Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
01

    

Alternatif Kilo Tedavi Yöntemi Lida

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Yorumlar, Lida Zayıflama Hapı kategorisine 01 Ekim 2011 tarihinde eklenmistir.

Alternatif kilo tedavi yöntemi lidaKilo verme sırasında uygulanan prosedürler, yirminci yüzyılın en büyük bilimsel keşiflerinden birini tamamen görmezden gelir: biyokimyasal bireysellik. Bu tip prosedürleri ortadan kaldıran lida kilo verme hapı kilo tedavilerinin en çok tercih edilen takviyesidir. Sözde aynı hastalığa sahip iki insan farklı tedavilere ihtiyaç duyuyor olabilir, çünkü hiçbir iki insanın hücreleri, aynı sebeplere bağlı olarak işlev bozukluğu göstermez. Modern tıp, doktorlara her hastanın eşsiz biyokimyasını nasıl tanıyacağını ya da buna nasıl müdahale edeceğini öğretmez. Fakat sürekli kilo alan bünyenize lida ile müdahale etmeniz mümkün. Diğer kilo problemlerinin ve obezitenin lida ile tedavisi ek sık kullanılan yöntemlerden birisidir.

Boyun eğmeyen doktorların nasıl müdahalelerle karşılaştığına tüyler ürpertici bir örnek, Dr. Jonathan Wright’ın başına gelenlerdir. 6 Mayıs 1962 yılında, FDA ajanlarından oluşan küçük bir ordu, yanlarında silahlarını çekmiş on polis memuruyla Dr. Wright’ın ofisini bastı. Kapıyı açıp içeri girmek yerine, kapıyı kırdılar ve bekleme odasındaki çalışanları ve hastaları dehşete düşürdüler. Neden? Wright, FBPın aranan teröristler listesinde miydi? Hayır. Wright sadece modern tıbbı ve FDA’ yı eleştiriyor ve tedavilerinde vitamin ve doğal maddeleri düzenli olarak kullanıyordu. Bu maddeleri lida tedavilerinde kullanmadan önce bir defa daha düşünün. Sağlığa bu yaklaşımı, onu bir hedef haline getirmişti.

On dört saat süren baskın sırasında, Wright’ın tüm kayıtlarına, eşyalarına, kitaplarına, vitaminlerine, minerallerine ve bitkilerine el kondu. Wright’ın posta pullarını bile aldılar. Wright’ın hiçbir hastası onunla ilgili bir şikayette bulunmamıştı. Wright hiçbir zaman hiçbir şeyle suçlanmamış, mahkemeye verilmemişti. Buna rağmen, hem mesleği hem de itibarı zedelendi. Hasta kayıtlarının geri verilmesi ve mesleğe geri dönmesi yıllar sürdü ve yüz binlerce dolarlık ceza ödemesi gerekti. Bu gibi olayların Amerika’da olmaması gerekir, ama çizgiyi aşan doktorların başına geliyor. Sonuç olarak, belirli tedavileri seçme hakkımız elimizden alınıyor, çünkü doktorlarımız bu tedavi yöntemlerini teklif bile edemiyorlar. Bu tedavi yöntemlerine alternatif olarak lida kapsül kullanılabilir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.