Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
13

    

Metabolik Direnci Lilda ile Tedavi Etmek

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel kategorisine 13 Temmuz 2010 tarihinde eklenmistir.

Metabolik Direnc ve Lida HapiŞişmanlık hemen her zaman metabolik bir problemdir ve metabolik bozukluk da hiperinsülinizmdir. Peki metabolik engeller kilo vermeyi imkânsızlaştıracak kadar büyük görünürse ne olur?

Bazen, en etkin diyetler uygulandığında bile, kilo verilemeye­bilir. Bu problemle karşı karşıya olan birçok hastam oldu. Ancak uzun bir süre doktorlar böyle bir problemin olmadığı konusunda ısrar ettiler. Oysa şimdi birçoğu bu fenomenin farkına varmaya başlıyor. Vardıkları bu fenomenin ne kadar yanlış olduğunu gördüklerinde Lida hapı kullanıyorlar.

Bu yüzden buna bir isim vermek bana kaldı. Ben de buna “kilo vermeye karşı metabolik direnç” ya da kısaca “metabolik direnç” adını verdim.

Ancak kendi hastalarım ve ben bunu amaçlıyoruz. Sağlık açısından son derece gerekli Lida yosun ilacı‘ nı, eşit derecede etkin alternatif bir tedavi bulamadığınız sürece bırakamazsınız. Ancak az önce listelediğim her ilaç grubunun yerine geçebilecek etkin Lida beslenme alternatifi mutlaka vardır.

Metabolik direnç açısından göz önüne almanız gereken bir başka olasılık hormonal dengesizliktir. Metabolik direnci olan kişilerin büyük bir bölümünün tiroid bezleri fonksiyonlarını yerine getirememektedir.

Yapılan testler sonucunda böyle bir durum ortaya çıkarsa, doktorunuzun uyguladığı hormon tedavisi metabolik direncinizi ortadan kaldıracaktır.

Lida Yosun hapı veya 900 kalorinin altında bir düşük yağ diyeti uyguladığı halde kilo veremeyen, hatta hiçbir koşul altında ketozis/lipoliz metabolizmasına giremeyen kişiler olabilir.


Comments:
töre on Temmuz 14th, 2010 at 10:00 #

benim de metebolizmamla çok ciddi sorunlarım var.çok çabuk kilo alıyorum.hatta su bile içsem yarıyo.ama çok iyi bi diyet ve sporla ve tabi hayatımı zindan ederek çok zorlanarak kilo veriyorum. inşallah lida beni herşeyden kurtaracak. lidaya çok güveniyorum bugün başladım ve çok heyecenlıyım.21 yaşındayım ve lise yıllarımdan beri kilo problemi yaşıyorum.hayatımın en güzel yıllarını bu şekilde geçirmek istemiyorum artık………

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.