Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
09

    

Aşırı Yeme Sendromu

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 09 Ekim 2011 tarihinde eklenmistir.

Aşırı yeme sendromuAşırı/tıkınırcasına yeme sendromu, gece yeme sendromu da obeziteye sebep olan yeme bozuklukları arasında sayılabilir. Bu bozukluklara orjinal lida ile önlem almak uygun olacaktır. Yeme bozuklukları dışında obeziteye sebep olan diğer psikolojik etkenler, çocukluk ya da ergenlik döneminde geçirilen fiziksel ve cinsel tacizdir. Kişi taciz gördükten sonra kilo almaya başlayabilir ve kilo vermeyi bilinçli ya da bilinçsiz olarak sabote edebilir. Bilinçli olarak zayıflamak için ise lida kapsül kullanımı uygun olacaktır.

Aşırı kiloyu vücudunu dış etkenlerden koruyan bir zırh olarak görür. Fakat bu yanlış bir görüştür ve fazla kiloların lida ile verilmesi gerekmektedir. Başladığı zayıflama diyetlerini kısa sürede bırakıp tekrar başlamak için direnç gösterebilir. Sorulduğunda kilo vermeyi istediğini söyler, aynı şekilde de hissedebilir ama kilo verme girişimleri genelde sonuçsuz kalır. Kişiler yaşadıkları tacizle ilgili hislerini genelde bastırdıkları için neden kilo veremediklerini anlamakta da zorlanırlar.

Aşırı kilonun diğer bir psikolojik sebebi de, kişi farkında olmasa da karşı cins tarafından beğenilmeye bir engel koymak istemesidir. Eğer kişi duygusal, yakın ilişkilerde problem yaşıyorsa, yakınlaşma korkusu varsa, aşırı kilo alarak, beğenilme olasılığını düşürmek isteyebilir. Toplumun çizdiği “çekicilik” normlarının dışına çıkmaya çalışabilir. Eğer sizde fazla kilolarınızı vererek kendinizi beğendirmek istiyorsanız en kısa zamanda lida kullanmaya başlayın.

Çoğu zaman bunu farkında olmadan yaptığı için neden kilo veremediğine, her kilo verişinde belli bir kiloya indikten sonra neden tekrar kilo aldığına anlamlı bir yanıt bulamayabilir. Uzun vadede verilemeyen kilolar obeziteyi beraberinde getirir. Bu şekilde gelişen obeziteye engel olmak için obezite ve lida ilişkisi yakından incelenmelidir. Evlilik içinde yaşanan problemlerde de bazen kilo sanal bir kurtarıcı rolü üstlenir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.