Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
31

    

Egzersiz sırasında lida kullanımıSabah egzersizi ile akşam egzersizi arasında, metabolizmaya ve hormonlara etkisi bakımından fark var mı? Tabii var. Sabah 05.00′ e doğru, uyanma hormonu kortizol salgılanır. Gece şeker düştüğü için, sabah yapılan yürüyüş ile vücuttaki yağlar daha çabuk yanabilir, tabii suyumuzun yeterli olması şartıyla… Bu egzersiz uygulamaları arasında lida zayıflama hapı kullanmak daha hızlı zayıflamanızı sağlayacaktır.

Gece yatmadan önce yapılan 20 dakikalık bir yürüyüş ise özellikle geç saatlerde yemek yemiş olanlar için hazır enerjinin kullanılmasını sağlar. Bu yürüyüşler lida hapı kullanımı sırasında da çok önemlidir. Yani yemeği ya da bir tabak meyveyi yiyip yatmamış ve uykuda salgılanacak olan leptin hormonunun salgılanmasına da fırsat sağlamış oluruz. Biliyoruz ki, leptin hormonu depo yağlarımızın uyku sırasında enerji olarak kullanılmasını sağlayan hormondur. Depo yağlarınızdan kurtulmak için lida kapsül desteği almalısınız. Lida kapsül kullanarak kısa zamanda zayıflamanız mümkündür.

Normal şartlarda yani 23.00-24.00 saatlerinde yatıp uykuya daldıktan ortalama 1 2 saat sonra salgılanmaya başlanır. Sabah saatlerinde yani 02.00-05.00 arasında maksimum düzeyde salgılanır. Sabah 05.00′ ten itibaren de uyanma hormonu olan kortizol salgılanmaya başlanır ve vücudumuz uyanmaya hazırlanır. Sağlıklı olarak hızlı zayıflama için lida ve egzersiz çok önemli iki unsurdur.

Rahat ve derin bir uykudan sonra dinçleşmiş ve dinlenmiş olarak kalkıyorsak, yürüyüşe çıkabiliriz… Eğer yorgun uyanıyorsak, gece iyi geçmemiş, leptin hormonu görevini yerine getirmemiş demektir! Yürüyecek enerjimiz zaten yoktur! Evde oturur, kalırız ve kuvvetli bir kahve içerek uyanmaya, kendimize gelmeye çalışırız.


 
Oca
30

    
Posted (eRiL) in Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Yorumlar on Ocak-30-2012

Sindirim sistemi için lidaSindirim sorunu yaşayan herkeze lida kapsüllerini öneriyoruz. Ayrıca bağırsak problemlerine, sindirim problemlerine, ayrıca yağları yakma işlevine karşı yüksek performans gösteren lida kapsüllerini kullanabilirsiniz. Lida ile zayıflamak çok daha kolay ve hızlı sağlanacaktır.

Şirketler çiftçilerin konuşmasını ve bu hikâyenin anlatılmasını da istemez. Bu güne dek en sevdiğim yemekler, hamburger ve patates kızartması olmuştur. Bir avuç dolusu şirketin, yediklerimizi ve mutfaklarımızı değiştirdiğini bilmiyordum. Nereden geldiğini ve sektörün ne kadar güçlü olduğunu bilmeden, kendimi bildim bileli bu yiyecekleri yerim.

Başarılı doğal zayıflama hapı lida ile forma girmeyi denemelisiniz. Sağlıklı ve başarılı zayıflamayı mutlaka başaracaksınız. Düzenli lida hapı kullanımın da inanılmaz etki gösterecektir. Mutlaka denemelisiniz.

Bu dünyada olup bitenlerin, birileri tarafından kasıtlı olarak gizlenmesi, araştırmacı gazeteci olmamın sebeplerinden biridir. Bizlerden saklanan önemli konuların üstündeki sis perdesini aralamak için bu meslekteyim. Tüm bu endüstriyel gıda sistemi, fast food’la birlikte başladı. 1930’larda yeni bir restoran türü ortaya çıktı.

Arabaya servis. McDonald’s kardeşler bu alanda çok başarılı oldu. Ancak daha sonra masrafları kısıp, işi basitleştirdiler. Bütün garsonları işten kovdular. Pek çok yiyeceği menülerinden çıkardılar ve restoran işletmeciliği konusunda devrimsel bir işe imza attılar. Buna temel olarak, fabrika sistemini restoran mutfağına taşıyarak yaptılar. Her elemanı, tek bir işi defalarca, arka arkaya yapmak üzere eğittiler.


 
Oca
29

    

Kalori hesabı yapmadan lida ile zayıflamaYiyeceklerin içerdiği kalori hesabı ya da yağ miktarını düşünmeyi, araştırmayı bırakmalıyız. Bu alışkanlıktan kurtulmak için lida kapsül kullanımı gerekmektedir. Daha önce de değinmiş olduğumuz gibi, düşük glisemik indeksli gıdalarla (düşük glisemik indeksli karbonhidratlar ve sıfır glisemik indeksli proteinler ve yağlar) yani yoğun enerji içeren yiyeceklerle beslenmeliyiz. Bu gıdalar lida diyetinin temelini oluşturmaktadır.

Yüksek glisemik indeksli gıdalarla yani boş toksik karbonhidratlarla ve fabrikalarda hazırlanmış hazır yiyecekler‘ le alışveriş sepetimizi doldurmadığımız zaman, hayatımız son derece kolaylaşıyor, inanın. Düşüncemizi bu şekilde yönlendirmemiz hem kolay hem de sağlıklıdır. Bu düşünce tarzı lida form hapı kullanımı sırasında çok işinize yarayacak.

Yiyeceklerimizi seçerken, hazırlarken veya öğünlerimizi planlarken; doğallıklarına, glisemik indeks değerlerine ve hazırlanış biçimlerine göre tercihimizi yaparsak, yediklerimizin miktarında kalorilerine göre kısıtlama olmaz. Kalori hesabı yaparak aklımızı meşgul etmeyiz. Gün boyu açlık korkusuyla yaşamayız. Kalori hesabı yapmadan zayıflamak için lida kapsül kullanmanız uygun olacaktır.

Hocam, düşük glisemik indeksli karbonhidratları ve faydalarını öğrendik. Mutfağımıza, dolabımıza ve ağzımıza girmemesi gereken yiyeceklerin başında ise şeker ve şekerli gıdaları, ekmek, simit vb gibi ana besin maddesi diye bildiğimiz ürünleri saydınız. Peki, ekmeği neden yasaklıyorsunuz?

Çünkü bugün Türkiye’de üretilen ekmeklerin glisemik indeksleri çok yüksek. Yediğiniz bir dilim ekmek, üzerine sığacak sayıda kesme şekere eşit! Bu sebeple ekmek kan şekerini çok aşırı hızda yükseltip azaltabiliyor. Bu da önceki yazılarda açıkladığımız sağlık sorunlarının başlangıcı oluyor.


 
Oca
28

    
Posted (eRiL) in Lida Diyetleri, Lida yosun hapı, Sağlıklı Beslenme on Ocak-28-2012

Sağlıklı zayıflamada lidaLida zayıflama kapsülleri ciddi anlamda kilo vermeye yardımcı olmaktadır. Fazla kilo derdine son vermek için sadece lida form haplarını kullanmanız yeterli olacaktır. Son zamanlarda hızla artan kilolara lida ile son vereceksiniz.

Kilo vermek için öncelikle lida kapsüllerini düzenli şekilde kullanmalısınız. Etkili çözüm yollarını bulabilirsiniz. Agav veya agave nektarı olarak adlandırılan bu şeker, bir kaktüs türü olan ‘sarısabır’ veya ‘sabır otu’ olarak da bilinen bitkiden elde edilir. Agav nektarı, çok düşük glisemik indeksli doğal bir tatlandırıcıdır ve şekerden üçdört kat tatlıdır, fakat aynı miktardaki şekerde bulunan 16 kalori yerine sadece 4 kaloriye sahiptir.

Kilolara ve tehlikeli toksinlere karşı lida zayıflama kapsüllerini kullanabilirsiniz. Fazla kilolara kısa sürede veda etmek için mutlaka lida form kapsüllerini denemelisiniz.

En azından şimdilik daha az sorunlu gibi gözüken bu şeker tatlandırıcı kullanılabilir. Ağızda kötü bir tat bırakmadığı söyleniyor. Zaman zaman ürünün ‘doğal’ olduğu belirtilir. Ürünün doğal olması ‘işlenmemiş’ olduğunu, yani rafine edilmediğini göstermez. Agave çölde yetişen ve aynı zamanda tekilanın da ham maddesi olan bir bitkidir.

Buna rağmen nektara dönüştürmek için, bazı işlemlerden geçiriliyor. Bu da hakkında şüphelenmek için yeterlidir. Ancak yine de şekerpancarı veya şekerkamışı şekerinden, en azından şimdilik daha sağlıklı olduğunu belirtmeliyiz. Agave nektarı şurubunun, açık veya koyu renkli olmak üzere iki türü vardır. Koyu çeşitleri pekmez veya karamel gibi bir tada sahipken, açık renklileri daha az tatlıdır.Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.