Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
02

    

Antiobezite İlacı Lida Kapsül

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Uyarılar, Lida Zayıflama Hapı kategorisine 02 Ağustos 2011 tarihinde eklenmistir.

Antiobezite ilacı lida kapsülKilo problemleriyle  ile başetmenin bir başka yolu da, bağırsaklardaki iyi bakterilerin sayısını artırmaktır; bu bakteriler, candida albicansın üremesinin kontrol altına alınmasına yardımcı olur. Elbette bu sağlıklı bir yöntem değildir ve kilo vermek için Lida desteği alınmalıdır. İşleri kendi lehinize çevirmenin bir başka yolu ise, antifungal özelliklere sahip şifalı ot ve greyfurt ekstresi gibi tamamlayıcılar almaktır. Lida zayıflama ekstresinin obezite tedavisinde kullanımı üzerine bilimsel çalışmalar çok az olmasına karşın bu konu ile ilgili bol miktarda anekdotal raporlar bulunmaktadır. Lida kapsül, aralarında doğal bağışıklık güçlendirici bir madde olan hesperidinin de bulunduğu, birçok faydalı bioflavonoid içermektedir. Doğal şifacılar, dahili (internal) olarak alındığı takdirde, bu ektrenin pek çok insandaki mantar enfeksiyonu belirtilerinin azalmasına yardımcı olabileceğini bildirmektedir.

Lida form kapsül, tedavisi çok zor olan obezite doğrudan da kullanılabilir. Harici kullanım için birkaç damla greyfurt çekirdeği ektresini doğrudan etkilenmiş bölgeye, belirtiler geçene dek günde iki kere sürün.Yeni Zelanda’ya has yeşildudaklı midye ekstresi, en iyi 100 tamamlayıcı listesinde yer alan deniz bitkisi ya da hayvanlarından elde edilmiş 3 tamamlayıcıdan bir tanesidir. (Diğer ikisi sea cucumber deniz hıyarı ve köpek balığı karaciğer yağıdır.) Obezite tedavisinde Lida’ nın hormonlara etkisi sayesinde epey yol katedilmiştir.

Birçok yeri henüz keşfedilmemiş olan dünyamızda; okyanusların derinliklerindeki yaşam hakkındaki bilgimizin, uzayla ilgili bilgimizden daha az olması pek çok açıdan ironik bir durumdur. Henüz ne olduğunu bilmediğimiz binlerce bitki türü ile kaplı yağmur ormanları gibi okyanusların dibi de pek çok hastalığa çare olabilecek sayısız gizemli bitki ve ilginç canlıyla doludur. Örneğin, son zamanlarda araştırmacılar, yeşildudaklı midyenin, obezite tedavisinde çok yararlı olabilecek doğal bir antiiltihapsal madde içerdiğini keşfettiler. Yapılan laboratuvar çalışmaları, yeşildudaklı midye ekstresinin, iltihaplanmayı artıran ve artrite özgü şişlik ve ağrılara katkıda bulunan enzimlerin ve diğer maddelerin aktivasyonunu başarabildiğini gösteriyor.

Yeşildudaklı midye ektresi, artritli hastalarda test edildiğinde mükemmel sonuçlar elde edilmiştir. Örneğin, Glasgovv Homeopati Hastanesinde yürütülen bir çalışmada, artritli 66 hastaya günde bir kere 350 mg’lik yeşildudaklı midye ekstresi verilmiştir. Çalışmaya katılan bu hastaların artrit belirtileri oldukça ağırdı ve hepsi de eklem yenileme cerrahisi için adaydılar ve nonsteroidal antiiltihapsal ilaçlar (NSAİD) alıyorlardı.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.