Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
13

    

Bağımlılıklarınızı Lidayla Faaliyete Geçirin

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Uyarılar, Orjinal ve Sahte Lida kategorisine 13 Temmuz 2010 tarihinde eklenmistir.

Bağımlılıklarınızı Lida ile Harekete GeçirinDeneyimlerim bana zayıflama kapsülü kullanıp yeniden kilo alan kişilerin, biraz kilo alınca hemen Lida yerine karbonhidrat tüketiminin ideal kiloyu koruma seviyesine dönen insanlar olduğunu gösterdi.

Sürekli başarı için yeniden kilo almanız ve ideal kiloyu korumanız arasında Lida tableti uygulamanız gerekir. Bunu yapmazsanız verdiğiniz kiloları fazlasıyla geri alırsınız, üç kilo alırsınız, sonra bir süre hiç kilo almazsınız, derken yeniden üç kilo alırsınız ve bu böyle devam eder.

Bunun olmasına izin verirseniz, yavaş yavaş ideal kilonuzdan ona bir daha asla ulaşamayacak şekilde uzaklaşırsınız. Basitçe ifade etmek gerekirse çok fazla karbonhidrat tüketip, kritik karbonhidrat düzeyinizin üzerine çıktığınızda kilo alırsınız, metabolizmanız buna olumsuz tepki verir, enerji seviyeniz düşer ve daha önce yaşadığınız hiperinsülinizm semptomları yeniden ortaya çıkar. Kullandığı ilaçları bırakan kişiler bu ilaçlara yeniden ihtiyaç duyabilirler.

Mantar semptomları olanlar, karınlarındaki şişliğin ve beyinlerindeki sisin geri döndüğünü fark ederler. Doğal olarak böyle bir durumda savunmanız zayıfladığı için kendinizi otokontrolünüzle savaş halinde bulabilirsiniz. Başınızı derde sokan yiyeceklere yeniden ihtiyaç duyabilir, bunlara yenik düşebilirsiniz. Hiperinsülinizm ve düşük şeker seviyeleri belirli yiyecek alerji/intoleransları ile birleşince bir bağımlılık durumu yaratır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.