Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Haz
26

    

Ani Kilo Kaybı

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay kategorisine 26 Haziran 2012 tarihinde eklenmistir.

ani kilo kaybıAni kilo kaybınının en büyük nedeni dengesiz yapılan diyetlerdir. Son zamanlarda hızlı bir şekilde artış gösteren fazla kilolara sadece lida kapsülleri yardımcı olabilir. Kilo vermek ve yılarca sağlıklı bir bedene sahip olmak için öncelikle lida kullanmalısınız.

Lida kullanım sırasında da beslenmenize özen göstermelisiniz. Her zaman doğal yollarla zayıflama sağlık açısından daha iyidir.  Sağlıklı bir fiziğe gelebilmek için mutlaka sağlıklı tercihler yapılmalıdır. İstediğiniz fiziğe gelebilmek için lida uygun yöntemdir.

Ağırlık kaybı için, sporcular tarafından kullanılan birçok değişik yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden bazıları; yiyecek ve içecek alımının çok fazla sınırlanması, sauna, buhar banyoları, naylon giysi giyip koşma, vibratör, sauna kemerleri kullanma, aktiviteyi çok fazla artırarak ağırlık kaybetme, amfetamin, efedrin gibi ilaç kullanımı, bazı spor dallarında diüretik kullanımı ve yediklerini kusma gibi uygulamalardır. Meydana gelen bu kayıplar da hemen yerine konulmamaktadır.

Glikojen depolarında yeniden doygunluğun sağlanabilmesi için, en az 2448 saatlik bir sürenin geçmesi gerekmektedir. Kısaca; vücut yağının fazlasını antrenman döneminde kaybetmek gerekmektedir. Çünkü müsabaka dönemi enerji ve güç isteyen bir dönemdir. Bu dönemde ağırlık kaybetmeye çalışmak hatalıdır.

Lida kullanmak ve en iyi performans gösterilen vücut ağırlığını sürdürmek, en doğru davranıştır. Yani üst düzey performans için, müsabaka sezonun girerken spor dalına uygun vücut ağırlığına sahip olunmalıdır. Vücut ağırlığını düzenlemek için uygun zaman, sezon başı değildir. İstenen vücut ağırlığında yıl boyu kalmak hedeflenmelidir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.