Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
25

    

Az Çalışan Tiroid için Lida

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 25 Temmuz 2011 tarihinde eklenmistir.

Az çalışan tiroid için lidaVücut, zehirlerinden temizlendiğinde jigantism denen devleşme hastalığının durduğunu da gördüm. Fakat bu tedavi yalnızca gelişme çağında etkili olabiliyor. Daha önce de gördüğümüz gibi, bir besin ya da ilâç zehirlenmesi sonucu, hipofizin aşırı şişmesi körlüğe yol açabilir. Penisilin çoğu kez hipofizi aşırı uyararak görme bozukluklarına neden olabilir.

Tiroid bezlerinin aşırı salgı üretmesi de aynı şekilde kötü sonuçlara yol açabilir. Boynun altında yer alan bu bez vücuttaki üç deri tabakasının tüm işlevlerini kontrol eder. Tiroidlerin az çalışması ile meydana çıkan fazla kilolar için Lida kullanımı uygundur.

Üst deri ya da epiderme, iç deri ya da mukoza zarı ve göğüs zarı, dış yürek zarı, karın zarı, kafatası içiyle eklemlerin çukurlarını çevreleyen orta deri. Üst derinin esas görevi gaz, sıvı ve birtakım tuzlu maddeler yaymak ve kendi yüzeyiyle kıl sistemini kayganlaştırmaktır. Bir imdat çıkışı olarak üstderi, asitleri ve diğer zehirli artıkları atma görevini üstlenir. Bu atıklar, geniş bir cilt hastalıkları sözlüğünü doldurabilecek sayıda hastalıklara yol açarlar. En yaygın örnekleri; kronik egzema, kan çıbanı ve sedef hastalığıdır. Zehirlenmeden kaynaklanan deri hastalıkları, zararlı zehirleri atmaya ya da etkisizleştirmeye yönelik bir diyet tedavisine karşı müspet reaksiyon gösterirler. Böyle bir diyet tedavisi tiroid bezinin aşırı çalışmasını düzenli duruma getirmeye yeter. Bu durumda kilo artışı olur ve Lida ile önlem alınmalıdır. Lida diyet hapı ile yapılacak bir diyet sonrasında kilolar kalıcı olarak yakılır. Ayrıca Lida alırken sahte Lida almamaya özen gösterin.

İç deri ya da mukoza zarı, zarların ıslaklığını sağlayan ve tahriş edici yabancı maddeleri vücuttan atılacakları bir noktaya doğru sürükleyen açık renkte bir salgı salgılar. Zorunlu hallerde, tiroid bezi, zehirli artıkların dışarıya mukoza hücreleri aracılığıyla atılması için baskı yapabilir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.