Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
02

    

Bağırsak Sorunu ve Lida Kurtarıcısı

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida yosun hapı, Sağlıklı Beslenme kategorisine 02 Ekim 2011 tarihinde eklenmistir.

Bağırsak problemi çekiyrsanız sürekli kabızlık problemi yüzünden, kilo alıyorsanız yapmanız gereken lida zayıflama haplarını düzenli şekilde kullanmaktır. Fazlalıklardan lida sayesinde kurtararak daha güvenli kilo verebilirsiniz. Forma ulaşmak için kesinlikle lida hapından yardım almalısınız.

Lida kullandıktan sonra birdaha asla kilo almayacaksınız. Lida sayesinde hem daha sağlıklı hem daha etkili zayıflayacaksınız. Baş ağrısı için ne yapmalısınız? Basit akupresür teknikleri ve homeopatik çareler işe yaramaktadır. Ağrı veya inflamasyon için ne yapmalısınız? En azından yüzde 75’i çiğ gıdalardan oluşan bir bütün gıdalar diyetiyle beslenin.

Şeker, beyaz un, hidrojenize edilmiş gıdalar, abur cuburlar ve asitli içeceklerden uzak durun ve bolca saf su için olmalıdır. Fazla kilolardan kurtulmak ve düzgün bir fizik için şişmanlıktan lida ile kurtulun ve istediğiniz her şeyi yiyerek bunu başarın. Lida ile bu sağlanıyor.

Et ve süt ürünlerinden kaçının, ama somon gibi (çiftlik yerine derin sularda yetişmiş) yağlı balıkları tercih edin bağırsağın tolere ettiği ölçüde c vitamini, günde 2 ila 4 gram kuersitin, günde 30 ila 60 gram çinko alın. Birkaç gün boyunca 100,000’lik, sonraki haftalarda ise 25,000’lik betakaroten kullanın. Ayrıca a ve e vitaminleri alınmalıdır.

Esansiyel yağ asidi takviyeleri de önemlidir. Sindirim enzimleri yardımcı olur, özellikle günde 1 ila 3 gram kadar bromelain veya papain alın. Homeopatik çarelerin yanında çeşitli bitkiler de antiinflamatuar etkiye sahiptir. Bunlar, nsaıdlere harika alternatiflerdir.
Antibiyotikler çoğumuz mutlaka bir şekilde antibiyotik kullanmışızdır.

Antibiyotik kullanımı, bizim en büyük toksin kaynaklarımızdan biridir. Bunlar, sindirim sistemlerimizde oluşurlar. Antibiyotikler, hastalıklara yol açan bakterileri öldürmek üzere tasarlanmışlardır, ama aynı zamanda sindirim sistemimizdeki yardımcı bakterileri de öldürürler.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.