Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
22

    

Başarısızlığa Lida ile Son

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel kategorisine 22 Aralık 2011 tarihinde eklenmistir.

Başarısızlığa lida ile son verinBaşarısız diyet girişimlerine lida kapsülleri ile son vereceksiniz. Veremediğiniz fazla kiloları kısa sürede vermek için mutlaka lida kapsüllerini denemelisiniz. İdeal kiloya gelebilmek için sadece diyet yetersizolabilir. Ama lida ile diyetinize rank katabilirsiniz.

Bu insanlarda yaş öncülleri çok daha düşük düzeylerde mevcuttur ve bu nedenle müdahale edilmesi de çok daha zordur: bu iş gökyüzünde uçmakta olan tek bir kuşu vurmaya çalışmaya benzerken, diyabetlilerdeki yaş öncülleri ile uğraşmak, gökyüzünde güneşi bulut gibi kapatan kuş sürülerine nişan alma zahmetine dahi girmeksizin av tüfeği ile ateş etmeye benzer.

Sık sık yaşanan aşırı yeme sendromu malesef obeziteye neden olmaktadır. Düzenli bir şekilde zayıflamayı lida kapsülleri ile denemelisiniz. Lida kapsülleri sayesinde iştahınızı kontrol altına alacaksınız. Veremediğiniz killoları hemen vereceksiniz.

Başarısız diyetlerin nedenleri:

  1. Düzensiz beslenme
  2. Aç kalma
  3. Düzensiz uyku

Bu nedenle cerami, 1991 yılının sonlarına doğru manhasset new york’ta bulunan picower tıbbi araştırmalar enstitüsü’ndeki laboratuarlarında bir zirve toplantısı düzenledi. Yaş oluşumunu önleyecek yeni yollar bulmak üzere bir beyin fırtınası yapmayı amaçlayan toplantıya kendisi, ulrich, picower kadrosundan diğer birkaç kişi ve kurulmasına cerami’nin yardımcı olduğu alteon adlı bir şirketten katılan bilim insanları katılmaktaydı.

Bu tepkimelerin kimyası ve lida ürünleri hakkında geçerli olduğuna inanılan bilgilerin analizi, reaktif karbonillerin (örneğin oksoaldehitlerin) yaş çapraz bağlantılan için önemli potansiyel bağlantılar oluşturacaklarına ve dolayısı ile antiyaş ilaçlarının hedefi olacaklarına zaten pek çok araştırmacı tarafından (haklı olarak) karar verilmesine yol açmıştır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.