Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
22

    

Aromatik Yağlar ve Lida Hapı

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Uyarılar, Sağlıklı Beslenme kategorisine 22 Ekim 2011 tarihinde eklenmistir.

Aromatik yağlar ve lida hapıGül en pahalı, ama aynı zamanda en etkileyici ve ilginç yağlardan biridir. Gül yağı lida form kapsül ile beraber rahatlıkla tüketilebilir. Gül yağının yatıştırıcı bir özelliği vardır ve regl öncesi ağrılar, iştahsızlık gibi ‘kadınlara ait’ haller ile mide krampları için muhteşemdir. Bu yağlar rahatlama ve vücut için gerekli yağlar kategorisinde yer almaktadır. Bu gerçek bir tedavidir, ama inanılmaz ölçüde faydalıdır.

Biberiye, büyük bir dengeleyicidir. Zihninizi açık tutarak, gergin baş ağrıları ve stresten arınmanıza yardım eder hayatınızı değiştirmek için doğru yağdır.

Sardunya yağı dengeye kavuşmanızı sağlar. Eğer aktifseniz sakinleşmenizi ve çok durgunsanız neşelenip, canlanmanızı sağlar. Zayıflama sırasında canlanmanızı ise lida kapsül sağlar. Hormon dengesizliği, depresyon ve genel ruh dalgalanmaları için idealdir. Ardıç, vücudun kendini temizlemesine yardım eden, özel bir arınma yağıdır.

Juniper (ardıç yağı), diüretiktir idrar tutulmasını engeller ve çok ilginç antiseptik özellikleri vardır. Okaliptüs bütün mikropları öldürür, kendinizi halsiz ve zayıf hissettiğiniz zamanlarda bu yağdan sürün ve faydasını görün. Ayrıca sizi uyarıp canlandırır. Böcek ısırıkları ve sokmalarının neden olduğu kaşıntıyı da giderir.

Papatya çayı, zihin ve bedenin gevşemesini sağlamasıyla meşhurdur; papatya özü yağı da aynı etkilere sahiptir. Papatya çayı ve lida kapsül zayıflama açısından çok faydalıdır. Fiziksel ve zihinsel olarak sakinleştiren bir etkisi vardır ve gece rahat bir şekilde uyumanızı sağlar. Diyet sırasında oluşan stresden lida kapsül ve papatya yağı yardımı ile kurtulabilirsiniz. Ertesi gün yenilenmiş bir güçle Yaşamsal Arınma programıyla yüzleşebilirsiniz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.