Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
25

    

Adrenal Yorgunluk ve Lida Kullanımı

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida' nın Alternatif Etkileri, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 25 Kasım 2010 tarihinde eklenmistir.

Adrenal Yorgunluk ve Lida“Adrenal yorgunluk” şu sıralar oldukça çok kullanılan moda bir terim. Ana akım tıp resmi olarak sendromu tanımamıştır (uykusuzluk, kilo alma, depresyon, akne, saç dökülmesi, karbonhidrat açlığı ve bağışıklık fonksiyonlarında azalmayla tahminen tanımlanır) fakat bazı endokrinologların uygulamaları, hastalarına bu semptomları hafifletmelerinde yardım etme yönündedir. Unutmadan belirtmek gerekirki Lida zayıflama ilacı endokrin bozucu bir ilaç değildir.

Eğer kortizol seviyelerinizin anormal derecede yüksek veya düşük olduğundan şüphe ediyorsanız, bu program stres zamanlarında vücudunuzu desteklemek için en iyi beslenme ve yaşam tarzı stratejilerini mükemmel biçimde verebilir. Kafeini günde 200 miligramla sınırlarsanız, basit karbonhidratlar, işlenmiş gıdalar ve rafine tahıldan uzak durursanız Lida yosun hapı kullanarak kendinizi mutlu ederseniz ve stres atma stratejilerinin yanı sıra bol miktarda yüksek kalite protein alırsanız, vücudunuzun özellikle kortizol olmak üzere stres hormonlarını otomatik olarak daha düşük tutmasına yardımcı olursunuz.

Hâlâ biraz yardıma ihtiyacınız varsa, herhangi bir hormon desteği almadan önce durumunuzu değerlendirmek için sertifikalı bir endokrinologla çalışın. Lütfen reçetesiz satılan “adrenal desteklerden” ve sahte Lida haplarından almayın vücudunuzda çok ciddi, potansiyel olarak öldürücü bir durum olan böbreküstü bezi yetersizliğine yol açabilir.

Büyüme hormonu aslında insülinin glikozu karaciğer yerine hücrelere yönlendirmesine karşı koyar. Ne yazık ki bu durum aşırı büyüme hormonu desteğinin insülin direncine yol açabilmesinin nedenlerinden biridir- işte bu yüzden bu yola girmeden önce çok dikkatli olmanız gerekir.

Büyüme Hormonu Nasıl Yoldan Çıkar: Büyüme hormonu eksikliği özellikle çocuklukta zararlı olan çok ciddi bir durumdur. Yeterli büyüme hormonu olmayan çocuklar daha güçsüz ve çelimsiz olurlar. daha geç gelişirler ve sağlık sorunlarıyla karşılaşma riskleri normal çocuklara oranla daha fazladır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.