Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
29

    

Ağırlık dengeleme yeteneğinin tekrar ele geçirilmesi. Uygulamanın gerçek hedefi. Ağırlık dengeleme konusunda lida hapı en iyi yardımcınız olacaktır. Bu hedefe ulaşmanız eğer gerçekten doğal ağırlık düzeyinin üzerindeyseniz kilo vermenizi, bu düzeye ulaşana ya da çok yaklaşana dek zayıflamanızı sağlayacaktır. Bu aşamada lida kapsül kullanmak daha kolay zayıflamanıza yardımcı olacaktır.

Unutmayın : zayıflama amaçlı bir tedavi ya da kür yapmıyorsunuz.

lida yla ağırlık dengelemeYaptığınız, Kısıtlamalı Beslenme Hastalığı’ nın tüm belirtilerini yaşamınızdan ve sofranızdan çıkartarak ağırlık dengeleme yeteneğinin geri kazanılması girişimi. Kısıtlamalı yemek yerien lida zayıflama hapı kullanmak daha kolay bir zayıflama yöntemidir. Bu girişim başarıya ulaştığında sizi zayıflatacak. Neden bu uyarı? : gözünüz tartının ibresinde olmasın diye.

Bir yandan da hep aynı şeyi söylüyoruz: diyetçilerin beslenmenize şırınga etmeye çalıştığı “kurallar silsilesi” nin neden akıl ve bilimdışı olduğunu anlayabilmenin en iyi yolu dönüp yaşama bakmaktır… Önünüze konan diyet reçetesini kuzu kuzu uygulamak ya da bıktırırcasına tekrar edile edile “doğru” diye kabul ettirilen “kuralları” sofranızda baş köşeye oturtmak yerine sorgulamak… ne sonuçlara yol açtıklarını görmeye çalışmaktır.

Sizler soru sormaya, örneğin “iyi ama, kahvaltı etmeyip tığ gibi ince kalanları ne yapacağız?”… ya da “kaynanamın oğlu yağı, şekeri sakınmıyor ama şişmanlamıyor… neden?”… “akşam yemeklerini geç yiyip de şişmanlamayan ispanyollar uzay yaratığı mı?” muzırlıklarını aklınıza ve hayal gücünüze güveniyoruz…

“ne olur, söyle bana ne yiyeceğimi, neleri yemeyeceğimi, yaz reçeteyi… kes faturayı, zayıflat beni!” cümlelerinin yerine koymaya başladığınızda…


 
Kas
23

    
Posted (eRiL) in Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel on Kasım-23-2012

Kilo alma sebepleriKimi kola içer, kimi ayran, kimi meyve suyu, kimi su… kimi ise alkollü içki… Kimi kırmızı ete, kimi tavuğa bayılır… kimi ise eve her gün balık taşıyıp, “hadi Hanım, ben aldım… ayıklaması senden…” deyip eşine saç baş yoldurtur… Kimi sofrada birkaç dakikadan fazla kalamaz… kimi ise oturdu mu kalkmak bilmez… Bu tip beslenme şekli kilo almayı tetikler. Bu sebeple kilolara karşı lida bitkisel kapsül kullanmak gerekir.

“Diyetçiler Limon Satacak” sözcüklerinin ne bir kehanet, ne de bir şaka olduğu ortaya çıkacak… obezite “Salgınının, anoreksiya mentale ve bulimia nervosa hastalıklarının… belinin tam orta yerine okkalı bir kazma iniverecektir. Yaşamınızı siz yaşıyor, neler yapıp neler yapmadığınızı da siz biliyorsunuz. Acıkmanızı bekleme kararı aldığınız günden bu yana olanları şöyle bir gözden geçirmeniz, “nedeni” bulmanızı sağlayabilir. Kilo alma nedeniniz fazla yemek ise kilo vermeniz lida ile daha kolay olacaktır.

İsterseniz, “en yakınlarına kilo sabotajcıları” gözüyle bakmak ahlaki açıdan doğru, dostlukları ve aile ilişkilerini “geliştirici” bir tutum mudur, iyi bir şey midir?” gibi sosyopsikolocik (ama biraz da ekonomik) sorgulamaları şimdilik erteleyip (biz başka bir kitaba, siz de paşa gönlünüz ne zaman isterse’ye)… Çeşitli sebeplere bağlı olarak alınan kilolar lida hapı ile verilebilir. Son zamanlarda en sık kullanılan kilo verme yöntemi lida kapsül kullanımıdır.


 
Kas
13

    
Posted (eRiL) in Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme on Kasım-13-2012

Kilo korkusu olanlara lidaÖylesine farklı biçimlerde, farklı alışkanlıklarla, farklı besinlerle, farklı zamanlarda beslenirler beslenebilirlerki ortak özellikleri kolaylıkla gözden kaçabilir: Bu insanların sofralarına diyetçilerin, kısıtlaman dayatmacı palavraları, ipe sapa gelmez koftirikten “bilimsellikleri” bulaşmamış… “şu besin şişmanlatır… bu şişmanlatmaz…” türünden akla zarar hurafeler akıllarına çöreklenmemiştir… Bu insanlar kilo korkusuna yakalanmamıştır! Bu tip diyet palavralarına kulak asmayın ve lida ile zayıflamayı deneyin.

Bu insanlar keyifle, afiyetle yemek yemekte, aldıkları zevki dostlarıyla paylaşmakta ve doğalarının kendilerine biçtiği ağırlıkta fıstık gibi ince kalmaktadırlar… Ağırlık dengeleme yetenekleri taş gibi ayaktadır. Ağırlık dengeleme konusunda en önemli yardımcınız lida kapsül olacaktır.

Sakın ola “Polyanna’cılık” oynadığımız sanılmasın… bu insanların da insan oldukları için dertleri, tasaları, sorunları vardır olabilir… bu insanların da başlarına belalar açılabilir, hatta felaketler gelebilir… yaşamın iyi ya da kötü sürprizleri onları da köşe başlarında beklemekte… onların başına da bazen talih kuşu konmakta… ama bazen de büyük ikramiye kazanan biletlerini dalgınlıkla çamaşır makinesinde hamur edip, yanıp yakılmaktadırlar… Sizde diğer lida kullanıcıları gibi kolay bir şekilde zayıflayabilirsiniz.

Amma velakin, bu insanların sorunlarını ele alma, çözebilirlerse çözme süreçlerine ve hatta mutlulukları, sevinçleri yaşama süreçlerine kilolar, kilo korkuları, “hele bir zayıflayayım da, sonra bak nasıl hallediveririm”ler, “ya geri gelirse… nice olur halim”ler bulaşıp, ellerini ayaklarını bağlamamıştır. Eğer sizinde kilo korkunuz varsa lida ile kolay bir şekilde zayıflayabilirsiniz. İşte bu yüzden, olaya “ağırlığın kontrolü… kilolar” açısından bakıldığında bu insanlar özgürdür.


 
Kas
07

    

Lida kullanmaya başlamakÖnceleri beceremem ben, zor iş bu… neymiş? Doyunca durmayı öğrenecekmişsin… ben doyduğumu bilmiyorum ki, demiştim… Hem ben yemek yemeyi çok seviyorum… zevk alıyorum yemekten, diye düşünmüştüm… Biraz etrafıma, o hep imrendiğim, hiç fütursuzca yemek yeyip, ince kalan arkadaşlarıma baktım… Etrafınıza bakarsanız lida ile zayıflayan kişileri rahatlıkla görebilirsiniz.

Onlar yemeyi benim kadar sevmedikleri için şişmanlamıyorlar, diye bir fikir yerleşmişti kafama… Dikkat edince, hele biraz da ağızlarını arayınca gerçeklerin hiç de benim sandığım gibi olmadığını fark ettim… Yemek yemeyi seviyorlar, belki benden bile çok seviyorlar… ama hoşlanmadıkları, beğenmedikleri şeyleri yemiyorlar, ya da çok acıkmışlarsa ucundan tırtıklayıp tabakta bırakıyorlar… Lida kullanmaya başladıktan sonra sizde göreceksiniz ki iştahınızda azalma olacak.

Karınları acıkmışsa uğraşıp didinip güzel masalar kuruyorlar kendilerine, oturup afiyetle de silip süpürüyorlar… Beni en şaşırtan da karınlarının ne zaman acıkacağını bilmeleri… Konuşmalarına kulak kabartıyorum… Yemekler üzerine yorumlar yapıyorlar, ziyafet planları kuruyorlar… hatta birbirlerine etin iyisini, sebzenin tazesini nereden alabileceklerini öğütlüyorlar… yemek tarifleri değiş tokuş ettiklerine bile şahit oldum…

İçimden yanlarına gidip, sizi yanlış değerlendirmişim, galiba siz benden daha gurmesiniz… demek geliyor. Bunu yapmayacağımı biliyorum, ama belki de “acıktığını bilmezsen, doyduğunu nasıl bileceksin?” dediklerinde kızıp sinirlendiğim için özür dilemeyi deneyebilir, tekrar, keyifle yemek yenen masalarında kendime bir yer açabilirim… yemek konusunda ipin ucunu kaçırıyorsanız kilo almamak için lida kullanmanızı tavsiye ediyoruz.Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.