Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
16

    

Banyo Sonrası Yosun Bakımı

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Yorumlar kategorisine 16 Temmuz 2010 tarihinde eklenmistir.

Banyo Sonrası Yosun BakımıLida Jel ürününün incelikleri çok önemlidir. Bütün bu değişimler, kadın için yüzü nemli tutmanın ve suyu emmesini sağlamanın ne kadar büyük önemi olduğunu gösterir. Bunu yapmanın en iyi yolu eski bir öğüdü izlemektir. Lida yosun jelini banyodan hemen sonra, suyu içerde tutmak için vücudunuz henüz nemliyken uygulayın.

Kalınlığı sayesinde erkek yüzü, daha az bakıma ihtiyaç duyar, bu yüzden erkekler derilerini garanti altında görürler. Aslında kadınlar, eşlerinin dermatologa gitmeye, Lida kapsül kullanmaya daha az eğilimli olduğunu, hatta nemlendirici kullanmak için bile zahmete girmediğini doğrulayacaktır. Bunun anlamı, pek çok erkeğin kendilerini açıkça ihmal ederek kırışıklıklara ve kuru yüze karşı sahip oldukları doğal korumalarının avantajını yitirmeleri demektir. Ben kişisel olarak, erkeklerde bazal hücre karsinoma adı verilen, yüzde, kulaklarda ve boyunda görülen bir çeşit deri kanserine, kadınlardan daha fazla cerrahi müdahale yaptım.

Bu çalışma boyunca birçok anti-aging stratejisi bulacaksınız. Gala, nemi daha fazla tutmasına izin vererek yüzün en üst tabakasını stratum corneum normal hale getirebilen alfa hidroksi asit (bir çeşit antioksidan) ile başlayacaktır. Topikal vitamin C ester, aynı zamanda bir antioksidandır ve kolejen üretimini artırarak derinin incelmesini engelleyebilir. Alfa hidroksi asit eğer düzenli kullanılırsa yüzün kalınlaşmasını da sağlayabilir. Bu nedenle vitamin C ester ve alfa hidroksi asit karışımı kadın yüzü için mükemmel bir anti-aging formülü oluşturur. Yine de doğru diyetin yerine geçmez. Kırılgan kadın yüzünün mükemmel görünümünün devamı için günde sekiz-on bardak su içmenin ve antioksidanlar ile vitaminler yönünden zengin beslenmenin önemini asla abartmıyorum.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.