Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
11

    

Başarılı Diyetler için…

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 11 Ağustos 2011 tarihinde eklenmistir.

Başarılı diyetler için Lida formKimi diyetzede daha baştan havlu atmakta, niyetlendiği diyetini daha baştan terk etmekte ya da ilerilere, belirsiz tarihlere ertelemektedir. Hafifleme’ye “azimli” olanların bir bölümü hayal ettikleri ağırlığa hafifliğe denemeden pes etmekte, kimileri ise ısrarla ipin ucunu bırakmamakta, hatta bazen başlangıçta tasarladıkları ağırlığın da altına inecek şekilde diyetlerine devam ederek, kendilerini “nasılsa geri gelecek kilolara karşı” güvenceye almaya uğraşmaktadırlar. Eğer sizde diyet yapmakda zorlanıyorsanız Lida form hapı ile hayal ettiğiniz kiloya kavuşmak mümkün. Gelgelelim, şöyle veya böyle, günün birinde geri geliş süreci başlamaktadır. Bazen başlangıç çok süratli olmaktadır. Kimileri, daha, olmuyor, dayanamıyorum, der demez “yemeğe saldırmakta”, yiyemediklerinin acısını çıkarırcasına karınlarını doldurmaktadırlar.

Bazen “farkına varmadan” diyet bırakılmakta, “dağılan dikkat”, “araya giren beklenmedik gelişmeler”, … eve yatıya misafirler gelince… kızın nişanı… bahaneyi oluşturmakta, ilgi zayıflama çabasından uzaklaşıvermektedir. Arkasından da … “nasıl olduğunu bile anlayamadım, hem verdiklerimin hepsini, hem de fazlasını alıvermişim”… Ve … “elimden geleni yaptım, yılmadım, direndim… sonuna dek uğraştım… incecik olmuştum, ne hoştu”… diyenler bile yeniden şişmanlamaya başlamaktadırlar.

Zayıflama diyetinin yapılma nedeni kiloların geri gelmesini engellememektedir. Daha güzel olmak, daha sağlıklı olmak, sağlığını koruyabilmek, diğer insanlara değerli, bilinçli ve iradeli bir birey olduğunu gösterebilmek gibi kaygılar zayıflama diyeti yapma kararının alınmasına yol açabilmektedir. Kiloların geri gelmesini istemiyorsanız diyetlerinize Lida ile destek verin.

Haklı bir nedenle ve yeterli motivasyonla yapılan bir diyetin başarı şansının arttığına inanılır. Oysa bu fikir hiçbir bilimsel araştırmaya dayanmadığı gibi, hem yersiz, hem de tekrar edile edile doğru kabul ettirilen boş bir inanıştan öte değildir. Eğer diyet motivasyonunuzu artırmak istiyorsanız diyet sırasında Lida kullanımı tavsiye edilir. Zayıflama diyetine sağlık nedenleri ile kalkışanların geçici başarıya ulaşabilmeleri bile uzak bir ihtimaldir. Sağlık nedenleri ile zayıflamaya girişen kendilerine zayıflamaları önerilen kişiler ciddi anlamda kilolu, belki de obezdir. Ağırlıklarını bu kadar yukarılara taşıyanların, defalarca zayıflama diyeti serüvenlerine kalkışmış olmaları, ya da kısıtlamak beslenmeyi kıtlığı süreklileştirmiş olmaları güçlü bir olasılıktır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.