Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
16

    

Artan Obezite Vakaları için Lida

Yazan (eRiL) Lida Yorumlar, Lida yosun hapı, Lida Zayıflama Hapı kategorisine 16 Kasım 2011 tarihinde eklenmistir.

Artan obezite vakaları için lidaYaşam süresinin uzamasında, tıp, teknoloji ve beslenme bilimindeki gelişmelerin insan yaşamına uygulanmasıyla öldürücü enfeksiyon hastalıkların ve beslenme yetersizliklerinin önlenmesi yanında, doğurganlığın azaltılması etkili olmuştur. Beslenme yetersizliğinden kaynaklanan aşırı kilolar için lida kapsül kullanımı uygun olacaktır. Beslenme yetersizliği ile beraber gelen obezite oluşumuna karşı lida kapsül kullanmanızı tavsiye ediyoruz. 1905, 1955, 2005 yıllarında 20 yaş üstü ölüm nedenlerinde önemli değişmeler görülmektedir.

Ülkemizde de beklenen yaşam süresinde benzer şekilde uzama olmuştur. Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre 2008’de beklenen yaşam süresi erkek nüfusta 70.7, kadın nüfusta 75.7 yıldır. Beslenme beklenen yaşam süresini etkileyen önemli faktörlerin başında gelmektedir. Ancak, insanın ençok yaşayabileceği zaman süresi genetik özellikleri ve çevre koşullarına da bağlıdır. En uzun yaşam süresi 130 yıl olarak tahmin edilmiştir. Artan obezite oranına ise lida kapsül ile engel olabilirsiniz.

Enerji içeriği harcanan enerjiye eşit olmalıdır. Yağ içeriği enerjisinin %30’unu aşmamalıdır. Bunun yaklaşık %78′ i doymuş, %78′ i çoklu doymamış,kalanı tekli doymamış yağ asitlerinden sağlanmalıdır.

Çoklu doymamış yağ asitlerinden omega6’nın omega3′ e oranı 7:1 civarında tutulmalıdır. Bu yağlar lida form hapı ile desteklenen diyetlerde fazla tüketilmemelidir. Enerjinin %15-17’si proteinden gelmelidir. B12 vitamini bitkisel kaynaklarda bulunmadığından alınan proteinin %30 kadarı az yağlı hayvansal kaynaklardan sağlanmalıdır. Enerjinin %50-55′ i karbonhidratlardan gelmelidir.

Karbonhidrat kaynağı olarak glisemik yükü düşük tam tahıl ürünleri, kuru baklagiller, sert kabuklu meyveler ve sebzeler tercih edilmeli, saf karbonhidratlardan sakınılmalıdır. Bu kurallar lida kapsül kullanımı sırasında da geçerlidir. Diyet tüm vitamin ve mineralleri gereksinen düzeyde içermelidir. Diyet vitamin olmayan antioksidanlar yönünden de yeterli olmalıdır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.