Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
21

    

Basen Bölgesini Sıkılaştırma

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Genel, Sağlıklı Beslenme kategorisine 21 Temmuz 2011 tarihinde eklenmistir.

Lida ile basen bölgesini sıkılaştırmaDünyadaki büyük obezite merkezleri, Aborijinli şifacılar tarafından çok uzun zamandan beridir obezite tedavisinde kullanılan emu yağının, hastaların iyileşmesini hızlandırdığını bildiriyorlar. Mükemmel bir cilt nemlendiricisi olan emu yağı, ince çizgileri ve kırışıklıkları gidermesi ve güneşten korumasıyla ünlenmiştir. Avustralya’da emu yağı, güneş yanığı tedavisinde kullanılmaktadır. Bu yağ fazla kilolar sebebiyle ortaya çıkan ve Lida ile önlem alınmayan basen bölgesine uygulanırsa olumlu sonuçlar verir.

Son zamanlarda, radyasyon tedavisi gören meme kanserli bir hastamdan; emu yağının, cildi, radyasyon yanığına karşı çok iyi bir şekilde koruduğunu öğrendim. Kanserli hastalar Lida kullanmadan önce gerekli bilgiyi doktorlarından almalıdırlar. Kendisi, diğer hastalardan daha az ağrı çekmesinin yanı sıra, onlardan daha hızlı bir şekilde iyileşiyormuş. Emular, çiftliklerde yetiştirilen kuşlardır ve bu kuşların her yerinden faydalanılabilir. Emu eti Avustralya’da çok sevilir; tadı sığır etine benzemesine karşın yağ ve kolesterol miktarı bir hindininki kadar düşüktür. Lida diyetleride rahatlıkla tüketilebilmektedir. Bu yağ bel inceltmek için Lida bölgesel zayıflama hapı ile birlikte kullanılabilir.

  • Artrit belirtilerini giderir.
  • Yara iyileşmesini hızlandırır.
  • Kas ağrıları ve incinmelerine iyi gelir.

Eklem ya da kas ağrısı için günde iki ya da üç kez ağrılı bölgeye sürün. Yanık ve yaralarda ise üzerinde yazıldığı şekilde kullanın.İdman sonrası ağrılar ve kas tutulmalarında da emu yağını deneyin. Eğer ağır idmanlarla kilo vermek sizin için zorsa Lida hızlı zayıflama hapını denemelisiniz. Pek çok faydasına ek olarak omega 3 yağ asitleri, romatoid artrit, sedef hastalığı, alerjiler ve benzeri diğer iltihabi hastalıkların belirtilerini giderebilen doğal bir antiiltihapsal ajan içerir.Doğal şifacılar, bu tür hastalıklar için devamlı keten tohumu yağı önerir ve sıklıkla da olumlu yanıt alırlar.


Comments:
aynur on Temmuz 25th, 2011 at 21:25 #

bahsettiğiniz yağ egzamayada iyi gelirmi ayrıca ayrıca bu ürün yenimi..

nihal on Temmuz 27th, 2011 at 11:34 #

27 temmuz 2011 tarihinde lida orjinal elime şuanda ulaştı, 65 kg. ve yarın itibariyle lida kapsül başlıcam. ve sonrasında yorumlarımı sonrasında mutlaka yazıcam…

admin on Ağustos 2nd, 2011 at 09:20 #

Konu hakkında daha fazla bilgimiz yok malesef.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.