Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
30

    
Posted (eRiL) in Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay on Eylül-30-2012

lida zayıflama hapı ve kullanımıLida zayıflama kapsüllerini kullanırken dikkat etmeniz gereken bir şey beslenme biçimidir. Beslenme şeklinize dikkat ederek ve lida kullanarak sağlıklı bir fiziğe kavuşabilirsiniz. Kilolarınızdan kısa süre zarfında kurtulmak için mutlaka lida kullanmalısınız. Son zamanlarda artan kilolara lida etkili olacaktır.

Kesinlikle kilo konusunda kendinize haksızlık yapmayın bir şekilde zayıflayabileceğinize inanın. Mesela bu konusa size yardımcı lida kullanabilirsiniz. Lida form kapsülleri ile kısa zamanda formunuza kavuşacaksınız. İnsan bozulmuş vücudunun dengesini nasıl bulur? Bunu iki başlık altında göreceğiz.

Birincisi vücudun kimyasal dengesini sağlamak için, hangi besin maddelerini hangi biçimlerde almamız gerektiğini araştıracağız. İkinci başlık altında ise, insanın yaşama gücünü, dolayısıyla tedavide vücuda destek olacak psikolojik gücümüzü nasıl kazanabileceğimizi tartışacağız.

Ancak insan kanserle mücadelede her şeyiyle, hem biyolojik olarak, hem de ruhsal olarak, kanseri yenebileceğine hazır olması gerekir. Kimilerinin, senin kurtulman mucize olur dediği durumlarda bile, bu sözün doğruluk yanı hiç yoktur.

Mucize insanın kendi elindedir. Bu mucizeyi gerçekleştirmek için, yalnızca yaşamak, en çıplak, en yalın haliyle yaşamak yeterli bir sebeptir. Zayıflamayı başarmak için mutlaka lida form kapsüllerini kullanmalısınız.

Sağlıklı bir fiziğe gelebilmek için doğru tercihler yapmalısınız. Vücudun biyolojik dengesini kurmak için yeterli su içmek artık şunu biliyoruz; su yalnızca susadığımız zaman değil, sistemli ve sürekli almamız gereken en önemli besin kaynağıdır. Gerçi tuz bölümünde ayrıca ele alınacak ancak, burada da söylemeden geçmeyelim.


 
Eyl
29

    
Posted (eRiL) in Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay on Eylül-29-2012

fazla kilo derdine lidaKilolarınızdan kısa sürede kurtulmak için mutlaka diyet yöntemlerinizi doğru seçmelisiniz. Mesela asla ve asla lida ek takviye kullanılmalıdır. Lida form kapsülleri sayesinde kısa zamanda forma girmeyi başaracaksınız. Şişman aynı zamanda obez biri olmak istemiyorsanız mutlaka lida tercih edilmelidir.

Kilo verme konusunda en başarılı sonucu lida ile alacaksınız. Kısa süre zarfında forma girmek için mutlaka lida tercih edilmelidir. Şişmanlamamak için lida tercih etmelisiniz. Formda ve sağlıklı bir yaşam sürmek için lida uygundur. Anaerob canlılar dünya üstünde, oksijensiz ortamda yaşamayı beceren ilk canlılardır. Yaşamın bu ilk öncülerinin en büyük düşmanı oksijendir.

İşin garip yanı, oksijeni de bu dünyaya ilk getiren bu canlılardır. Ve yaşamın bu öncülerinin dünyadan silinmesine kendi ürettikleri oksijen sebep olmuştur. Ancak oksijenle solunum yapmayı becerebilenler yaşamaya devam etmişlerdir.

Bu da ancak canlının ileriye doğru yaptığı evrimiyle olmuştur. Dolayısıyla insandaki hücrenin yaşama ortamını (içinde yüzdüğü suyu) değiştirip o eski ilkel ortama dönüştürdüğümüz zaman, zaten genetik evriminden tanıdığı eski yapısına(anaerob) geri döner.

Kanserle mücadelede de oksijenin vücuda taşınmasının önemi buradan gelir. Oksijen kanser için ölüm demektir. Vücutta ise oksijen ancak su ile çözülmüş halde bulunur. Suyun kansere karşı mücadelede ikinci önemi buradan gelmektedir. Kanserli hücreye su (yani oksijen) taşımak ölüm taşımak demektir.


 
Eyl
28

    
Posted (eRiL) in Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri on Eylül-28-2012

sağlıklı incelmede lidaLida zayıflama hapı her zaman sağlıklı ve etkilidir. Hiç bir şekilde zorluk çekmeden zayıflayabileceğinizi belirtelim. Son zamanlarda hızla artan kilolara lida kapsülleri etki edecektir. Lida kapsülleri ile zayıflamak isteyenlerin mutlaka düzenli kullanmaları önerilir. Mümkün olduğunuz kadar doğru tercihler yapılmalıdır.

Orjinal lida zayıflama kapsüllerinin sayesinde fazlalıklarınızdan kurtulmayı başaracaksınız. Hiç bir şekilde zorluk çekmeden fazlalıklarınıza veda edeceksiniz. Kilo vermek ve sağlıklı bir yaşam sürmek için mutlaka lida tercih edilmelidir. Ancak ölü insanda artık yaşam enerjisi kalmamıştır. Zayıflama hapı lida ile daha genç görünebilirsiniz ve forma girebilirsiniz.

Adını bile sorsanız size yanıt veremez. Hiç de hoş olmayan bu örnek, olayın boyutunu anlatabilmek için gerekli bir örnektir. Eskiden söylendiği gibi sadece belirli bir maddeden şu kadar, proteinden şu kadar vs. Gibi sözlerin bugün hiçbir doğruluğu kalmamıştır. Her şeyden önce, vücudumuza aldığımız yiyeceklerin miktar ya da cinsi değil, önemli olan yaşam enerjisi içerip içermediğidir.

Bize yaşam olaylarını sağlayan hücredir. Hücrenin yaptığı işlere karışamayız. Bütün yaşam olayları hücre içerisinde olur. Bizim aldığımız yiyecekler ile ya onun işlerini (sonuçta kendi yaşamımızı) kolaylaştırırız, ya da yediğimiz yemeklerle, önce sağlığımızın ciddi bir şekilde bozulmasına ve sonra da ölümümüze sebep oluruz. Ölümün önüne tamamen geçmek zor, ancak beklenmedik erken ölümleri durdurmak zor değildir. Sağlıklı yaşayıp sağlıklı ölmek zor değildir.


 
Eyl
27

    
Posted (eRiL) in Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Yorumlar on Eylül-27-2012

lida diyetleriLida zayıflama hapları sayesinde istediğiniz kilo ölçülerine gelebilirsiniz. Kilo vermek ve sağlıklı yaşam sürmek için mutlaka denemeniz gerekir. İstediğiniz kilo ölçülerine kısa süre zarfında gelerek forma girmeyi başarabilirsiniz. Son zamanlarda hızla artan kilolara karşı lida en uygun yöntemdir. Hiç bir zorluk çekmden fazlalıklarınızdan kurtulacağınızı belirtelim.

Zayıflamayı hızlandırmak ve kolaylaştırmak için mutlaka lida kullanılmalıdır. Kilo problemlerine karşı etkili bir yöntem istiyorsanız mümkün olduğunuz kadar doğru adımlar atmalısınız. Son dönemlerin en popüler hapı lida mutlaka kullanılmalıdır. Dengeli ve sağlıklı bir şekilde kilo vermeyi lida ile deneyin kısa zamanda forma girmeyi başarın. Fazla kilo derdine en etkili yöntemdir.

Oysa devletin, çocuklarını bu gibi tehlikelerden koruması gerekir. Kafeinli yiyeceklerin gencecik beyinlere zarar verdiğini, çocuklarımıza anlatmamız gerekir. Bütün bunlar bir arada düşünüldüğü zaman, toplum sağlığından sorumlu olan insanların ne kadar sorumsuz davrandıkları anlaşılmaktadır. İşte bu sorumsuz, kendine yabancılaşmış, insana yabancılaşmış sağlık politikaları, modern toplumların kökünü böyle kazıyacaktır.

İşin acı yanı, modern toplumlar kendi kuyusunu kazarken, kullandıkları ilk araç ise insan olmaktadır. Seksenli yılların başında içecek endüstrisi, daha önce kullandığı tatlı maddesi saccharin yerine aspartam diye yeni bir kimyasal tatlı maddesi icat eder.

Aspartam normal şekerden 180 kat daha tatlı olmasına karşın, kalori değeri sıfırdır. Amerikan sağlık kurumları tarafından sağlığa zararlı değildir diye onay aldığından, bugün hemen hemen aklınıza gelen her türlü endüstriyel hazırlanan yiyeceklerde kullanılmaktadır.Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.