etkenler tartıda iki kilo fark yaratabilir. Bu nedenle giysileriniz yağ kaybında daha etkin ölçektir. Kilonuzda tartıda bir değişiklik olmamasına rağmen daha önce giyemediğiniz pantolonunuza girdiğinizi fark edersiniz. Sabırlı olun. Zaman içinde her şey kendi dengesine Lida ile kavuşacaktır.Egzersiz yaparak,sağlıklı beslenmeye başladığınızda,Lida desteği almaya devam ettiğinizde ve ilerdeki yazılarda önereceğim PiKi uygulamalarınızı yaptığınızda ilk iki hafta tartıya çıkarsanız rakamlarda azalma değil artış bile görürseniz şaşırmayın. Bu bedenin adaptasyon sürecidir.Tartı tutkunluğu kendini olduğu gibi kabul etmemekle ilgilidir.

Bir saat yaptığımız egzersizi hatırlarız ama yediğimiz bir dilim baklavayı, bir dilim tadımlık böreği unuturuz nedense. Çocuğumuzun tabağında bıraktığı birkaç dilim patatesi midemize indirdiğimizi de hatırlamayız. Zaten başkalarının tabağındaki yiyeceklerde kalori yoktur. Sigara otlakçıları vardır. Sigarayı bıraktıklarını söylerler ama arkadaşlarının sigara paketlerine musallat olurlar. Onlar sigarayı değil, sigara için para harcamayı bırakmıştır. Diyet otlakçıları da benzer yapıdadır. Kendileri için bir tabak hazırlamazlar ama çocuklarının, arkadaşlarının,eşlerinin tabaklarından “otlanırlar.” Böylece diyetlerini bozmaktan suçluluk duymazlar.Tartıdan uzak kalamıyorsanız sadece ayda bir kullanın. Diğer zamanlarda tamamen uzak durun.


 
Nis
19

    
Posted (eRiL) in Lida yosun hapı, Lida Zayıflama Hapı, Lidagel on Nisan-19-2011

Bel inceltmek icin Lida bolgesel zayıflamaBu makalede sizi hem şekle sokacak hem de kolay ve hızlı bir şekilde zayıflatacak Lida bölgesel zayıflama hapı ile uygulanacak bacak ve kalça hareketleri bulunmaktadır. Kilo vererek gerçekten çekici ve seksi bir bayan vücuduna kavuşmak istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden makaleyi okumaya devam edin. Bacak ve kalça egzersizleri:

Eğimli yürümek bacak ve kalça için inanılmaz yararlıdır.Normal yürüme ile bu hareketi karıştırmayın. Yürüyüş ve Lida uzun süreli kilo kaybı için oldukça etkili ve uygun bir yöntemdir ancak bacaklar, kalçalar ve bel bölgesi için bunu hızlandırmanız gerekecektir. Bunu yapmanın en iyi yolu eğilimli bir koşu bandı kullanmaktır. Sadece 15 derece eğim ayarlayarak yürüyün. Her yaptığınızda 15-20 dakikalık bir süreçte uygulayın. Eğer bunu hafta 5 kez yaparsanız sonucu göreceksiniz. Daha hızlı kilo verecek ve şekle gireceksiniz.

Çember çevirme kalça ve belinizin incelmesi için çok yararlıdır. Ancak eminim ki çember çevirme egzersizini en son çocukken yapmışsınızdır. Bu nedenle nasıl kullanıldığını söylememe gerek yok, biliyorsunuz! Belinizin etrafında günde 10 dakika çevirin. Ancak kişisel olarak ben çemberi 90 saniye periyodlardan 10 dakika yapmaktayım.Bir şeyden bahsetmeliyim. Biraz ağır olan ve geniş bir çember alın. Bu şekildeki bir çemberi belinizde tutmak daha kolay olacaktır. Çemberi bacağınızda da çevirdiğinizde 10-12 günde vücudunuzdaki zayıflamayı ve şekillenmeyi fark edeceksiniz.

Eğer aynı hareketleri sürekli yapmaktan sıkıldıysanız ve artık yorulduysanız, Lida zayıflama hapını deneyin ya da egzersizlerinizi bir grup oluşturarak arkadaşlarınızla birlikte yapın. Yüzmek de yine önerebileceğim en önemli egzersizlerden biridir. Yüzerek sadece bacaklarınızı çalıştırmaz, vücudunuzdaki her kasın çalışmasını sağlarsınız. Ama özellikle bacaklar için yararlı olsun istiyorsanız, sırtüstü yatın ve ellerinizi kullanmadan yüzmeye çalışın. Bu sayede bacak kaslarınızı çalıştıracak ve şekillendireceksiniz.Özellikle egzersizlerde sayı ve süreç çok önemlidir. Egzersizlerinizi gerektiği şekilde gerektiği miktarda yapmanız zayıflamanızı hızlandırmanız ve vücudunuzu şekle sokmanız açısından oldukça önemlidir. Özellikle egzersiz yaparak kaslarınızın çalışmasını sağlarsınız. Kendinizi daha zinde ve enerjik hissedersiniz. Bu egzersizleri uyguladığınızda farkı kısa zamanda göceksiniz.Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.