Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
01

    

Bağırsakta Bulunan Tehlikeli Mikroplar

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Orjinal ve Sahte Lida, Sağlıklı Beslenme kategorisine 01 Eylül 2011 tarihinde eklenmistir.

Bağırsak problemlerine karşı alınması gereken önlemlerden bir taneside lida zayıflama haplarıdır. lida hapları ile sindirim probleminiz ortadan kalkacak ve daha kolay zayıflayacaksınız. Lida zayıflama kapsülleri ile kısa sürede kilo verirken enerjik hissedeceksiniz. Doğru beslenerek ve lida kullanarak yapmanız gereken sadece bu uygulamalara düzenli şekilde uymaktır. Formda kalmak ve daha huzurlu olmak için muhakkak lida hapını kullanmanızı tavsiye ederiz. Böylece vücut mide ve bağırsak hastalıklarından, ince bağırsak ve mide kanserlerine  karşı korunur.

Lida kapsülleri bağırsaklarda bulunan tehlikeli ve zararlı mikropların üremesini ve çoğalmasını engeller ve böylece sindirimi kolaylaştırır. Vücutta kendi kendine sindirilen tek gıda yoğurttur. tüberküloz hastalığına karşı doğal bir antibiyotik etkisi gösterdiği doktorlar tarafından gözlemlenmiştir. Stres, alkol, kolalı ve karbonatlı içeceklerin zarar verdiği sindirim sistemini korur ve düzene sokmaktadır. Kısa bir hatırlatmada bulunalım hareketli ve uzun bir yaşam için lida kullanmalısınız.

Kötü kolestrolu düşürürken iyi kolestrolu artırır. sütten farklı olarak, yoğurdun nefes kokusunu giderdiği, diş taşı ve diş eti iltihaplarım doğal yollardan önlediği araştırmalar 6 hafta boyunca günde bir porsiyon yoğurt yi yenlerin yüzde 80’inde nefes kokusuna yol açan hidrojen sülfür düzeyinin düştüğünü göstermiştir. Süt bazı kişilerde şişkinlik yapar yoğurtta ise sütteki laktoz laktik aside dönüştüğünden smdirimi kolaylaştırıcı özelliği vardır ve vüccutta bu şişkinlikden kaynaklanan rahatsızlık gözlemlenmez, diri görünüm alır. Havuç salata ve yemeklerde kullanıldığı gibi un olarak tatlılarda ve bebek mamalarında da kullanılmaktadır. Son zamanlarda yapılan araştırmalar havuç suyunun içine birkaç damla zeytinyağı damlatılmasını tavsiye eder. Bunun nedeni A vitaminin yağda erime özelliğidir. Bu da vücut için daha yararlıdır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.