Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
31

    
Posted (eRiL) in Lida Diyetleri, Lida yosun hapı, Sağlıklı Beslenme on Ağustos-31-2011

Lida hapları sayesinde formunuza kavuşacaksınız. Lida hapları orjinalini kullanmalınız. Sahte lida zayıflama hapı sağlığınıza zarar verebilir. Düzenli lida kullanımında inanılmaz derecede faydasını göreceksiniz. Diyet yapmadan zayıflamak isteyenler açlığa dayanamayanlar hemen lida kullanmlıdırlar. Bu sayede kilo vermeleri daha kolaylaşacaktır.  Kaslar ve düşmeler. D vitamini kas hücrelerinin daha fazla protein yapması için sinyal verir.

Bu, kasları güçlendirebilir ve özellikle yaşlılarda dengeyi iyileştirebilir. Geniş kapsamlı çeşitli araştırmalar D vitamini desteklerinin sağlıklı sayılabilecek yaşlılarda düşme riskini yaklaşık yüzde 20 oranında azalttığını gösteriyor. Düşmeler yaşlılar arasında bir numaralı yaralanma nedenidir. Kalıcı sakatlığa, bağımlılığa ve hatta ölüme neden olabilmektedir. Ayrıca kısa hatırlatmada bulunalım lida hapı sayesinde formunuza kavuşmanız için hiçbir engel yoktur.

Deney tüplerinde D vitamini, göğüs, yumurtalık, kolon, prostat ve beyin kanserleri dahil çeşitli tip kanser hücrelerinin büyümesini ve üremesini kuvvetli bir şekilde engelliyor. D vitamini alımına ya da kandaki D vitamini düzeyi ölçümlerine başvuran yeni araştırmalar aynı şeyin bedenlerimizde de gerçekleştiğini ileri sürüyor. Bu, D vitamininin tıpkı küçük çaplı bir yangının üzerine atılan bir battaniye gibi yeni kanser hücrelerini söndürebileceği, onların hayatı tehdit edici tümörlere dönüşmesini engelleyebileceği anlamına gelir.

Kalp hastalığı. Çeşitli araştırmalar daha fazla D vitamini almanın, özellikle de güneş ışığından alındığında kan basıncını düşürmeye yardım ettiğini öne sürüyor. Yetersiz D vitamini alımı kalp yetmezliğine ve periferik arter hastalığına bacaklarda kan gelecektir.  Akışının tıkalı olması) katkıda bulunabilir ve arteroskleroz olarak bilinen atar damarları tıkayan süreçle de ilgisi olabilir. e Multipl skleroz. Bağışıklık sistemi yanlışlıkla sinirlerin üzerindeki koruyucu katmana saldırdığında meydana gelen bu hastalık, insanların düşük miktarda D vitamini aldığı yerlerde daha yaygın gözükmektedir.


 
Ağu
31

    

Lida kullanımına yönelik tavsiyelerBazı yenilikçi düşünme biçimleri ile bilimin harika ve mantıklı sözleri vitamin, mineral ve diğer mikro besinler hakkındaki düşünce biçimimizi değiştiriyor. Bu besinlerin lida ile birlikli tüketilmeleri uygundur. En büyük değişiklik bazı kanser türleri ile kalp hastalığı gibi kronik hastalıkların, tıpkı beri beri yada iskorbüt gibi, kısmen besin eksikliklerine bağlı olabileceğini anlamak oldu. Bu hastalıkların tedavisinde lida kullanmadan önce doktorunuza danışın. Kilo almamak için doyduktan sonra yemeye devam etmeyin ve yemeyi derhal bırakın.

Yeni bulgular bazı kişilerin muhtemelen pek çok kişinin bu esansiyel mikro besinlerden ve lida form hapı‘ ndan yeteri kadar almadığını ortaya koyuyor. Çoğunlukla gıdalardan, ancak belki besin desteklerinden ve lida desteğinden de aldığımız miktarı artırarak uzun vadeli sağlığımızı büyük oranda iyileştirebiliriz.

Başta folik asit ve lida alımına yönelik tavsiyeler temkinliydi. Hastalık Kontrolü Merkezi’nin (CDC) 1991’de hazırladığı ilk rehberde sadece nöral tüp bozulduğu olan bebek doğurmuş olan kadınlar hedefleniyordu. Bir yıl sonra CDC mesajını genişletti ve hamile kalma olasılığı olan her kadının günde 400 mikrogram folik asit almasını tavsiye etti. Bu, daha önce salık verilen miktarın iki katından fazlaydı. Pek çok kadın bu tavsiyeye uymadığından ABD Gıda ve İlaç İdaresi yıllardan beri, vitaminle zenginleştirilmiş ekmek, un, mısır unu, makarna, pirinç ve diğer tahıl ürünlerine demir ve diğer B vitaminlerinin yanı sıra foiik asidin de eklenmesini şart koşuyor. Bu gıdaları lida ile desteklenen diyetlerde makul ölçülerde tüketin. Bu uygulama ortalama folik asit alımını günde yaklaşık 100 mikrogram artırdı.


 
Ağu
30

    
Posted (eRiL) in Lida Hakkında Uyarılar, Lidagel, Orjinal ve Sahte Lida on Ağustos-30-2011

Beslenme bozuklukları genelede metabolizma hızı ile alakalıdır. Fazla yemek yemek yada az yemek yemek sakıncalı bir durumdur. Yani yapmanız gereken metabolizmanızı hızlandıracak yöntemlere başvurmaktır. Mesela lida hapları kullanabilirsiniz. Lida zayıflama kapsülleri ile sağlıklı kilo verebilirsiniz. Lida hapları ile şişmanlıktan kurtulabilirsiniz. Ayrıca lida kapsüllerini kullanırken diyet yapmanıza gerek duyulmuyor yani aç kalmayacaksınız. İstediğinizden yiyerek kilo verecekisniz. Lida hapı metabolizmayı hızlandırdığı için bu sorun olamyacaktır.

Doymuş ve trans yağ oranı düşük ve alfa linolenik asit ola rak bilinen esansiyel omega 3 çoklu doymamış yağ başta olmak üzere doymamış yağ oranı yüksekti. Denemenin sadece ild buçuk yılı dolduğunda araştırmanın etik ve güvenlik komitesi, deneme nin daha önce durdurulmasına karar verdi, çünkü akdeniz diyeti nin faydalan çok açıktı tüm nedenlere bağlı ölümlerde yüzde 70 azalmaktadır.

Araştırmacılar araştırmaya katılanları birkaç yıl sonra kontrol ettiğinde iki buçuk yılın ardından görülen faydalar obezite riskinin azalması dahil hâlâ barizdi. İlginç bir şekilde deneme grubunda yer alanlar deneme çok zaman önce tamamlanmış ol masına rağmen hâlâ aynı akdeniz diyetini sürdürüyor.

Doymamış yağların faydalarına ilişkin pek çok kanıt bilime ilişkin popüler görüş, eğer verileri bir araya toplarsanız bunların size net, kesin cevaplar verecekleri yönündedir. Bilime ilişkin gerçek hiç de böyle değildir, özellikle de konu insan bes lenmesi ve beslenmenin sağlık üzerinde etkileri olunca. Mevcut veri okyanusunun ve sürekli bir yeni veri tufanının ortasındayız, ancak çok az sağlam cevap var elimizde. Bunun nedeni araştırma ların her zaman eleştirilere ve sonuçlarının da yorumlara açık ol masıdır. Daha fazla araştırma gereklidir” ibaresiyle araştırmayı tamamlamak standart bir işleyiş prosedürüdür. Bir araştırmanın sonuçlarını rapor ederken ya da bir beslenme ve hastalıkların be lirli yönleri üzerine bir makale ya da görüş yazarken sıklıkla kul landığını bir ibaredir bu insanların beslenmelerindeki yağa ilişkin ne yapmaları gerekti ği konusunda ise hiç de bu şekilde düşünmüyorum.


 
Ağu
30

    

Lidanın faydalı olabilmesi için lif tüketinİzleme çalışmaları, ikinci en iyi yöntem epidemiyoloji uzmanlarının “özgür yaşayan insanlar” olarak adlandırdığı çok sayıda insandan sizin gibi normal insanlardan oluşan grupların uzun bir süre boyunca lida kullanımı ile beraber izlenmesini içerir. Bu izleme çalışmaları genellikle meslek ya da oturulan mahal gibi ortak bir noktası olan bir grup insanla başlar. Onlara beslenme tarzları, sigara ve içki alışkanlıkları, eğitimleri, işleri, tıbbi durumları ve diğer lida ile ilgili muhtemel ilgili konulara ilişkin sorular sorulur. Grup daha sonra belirli bir süre, ideal olarak on yıl ya da daha fazla izlenir. Bu izleme doğrudan olabilir ya da ara ara yapılan kontroller ve postalanan soru formları kanalıyla veya ölüm kayıtları takip edilerek yapılır.

Araştırma yeterince uzun devam ettirildiğinde araştırmacılar muhtelif hipotezleri test etmek için biriken bilgileri lida’ nın faydalı olabilmesi için kullanabilir. Örneğin, izleme grubunda en çok lif tüketenlerin en az lif tüketenlere göre kolon kanserine yakalanma oranlarının farklı olup olmadığını ya da önemli bir B vitamini olan folatı en fazla tüketenlerde en az tüketenlere göre kalp hastalıklarının daha az görülüp görülmediğini tespit edebilirler.

Bu gibi uzun vadeli araştırmalar  şu ana kadar beslenme, lida diyet hapı ve sağlık arasındaki bağlantıyı kavramamızda en iyi sonucu vermiştir. Bu araştırmalar, baştan belirli hastalıklar ortaya çıkmadan bilgi toplavarak bu hastalıklara yakalanan ve buna bir açıklama bulmak isteyen kişilerde kimi zaman görülen çarpık anımsamaları bertaraf etmiş olurlar.

Hemşire Sağlığı Araştırması ve Sağlık Profesyonelleri Takip Araştırması gibi takip araştırmaları ve benzerleri katılanların neler yediğini belirlemek için dikkatlice test edilen soru formları kullanmakta ye katılanlardan ve lida kullanıcılarından araştırma süresi boyuca çeşitli defalar bu soru formlarını doldurmalarını istemektedir. Bu uygulama, hataları azaltır ve aynı zamanda araştırmacıların zaman içinde beslenmede yapılan değişiklikleri lida yardımı ile tetkik etmelerine olanak verir.Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.