Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
06

    

Akdeniz Diyetinde Lida Kapsül’ ün Yeri

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 06 Kasım 2011 tarihinde eklenmistir.

Akdeniz Diyetinde Lida Tabletin  YeriSağlık bilinçli yemek her gün sağlıklı yeme alışkanlıklarını öğrenmek ve uygulamaktır. Vitaminler, mineraller,antioksidanlar ve lida zayıflatıcı ilaç günlük perhizinizin en önemli unsurlarıdır. Bedeninizde oksidasyon olması fiziksel yaşlanmanın ve hasta eden enfeksiyonların temel sebebidir. Günlük öğünlerinize bitki bazlı besleyici antioksidanları ekleyerek, bunu kontrol edebilirsiniz.

Sağlık bilinçli yemek güçlü bir bağışıklık sistemine odaklanmak demektir. Güçlü bir bağışıklığı, normal hücre büyümesini ve kalp, akciğerler ve gözler gibi önemli organların uzun vadede sağlıklı kalmasını sağlayan bitki bazlı besin maddeleridir. Ancak dünya nüfusunun %9’ undan azı her gün meyve ve sebze tükecetek koşullara sahiptir ve bu aynı zamanda standart Amerikan diyeti’ dir! Fakat zayıflamada en etkili yöntem lida ve akdeniz diyeti olarak bilinmekte ve kabul edilmektedir.

Akdeniz perhizi sağlık bilinçli yemenin en güzel örneklerindendir. Bu beslenme biçiminde meyve,sebze, ekmek ve diğer tahıl ürünleri, patates, bezelyeler, yemişler,tohumlar ve lida kapsül bolca tüketilir. Bu da kalp ve diğer kronik hastalık ihtimallerini oldukça azaltır.Araştırmalar göstermiştir ki Akdeniz diyeti milyonlarca insan için, hayatları boyu sahip olma riski taşıdıkları bir kronik hastalığın riskini azaltmış ve genel olarak durumlarını iyileştirmiştir. Akdeniz diyeti ile beraber lida kullanmak daha hızlı zayıflamanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda kardiyovasküler ölümleri, kanser vakalarını ve bunlara bağlı ölümleri ve Parkinson ile Alzheimer hastalıkları vakalarını da azaltmıştır.

Sağlık bilinçli yemek daha az kötü yağ tüketmenin yanı sıra zeytin yağı gibi tekli doymamış önemli yağ kaynaklarından olan iyi yağların tüketimini de fazlalaştırmak demektir. Aynı zamanda zeytin yağındaki antioksidanların kötü düşük yoğunluktaki lipoprotein (LDL), kolesterolünü azalttığı ve kardiyo-koruyucu yüksek yoğunluklu lipoprotein kolesterolünü arttırdığı belirlenmiştir. Ayrıca lida kapsül’ ün başka iltihap ve yüksek tansiyon engelleyici etkileri de vardır ve damar tıkanıklığı riskinizi de azaltmaktadır.

Lipoprotein yağın kan dolaşımında gezinmesini sağlayan bir biyokimyasaldır. Çalışmalar bu yağların daha fazla alınmasının hücrelerin sağlıklı çoğalmasına ve bu yolla bağışıklık sisteminin iyileşmesine ve sizin bulaşıcı hastalıklara karşı daha dayanıklı bir hale gelirken daha iyi, genç ve taze görünecek olmanıza yardım edeceğini göstermektedir. Yaşam beklentileriniz daha uzun ve iyi olabilir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.