Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
30

    
Posted (eRiL) in Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Yorumlar on Nisan-30-2012

kilo vermeZayıflamak istiyorsunuz ancak, sürekli bilgisayar başında çalışmak zorundasınız. Bu konuda profosyonel destek almalısınız. Bu desteği sizlere en iyi şekilde lida form kapsülleri sunmaktadır. Lida form kapsülleri ile sağlıklı bir şekilde zayıflamayı başarabilirsiniz. Çalıştığınız ortam diyet ve spor yapmaya müsait değilse lida kesinlikle kullanılmalıdır.

Ne kadar diyet yaparsanız yapın insan nefsine yenik düşebilir. Bu yüzden istediğinizi yiyerek lida ile zayıflamayı başarabiirsiniz. Örnek: içimde sahip olduğumu asla bilmediğim bir kuvvetin varlığını öğrendim, içimde İlahi bir ruh olduğunu fark ettim ve onu reddetmekle kimseye yararım dokunmuyor. O tanrı’nın bir armağanı ve bu ruhun içinde yaşamak kibir değil, tevazu.

Zayıflama hapı lida ile bol su tüketin ve kilo verme sürecini kısaltın. Lida kapsülleri sayesinde istediğiniz fiziğe kavuşacaksınız. Mutlaka lida kapsüllerini deneyip yararlarını sizlerde görmelisiniz.

Ben, ilahi yaratıcı’nın bir çocuğuyum ve O’nun ruhunu almak ve yaptığım her şeyde beni yönlendirmesine izin vermek benim sadece kendime bir armağanım değil, evrene sorumluluğumdur. İlahi zihnin yetkisiyle şu anda sana söylediğim şey: Örnek: Aramızdaki şey bitti.

Tanrı adına, sana beni bırakmanı emrediyorum. Tanrı’nın adına sana gitmeni emrediyorum. Tanrı adına, kapı arkandan mühürlenecektir. Bu kadar. Mektubunuz, zayıflıklarını reddetmeye ve tanrı vergisi kuvvetlerini benimsemeye çabalayan birçok insanda yankı yapan Sevgiye Dönüş adlı kitabımdan bir paragrafa ektir. En derin korkumuz yetersiz olmamız değildir.


 
Nis
29

    

Daha iyi fiziksel koşullarBunu ya da şunu, lida diyet hapı kullanımı sırasında ne zaman isterseniz yiyebilecek misiniz? Bunu söylemek bana düşmez; fiziksel koşullarınız konusunda benden çok daha iyi bir anlayışa sahip olanların size bu konuda tavsiyede bulunması gerekir. Fiziksel koşulları daha iyiye taşımak için lida kapsül kullanmalısınız. Yaptığınız her şeyde sevginin buyruklarına hizmet etmeyi unutabilecek misiniz? Bunu emin bir şekilde yanıtlayabilirim: Hayır. En azından tehlikesiz değil.

Ruhunuzun olmayı en çok özlediği yere ilişkin derin bir anlayışın içine girdiniz: başka bir yere gitmeye en ufak bir ilgi duymadan, sıkıca lida‘ nın etkilerinde olmak. O sevginin kuşatan sıcaklığının dışında, evde değilsiniz, ruh seviyesinde tedirginsiniz ve tedirginliğinizi dışa vurmak için bir şey yapmanız çok olasıdır. Bu arada bu kötü bir haber değil. Bu, kalben bir gizemci olduğunuzu gösterir.

Yaşamınızda bu sorunun sizi neye bağladığını asla unutmayacaksınız ve en derin seviyede, bunu gerçekten istemeyeceksiniz. Çünkü aynaya baktığınızda ve sadece vücut ağırlığı acı değil zevk kaynağı olan mutlu bir insan gördüğünüzde, bir mucize gördüğünüzü bileceksiniz. Ancak karanlığınızın derinliğinde ve umutsuzluğunuzun zirvesinde bulabildiğiniz ruhani bir sırrı öğrendiğinizi bileceksiniz.

Mucizenize giden yolda döktüğünüz gözyaşlarının, kimi zaman hayatın acıya değip değmediğini düşünen birinin gözyaşları olmasına rağmen, yüreğinizde öyle olduğunu bileceksiniz. Çünkü size kesinlikle lida hakkında ve kendiniz hakkında bir şey gösterdi.

Yolculuğunuza “Zayıflama” adı verilen istasyonu geçtikten sonra da devam edeceğinizden, bu sorunun öteki tarafında olacağınız insan, size tek başına zayıflamaktan çok daha güçlü bir şeyin verebileceği gizli bir gülümsemeye sahip olacaktır. Sadece bedeniniz değil, aynı zamanda yüreğiniz ve ruhunuz da yenilenecektir.


 
Nis
28

    
Posted (eRiL) in Egzersiz ve Spor, Lida Hakkında Genel on Nisan-28-2012

sağlık problemleriDüzenli bir şekilde zayıflamak için lida kapsüllerini kullanmalısınız. Lida form hapları sayesinde istediğiniz fiziğe gelmek mümkündür. Son zamanlarda hızla artış gösteren kilolara lida kapsülleri ile engel olabiilirsiniz. Bir çok diyet uygulamasından daha etkili olan lida kapsülleri ciddi anlamda etkili olacaktır.

Ama ben sadece alkolün kendi başına aldırdığı kilodan endişelenmiyorum, alkol yüzünden yediğimiz bir sürü şey de hastalıklara ve yığınla kiloya neden oluyor. Alkol su kaybına ve düşük kan şekerine neden olarak vıcık vıcık yağlara ve rafine karbonhidratlara karşı aşırı bir istek yaratıyor.

Sağlıklı ve daha formda olmak için lida zayıflama kapsüllerini kullanmalısınız. Lida kapsülleri ile zayıflamayı hızlandırabilirsiniz. Bu nedenle, cuma ve cumartesi geceleri, saat 11 civarunda kebapçıların ve patates kızartması satan dükkanlari tıka basa dolu görüyorsunuz.

Alkol kutlanmıyorsunuz! Ama nasıl yaşarsınız? Alkolün kendisi başlı başına bir konu ve benim bu canavarı bütün doğasıyla anlatmaya başlamam mümkün değil, ama önereceğim tek şey, 14 günlük program boyunca bir gece dışarı çıkın ve bu sıvı uyuşturucunun insanları nasıl pençesine düşürdüğünü, alkolsüz bir halde kendi gözlerinizle görün.

Alkolün bütün etkisini, sadece içmiyorken görebilirsiniz. Tenerife’de hayatınızı ateşleyin olarak tarif edilebilecek bir programın düzenlenmesine yardım ediyordum ve içki içmeyen bazı antronör arkadaşlarla birlikte çalışıyorduk.


 
Nis
27

    

Süt ürünlerindeki tehlikeLida diyetleri sırasında  olduğu gibi aynı şekilde protein ve kalsiyum inek sütünde de bulunabilir ama bu insan vücudunun sindirimine uygun şekilde olmayabilir. Sindirime yardımcı olmak için lida kapsül kullanımı uygun olacaktır. Süt kalsiyum kadar kazein adında bir protein de içerir. Kazein ve kalsiyum kimyasal olarak birbirine bağlıdır. İnsan vücudu proteini etkili kullanabilmek ve kalsiyumdan uygun bir şekilde yararlanmak için bu ikisini ayıracak belirli sindirim enzimlerine ihtiyaç duyar.

Bu enzimler rennin ve laktoz olarak adlandırılır. Ne var ki, insanların büyük çoğunluğu üç dört yaşlarından sonra bu enzimleri üretmeyi durdurur. Bu nedenle insan vücudu sütten kesildikten sonra insan sütünü bile idare etmede zorluk çeker, hele ki inek sütü içmeye başlarsanız vücut gerçekten tehlikede olabilir. Süt tüketimini lida diyet hapı kullanımı sırasında abartmamalısınız.

İnek sütü insan sütüne oranla 300 kat daha fazla kazein içerir. Peki bu neden iyi bir şey değil? Kazein güçlü yapıştırıcıların birinde ana madde olarak kullanılmaktadır. Bu madde midenin duvarlarına ve bağırsakların astarlarına yapışır. Yani mideniz ve bağırsaklarınız uhu benzeri bir maddeyle kaplanır.

Bu da yemeğin uygun şekilde emilememesinden vücutta asitik reaksiyonlara ve süt ve süt ürünlerinin semptomu olan mukus üretimine kadar her çeşit soruna yol açabilir. Bu tip süt ürünlerinden lida kapsül kullanımı sırasında uzak durmanızda fayda vardır. Nikotin, alkol, trans yağlar, tuz ve rafine şekerden farklı olarak kümülatif etkiyi hesaba katsak da, süt sizi öldürmeyecektir.Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.