Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
27

    

Bağırsak Bozuklukları ve Lida

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Genel Zayıflama Bilgileri, Gıda Alternatifleri kategorisine 27 Şubat 2012 tarihinde eklenmistir.

bağırsak sorunlarıLida zayıflama haplarını kullanarak fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Lida form kapsülü sayesinde istediğiniz kiloya kısa sürede geleceksiniz. Beslenme şeklinize de dikkat etmelisiniz. Ayrıca peygamberçiçeği çayı veya gülsuyuna batırılmış pamuk, gözkapakları üzerine konmalı ve 35 dakika gözkapakları öylece kalmalıdır.

Gündüz fazla yorulunca akşam yatmadan önce de bu ıslak pamuk konup 5 dakika sonra atılmalı ve ondan sonra yatılmalıdır. Gözler altında zaman zaman görü/en halkalar, morluklar veya şişlikler birtakım rahatsızlıklara işaret edebilir.

Sağlıklı ve hızlı zayıflamak için lida ve egzersiz yardımı olmalısınız. Lida form kapsülleri ile birlikte uygulanan egzersizler hızlı ve kolay kilo vermenizi sağlayacaktır. Fazlalıklarınızdan bu sayede kurtulacaksınız. İstediğiniz kiloya kısa sürede geleceksini.

bu halkalar bağırsaklardaki bozukluktan, viole halkalar kalpdamar bozukluğundan, mor halkalar cinsel bir rahatsızlıktan (örneğin regl günlerinde bu renk halka oluşur.), gözün alt veya üst kapaklarının şişmesi karaciğer veya böbrek rahatsızlığından kaynaklanabilir. Ayrıca aşırı cinsel temas, aşırı bedeni yorgunluk, büyük üzüntü, yeterli uyuyamama hallerinde de göz altında halkalar oluşabilir. Not: bu halkaların olması durumunda doktora gidilmelidir.

Gözlerdeki halka, şişlik ve kızarmalar için; göz altında halka oluştuğunda; makyaj yapmadan önce gözler koyu ve ılık bir çay ile yıkanmalı, sonra bu halkaları gizleyici bir makyaj yapılmalıdır. sabahları gözler şiş kalkılınca, gözler önce peygamberçiçeği çayı ile, sonra soğuk su ile yıkanmalıdır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.