Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
29

    
Posted (eRiL) in Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Yorumlar on Şubat-29-2012

Diyet uygulamaUzun sürmedi doğruyu yakalamak. İnsan vücudu çok ilginç bir mekanizmaya sahip. Neye ihtiyacının olduğunu size sinyaller şeklinde vermeye çalışıyor hep. Doğru şekilde zayıflamak için lida bitkisel kapsül size yardımcı olacaktır. O sinyalleri duyarsanız ne ala, tersi durumunda hep bir şeylere gecikmiş ve hep “ben nerede hata yaptım?” diye soran bir ezik ruh haliniz oluyor…

Planım hazırdı. Bir ay kadar beni yoran sosyal hayattan ve yatay yaşamdan uzaklaşacak, bugüne kadar en çok tükettiğim ne kadar besin çeşidi varsa kendimi soyutlayacaktım. Bir çeşit ölüm orucu gibi bir duygudur bu. Yaşayanınız vardır mutlaka… Sağlıklı bir diyet planı lida ile mutlaka desteklenmelidir.

Sabahları yağlı bir yumurta ya da börekle başlanılan bir günün aynı şekilde lezzetle geçeceğine inanırız ya hep, benim için zayıf bir kahvaltıyla yol almaya başlamak da bundan sonraki günlerimin kâbus gibi geçeceğine yorulabilirdi. Ama hayır, öyle olmadı… Kahvaltı lida kullanımı sırasında günün en önemli öğünüdür.

En çok tükettiklerimin bir listesini çıkarıp, en az tükettiklerimin de notlarını tutarak karşılıklı bir gözden geçirme etüdüne giriştim… Sağlıklı diye zeytinyağına abanmış, lezzetli diye yemeklere olması gerekenden fazla yağ katmıştım. Hızlı şekilde kilo vermek ve sağlıklı yağ oranı için lida kapsül kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Lida kapsül ile diyet yaparken tükettiğiniz gıdalara dikkat etmelisiniz. Oysaki doğadaki her besinde insan vücudunun ihtiyacını görecek kadar yağ mevcuttu. Dışarıdan yağ alımını tamamen kesmek bir yöntçm olabilirdi pek ala…


 
Şub
28

    

Vücut yapısıDoğu ve Batı dünyasının üzerinde ittifakla kabul ettiği dünyanın en büyük tabiplerinden İbni Sina (Batılılar; insanın, ancak kesilip biçilerek tedavi edilebileceğini öngören bugünkü Ortodoks tıbbı ortaya çıkıncaya dek, yani 18. yüzyıl sonlarına kadar, onu Avisenna adıyla haklı olarak göklere çıkarırlardı) beslenmeyi şöyle tarif eder: “Beslenme, besin maddelerinin mizaç olarak, vücut yapısına benzer hale gelmesi ve böylece dokulardaki günlük yıpranma ve yırtılmalann, tamire uygun hale gelecek şekilde değişmesidir.” Beslenme bozukluklarından kaynaklanan kilo artışı lida kapsül ile önlem almak gerekir.

Yine aynı eserinde İbni Sina büyümeyi “organların, ‘mekânla uygun münasebetler içinde’ gelişmesi” şeklinde tanımlar. Alemde her şeyin takdir edilmiş bir şekli ve miktarı vardır, insanlar için de belirlenmiş nihayet bir boy ve ağırlık söz konusudur. Lida ile zayıflamayı beyninizde başlatmalısınız.

Esas gaye, fıtrî ve takdir edilmiş o seviyelere varıp orada sağlıklı biçimde kalabilmektir. Mesela insan türünün boyu iki ayağı üstüne dikildiğinde 1,60 ile 1,95 metre arasında ise bu, normal ölçü sayılmıştır. Yani insan, 2 metrenin üstünde bir boya sahipse bu, normal kabul edilmez. Keza 1,5 metreden daha kısa ise bu da normal değildir. Normal kilo oranlarına ulaşmak lida zayıflama hapı‘ ndan destek almalısınız.

İnsanın fıtrî ağırlığı ise boyunun bir metrenin üstünde kalan miktarının 10 kilogram altı ya da üstü ise bu insanın boy kilo oranının, normal ölçülerde olduğu söylenebilir. Normal ölçülere ulaşmak için lida kapsül kullanmalısınız. Vücut kitle endeksi adı verilen bu oran, aslında insanların kendi bünyeleri için takdir edilen normal ölçüleridir. Bu orandan sapmalar, kilo ya da zayıflık olarak nitelenir.


 
Şub
27

    

bağırsak sorunlarıLida zayıflama haplarını kullanarak fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Lida form kapsülü sayesinde istediğiniz kiloya kısa sürede geleceksiniz. Beslenme şeklinize de dikkat etmelisiniz. Ayrıca peygamberçiçeği çayı veya gülsuyuna batırılmış pamuk, gözkapakları üzerine konmalı ve 35 dakika gözkapakları öylece kalmalıdır.

Gündüz fazla yorulunca akşam yatmadan önce de bu ıslak pamuk konup 5 dakika sonra atılmalı ve ondan sonra yatılmalıdır. Gözler altında zaman zaman görü/en halkalar, morluklar veya şişlikler birtakım rahatsızlıklara işaret edebilir.

Sağlıklı ve hızlı zayıflamak için lida ve egzersiz yardımı olmalısınız. Lida form kapsülleri ile birlikte uygulanan egzersizler hızlı ve kolay kilo vermenizi sağlayacaktır. Fazlalıklarınızdan bu sayede kurtulacaksınız. İstediğiniz kiloya kısa sürede geleceksini.

bu halkalar bağırsaklardaki bozukluktan, viole halkalar kalpdamar bozukluğundan, mor halkalar cinsel bir rahatsızlıktan (örneğin regl günlerinde bu renk halka oluşur.), gözün alt veya üst kapaklarının şişmesi karaciğer veya böbrek rahatsızlığından kaynaklanabilir. Ayrıca aşırı cinsel temas, aşırı bedeni yorgunluk, büyük üzüntü, yeterli uyuyamama hallerinde de göz altında halkalar oluşabilir. Not: bu halkaların olması durumunda doktora gidilmelidir.

Gözlerdeki halka, şişlik ve kızarmalar için; göz altında halka oluştuğunda; makyaj yapmadan önce gözler koyu ve ılık bir çay ile yıkanmalı, sonra bu halkaları gizleyici bir makyaj yapılmalıdır. sabahları gözler şiş kalkılınca, gözler önce peygamberçiçeği çayı ile, sonra soğuk su ile yıkanmalıdır.


 
Şub
26

    

Yaşam kalitesiHepimizin ortak bir yönü var. Zaman içinde mutlaka kendimizden ya da görüntümüzden rahatsız oluruz. “Hayır, benim bu konuda zerre kadar rahatsızlığım yok,” diyenlerdenseniz benim için de sorun yok. Ama bir kez daha sorun kendinize: “Sürekli mutlu olan bir insan mıyım?” Kilolarınızı lida kapsül ile vererek mutlu olabilirsiniz.

Bu soruyu kendime yıllar önce sordum. Özel bir nedeni de yoktu üstelik. Bir sabah aynada kendime bakarken bir şeylerin değişmekte olduğunu fark ettim. Değişim lida form kapsülü ile başlayacak. Mesela ebatlarımın… Hiçbir zaman estetik takıntım olmadı. Gürbüz bir çocuk, yapılı bir genç, şişman bir adamdım hep. Ama eksiklerimi kapatacak önemli avantajlarım vardı: Sosyallik, sevimlilik, zekâ oyunları filan… Şişmanlıktan kısa zamanda kurtulmak için lida kapsül’ den destek alın.

Yine de yaşam kalitesi denen şeyin üstünü örtmeye gerek duymadığınız bir mutluluk sonucunda ortaya çıktığını bilmek için bu saydığım niteliklere hiç ihtiyaç yoktu… Kilolarınızı lida ile vererek yaşam kalitenizi artırmanız mümkündür. Şişmanlara ve kendini şişman hissedenlere lida kapsül kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Yaşlanıyordum ve kilolarımla barışık da olsam, onları taşımakta zorlanıyordum. Nefesim eskisi kadar güçlü, bacaklarım da inatçı değildi. Değişmeyen tek şey iştahımın ve sonrasında giderek genişleyen ebatlarımın hiç hız kesmemesiydi…

O gün üzerinde fazla durmadım tüm bu özeleştiri macerasının. Aradan yıllar geçtikçe zaman zaman hatırlıyor, bir gün elbette hakkından geleceğimi düşünüyordum kendimle ilgili beğenmediğim tüm detayların… Ama olmadı. Çünkü doğru gün diye bir şey yoktu ve ben olmayan bir günü bekliyordum. Beklemekten hiç hoşlanmayan bir adamdım oysa…Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.