Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
15

    

Aşama Aşama Lida Diyeti

Yazan (admin) Lida Diyetleri, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 15 Ocak 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida mantığından hareketle diyetimizin özü, birinci aşamada şu anki kilo fazlası ve deformasyonları düzeltmek; sonra da Lida sayesinde dengeli ve bilinçli bir beslenme ile sürekli formda ve sağlıklı kalmaktır.

Birinci aşamada yukarıda da değinildiği gibi öncelikle karbonhidratları keseceğiz. Lida kullanırken bunu yapmak ilk ve en kuvvetli adım olacak. Böylece metabolizmamız, üzerindeki ağırlıkları atacak. Unutturduğumuz yağların enerjiye dönüşerek yakılması işlevini yapmasını sağlayacağız. Tabii bunları yaparken Lida’ da öte yandan yardımcı olacak. Bu diyette metabolizma sadece daha önce birikmiş olan yağları yakacaktır.

Dolayısıyla vücutta hiçbir sarkma vs. olmadığı gibi bariz bir gençleşme ve dinçleşme görülecektir. Bunu hem sizin gayretiniz hem de Lida sağlayacak. Metabolizmamız karbonhidratları, şekerleri bulamadığında, çaresiz birikmiş yağları pankreas marifeti ile işleyip glikoza çevirip enerji olarak yakılmasını sağlayacaktır. Ben 40 kiloyu Lida ile yaklaşık 5 ayda atabildim. Elbette diyeti sabırla uygulayarak ama ilk 2,5 ayında 20 kg. vermiştim.

Kaldı ki ilk iki haftada ortalama 6 – 8 kilo verilmektedir. Burada çok önemli olan bir husus; Lida ile diyete başlandığında kurallar katıdır ve hiçbir şekilde bozulmamalıdır. Çünkü ilk 14 gün vücudu yağları yakmaya zorlamaktadır. Araya sokulacak küçücük bir karbonhidrat, bu olayı bozar.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.