Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Haz
30

    
Posted (eRiL) in Egzersiz ve Spor, Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri on Haziran-30-2012

Esasen kilo vermek için tüm yapılması gereken sağlıklı, düzenli ve dengeli beslenmektir. Elbette bunları başaramıyorsanız lida kapsül ileİdeal kiloya giden yol kilo vermeniz de mümkündür. Kilolu bir kişinin günlük aldığı gıdaları biraz azaltması ve hafif egzersiz, vücutta bir hastalık söz konusu değilse, düzenli kilo verilmesini ve ideal kiloya dönülmesini sağlayacaktır. Bu hafif egzersizler lida ile desteklenirse daha olumlu sonuçlar verecektir. Bu sadece sabır ve irade işidir, ideal kilonuza kavuşmak uzun zaman alsa da onun muhafaza edilmesi sizin ruh sağlığınız açısından çok daha iyi sonuçlar verecektir. Lida kapsül kullanmaya başlamadan evvel ideal kilo hesaplaması yapmanız gerekmektedir. İdeal kiloya kavuşma konusunda lida kapsül en büyük destekçiniz olacaktır.

Bilimsellikten uzak bir şekilde, daha çok ticari kazanç gayesi güdülerek hazırlanmış bu moda diyetlerin birçoğu, ilk uygulandıkları zaman vücutta bir miktar yağ ve su kaybına sebep olabilmektedir. Fakat lida kapsül ile desteklenen bir diyet bu tip sonuçlara neden olmaz.

Ancak gereğinden fazla yağ ve su kaybı olduğu zaman bedenin glikojen depoları eriyerek bedene zarar vermeye başlamaktadır. Bunun sonucunda vücut, kısa süre sonra tekrar yağ depolarını doldurmak üzere harekete geçmektedir. Bedende oluşan olumsuzlukların yanında bu şekilde kişilerin ruh sağlıkları da bozulmaktadır.

Bilimsel araştırmaların ortaya koyduğu gerçekleri görmezden gelerek uygulanan diyetleri ortaya atan kişiler ve bunlan denetlemeyen kamu sağlık kuruluşları halk sağlığının da ne kadar büyük bir tehlikeye atılmış olduğunun muhtemelen farkında değillerdir. Bu tip diyetler yapmak yerine lida bitkisel kapsül kullanmak daha uygun bir yöntem olacaktır.


 
Haz
29

    
Posted (eRiL) in Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel on Haziran-29-2012

Kilo oluşumuna sebep olan faktörlerKarbonhidradar da proteinler gibi, vücutta plastik görev yapsa da esas olarak bedene enerji sağlayan besin maddeleridir. Vücuda fazla alınan enerji kilo oluşumuna sebep olacağı için lida diyet hapı ile önlem almak gerekir. Vücutta protein yıkımını azaltırlar. Protein ve yağların metabolik olaylarda okside olmasını kolaylaştırırlar. Karbonhidradarın olmadığı ortamda protein ve yağların vücuttaki kimyasal olaylarda kullanılması zorlaşır ve “ketozis” adı verilen sağlıksız durum ortaya çıkar. Kanda “keton cisimcikleri” birikir.

Erişkin bir insanın günlük ortalama karbonhidrat ihtiyacı kilo başına 1 gramdır. Fazlası ise kilo artışına sebep olabilir. Bu nedenle lida hapı kullanarak önlem almak gerekebilir. Bu miktarın tahıllar, sebze ve meyve gibi doğal besinlerden alınması tavsiye edilmektedir. Şeker gibi suni tatlandırıcılar, özellikle hamur işleri ile birlikte oldukları zaman çok kısıtlı oranlarda ve dikkatli kullanılmalıdır.

Ülkemizdeki beslenme alışkanlığı içerisinde karbonhidrat kaynağı olarak “ekmek” önemli bir yer tutmaktadır. Kötü beslenme alışkanlığı ile alınan kilolardan lida kapsül ile kurtulmanız mümkündür. Önceki yıllarda sadece una su karıştırılarak saç üzerinde pişirilerek elde edilen ekmek, zamanımızda un, su, tuz ve maya ile karıştırılarak hamur hâline getirilmekte, fermente edildikten sonra yaklaşık 250 °C sıcaklıktaki fırınlarda pişirilerek elde edilmektedir.

Ekmek genellikle buğday unundan veya çavdar unundan yapılmaktadır. Lida destekli diyetlerde ekmek tüketimi diğer zamanlara göre biraz daha az olmalıdır. Ülkemizin Karadeniz bölgesinde mısır unundan yapılan ekmekler de yaygın olarak tüketilmektedir. Son günlerde ülkemiz dâhil, birçok ülkede bu şekilde yapılan ekmeklerde çeşitli mineral ve vitamin katkıları kullanılmaktadır. Ancak bunlann fırınlandıktan sonra besin değerlerinin ne ölçüde kaldığı araşürma konusudur.


 
Haz
28

    
Posted (eRiL) in Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay on Haziran-28-2012

kilo problemi olanlara lidaKilolar konusunda problem yaşamamız açısından beslenmemize dikkat etmeliyiz. Aynı zamanda lida kapsüllerini kullanmalısınız. Lida kullanım sırasında ilk olarak tüketeceğiniz su miktarı 3 litreyi bulmalıdır. Lida ile su tüketimi kilo vermeyi hızlandıracaktır.

Aynı zamanda lida ile karbonhidratlı yiyecekler tüketilmelidir. Yeteri kadar besin vücudunuza girmelidir. Diyetle beraber tükeitlmesi sağlıksızdır. Her şeyden dezenli olarak yiyebilirsiniz. Sağlıklı aynı zamanda doğal zayıflama desteği lida ile kilolardan kurtulabilirsiniz.

Antrenman etkinliğini maksimum düzeyde tutmak, sağlığı korumak, vücut ağırlığında devamlılık sağlamak için, uzun süreli ve yüksek şiddetli antrenman periyotları sırasında sporcular yeterli enerji tüketmelidir. Vücut ağırlığı ve bileşimi belirlenmeli, günlük ağırlık değişimleri çok fazla önemsenmemelidir.

Optimal vücut yağ düzeyi; sporcunun cinsiyetine, yaşına, genetik yapısı ve spor dalına özgü olabilir. Vücut yağını saptama teknikleri farklı özellik ve değerlendirmeler içermekte, ağırlık kaybı (yağ kaybı) spor diyetisyenleri tarafından müsabaka sezonu öncesinde veya sonrasında yapılmalıdır.

Sporcular için önerilen karbonhidrat; 610 g/kg/gün’ dür. Lida kullanım sırasında karbonhidratlar,  kan glikoz düzeyinin devamlılığını ve kas glikojeninin korunmasını sağlamaktadır. Gereksinim; sporcuların günlük enerji gereksinimine, aktivite türüne, cinsiyet ve çevresel şartlara bağlıdır.

Sporcuların daha enerjik olmasına yardımcı olan lida kapsülleri kullanılmalıdır. Lida form kapsüllerinin desteği ile kısa zamanda form bir vücuda sahip olabilirsiniz. Kilo vermeye yardımcı lida ile sağlıklı zayıflamak mümkündür. İstediğiniz fiziğe gelmenin en kolay yolu sağlıklı diğer bir yoluda egzersizlerdir.


 
Haz
27

    
Posted (eRiL) in Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel on Haziran-27-2012

sağlık konusunda diyetisyen önerisiToplum sağlığı diyetisyenleri; sağlığın korunması ve klinik çalışma veya her iki konuda da çalışmaktadır. Temel olarak görevleri; toplumun sağlıklı besin seçimi yapması, lida kapsüllerini kullanması, besin, sağlık ve lida  arasındaki ilişkilerin daha fazla farkında olarak hastalıklardan korunmalarını sağlamaktır. Sağlıklı zayıflamak için zaman kaybetmeyin biran önce lida kapsüllerini kullanın ve forma girmeyi sizlerde kusursuzca başarın.

Herkesin hayal ettiği bir vücuda sahip olması gerçekten bir mucize gibi görünür. Kim istemezki diyet yapmadan hiç bir zorluğa girmeden zayıflamak ve güzel görünmek. Kolay ve sağlıklı bir şekilde kilo verebileceğinizi belirtelim. Size önerebileceğimiz lida kapsülleri ile fazla kilolardan kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Sağlıklı bir fiziğe sahip olmanın en kolay ve sağlam yolu kesin ve kesin dengeli beslenmektir.

Yiyecek ve ilaç endüstrisi bu endüstride çalışan diyetisyenler için, çok fazla iş şansı vardır. Birçoğu doğrudan besin üreticisi, pazarlama, ilaç şirketinin halkla ilişkiler bölümünde çalışabilir. Burada çalışan diyetisyenler; beslenme konusunda tarafsız önerilerde bulunabilir, beslenme ile ilişkili yayınlar üretebilir, tüketicilerin endişelerini giderebilir ve firmalar için besin standartları geliştirebilir.

Sağlık profesyonelleri yetiştirme alanında diyetetik en hızlı büyüyen dallardandır ve birçok diyetisyen yüksek eğitim kurumlarında, sadece yeni diyetisyenleri eğitmek için değil, aynı zamanda diğer sağlık profesyonellerinin eğitiminde eğitici olarak çalışmaktadır. Diyet ve beslenme alanına giderek büyüyen toplum ilgisi sonucu bazı diyetisyenler medyada çalışarak geçerli ve güncel mesajların verilmesini sağlamaktadır.Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.