Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
02

    

B12′ nin Lida’ ya Yardımı…

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 02 Kasım 2009 tarihinde eklenmistir.

Siz bazen odaya niçin geldiğinizi ya da arabanızı nereye park ettiğinizi unutuyor musunuz? Ya da endişeli, karmaşa içinde ya da depresif mi hissediyorsunuz? Bu sadece vitamin B eksikliğinden kaynaklanabilir!

İncelemeler Lida kullanan kişilerde hafif unutkanlık çekenlerin üçte biri kadarının aslında B12 vitamini eksikliği çektiklerini ve B12 vitamini takviyeleriyle tamamen iyileşebileceklerini ortaya koydu. Çünkü B12 hafıza işlemine dahil olan nöro taşıyıcıların oluşması için gereklidir.

B12 vitamini eksikliği aynı zamanda multiple sclerosis’ le bağlantılı olduğu düşünülür, çünkü bu vitamin merkezi sinir sisteminde sinir lifleri çevresinde myelin zarının korunması için gereklidir.

Zihinsel sağlığın iyi olması için bütün B vitaminlerini birlikte yeterince almalısınız. B vitamini kolin, vitamin B5’in yardımıyla (ki bu da anti-stres vitamini olarak bilinir) hafıza nöro taşıyıcı asetilkolin oluşturur. Folik asid, nöro taşıyıcılar dopamin ve bunların serotoninin oluşmasına yardım eder. Şizofrenik ve depresif hastalara yardım ettiği keşfedilmiştir.

B vitaminlerinin iyi kaynaklan bütün tahıllar, balık ve ettir; Gerekli gördüğünüzde, bir B kompleksi takviyesi alın. Bundan önce sözü edilen halklar kendilerinkini başlıca tam tahıllar ve balıktan alırlar. Katı vejetaryenler yeterince B12 vitamini almaya özen göstermeliler; sadece ufak miktarlar gerekir, fakat hayvansal ürünler ve balık neredeyse tek kaynaktır.

Lida’ nın muhtemel ve kaydedilmiş yan etkilerinin tümüne karşı B12 ve Folic Acid “B9” vitamin destekleri şaşırtıcı şekilde karşı koymakta ve inanılmaz bir rahatlıkla zayıflayabilmenize olanak sağlayabilmektedir.

Web sitemiz üzerinden B12 + Folik Asit desteği siparişi verebilirsiniz. Lütfen 0 530 540 18 10 numaralı telefonumuz üzerinden bizlere ulaşınız veya iletişim formu doldurarak sizi bizim aramamızı sağlayınız.


Comments:
Naz on Kasım 3rd, 2009 at 21:47 #

Merhaba, Lida kullanırken başağrısı durumunda hangi ağrıkesiciyi kullanmalıyız? Ve Ponstan Forte isimli ilacı Lidayla birlkte kullanabilir miyiz? Teşekkürler

admin on Kasım 4th, 2009 at 03:10 #

Ponstan Forte ile Lida’ nın kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. Ağrı kesici olarak Maxaljin yada Majezik deneyebilirsiniz.

Saygılar.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.