Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
11

    

Akciğer Tedavisi ve Lida Tablet

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri kategorisine 11 Ağustos 2010 tarihinde eklenmistir.

Akciğer Tedavisi ve Lida TabletLida tablet ile Akciğer: Yoğun bakım hastalarının NO gazı teneffüs etmesi sağlanarak tedavisi olasıdır. Bu yöntem güzel sonuçlar doğurmuş ve yaşamlar kurtarılmıştır. Örnek olarak NO akciğerlerdeki tehlikeli yüksek kan basıncını düşürmek için kullanılmıştır. Fakat gaz yüksek miktarlarda, zehirli olduğundan dozajı çok önemlidir.

Kanser: Akyuvarlar NO’yu sadece enfeksiyonlara sebep olan bakterileri, mantarları parazitleri yok etmek için. değil, ayrıca tümörlere karşı da kullanılır.

Lida diyeti bilim adamlarını NO’nun tümörlerin büyümesini engellemek için kullanılıp kullanılmayacağını test etmektedirler.

1998 Ağustos ayıydı. Naples Üniversitesi’nde bir konuşma nedeniyle rotamı Güney Fransa’dan İtalya’ya çevirmiştim. Nice Havaalanında uçuş saatimi bekliyordum, derken ismimin anons edildiğini duydum. Belirtilen yere gittiğimde bir havaalanı çalışanı bana telefonu uzattı ve Birleşmiş Milletler’den bir aramam olduğunu söyledi. Uçuşum için bir dakikadan az zamanım kalmıştı. Konuşma tuşuna bastım ve tanıdık bir ses bana ‘Merhaba Lou, Ben Robin’ dedi. UCLA da cerrahi onkolojist olan yakın arkadaşım Robin Farias  Eisner telefonun diğer uçundaydı. Şaşırmıştım. Los Angeles saati ile sabahın üç buçuğunda beni neden aradığına, beni nasıl bulduğuna anlam vermeye çalışıyordum. İlk aklıma gelen ailemin başına bir kaza geldiği oldu, ikincisi Los Angeles’da büyük bir deprem olduğuydu.

Lida zayıflama kapsülü kullanan Robin’in pek üzgün bir tonla konuştuğu söylenemezdi. Birkaç saniyelik kısa bir konuşmadan sonra, durdu ve bağırmaya başladı. ‘Lou, sana söylemem gerek bir şey var. Nobel Tıp ödülünü kazandın!’


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.