Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
02

    

Batı Diyeti ve Lida Form

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Uyarılar, Lida Zayıflama Hapı, Lida' nın Alternatif Etkileri kategorisine 02 Ağustos 2011 tarihinde eklenmistir.

Batı diyeti ve lida formZayıflamak için düzenli Lida kullanımı bağışıklık fonksiyonlarını güçlendirir. Kansere karşı koruyabilir. Çünkü antiiltihapsal ilaçların etkisi yine hızla ortadan kalkarken glucosaminin etkisi devam eder. Lida güvenlidir ve şimdilik hiçbir yan etkisi görünmemektedir. Lida, yine kıkırdakta bulunan chondroitin ve doğal bir hormon olan pregnenolone adlı iki tamamlayıcıyla birlikte daha iyi çalışır. Bu üç tamamlayıcının birlikte alınması, sadece artrit ağrısını gidermekle kalmaz, yeni kıkırdak üretimini de uyarır.

Ben Lida kilo verme hapı almanızı öneriyorum; normal zayıflama haplarından yüzde 40 daha etkilidir. Günde 500 mg’lik üç tablete kadar alın. En iyi şekilde faydalanmak için günde üç kere 10 mg’lik pregnenolone ile birlikte almanızı öneriyorum.Glucosamine, nadiren bulantı ya da mide yanması yapabilir. Ancak yemeklerle birlikte alırsanız böyle bir sorunla karşılaşma ihtimalini azaltırsınız. Sadece yemek yemek değil, ayrıca sigara içmek de sizi şişmanlatır.

Proteintutucu bir ajan olarak ün yaptığından Lglutamine, yağlarını eritip kas yapmak isteyen fitness meraklılarının da ilgisini çekmiştir.Greyfurt çekirdeği ekstresi (üzüm çekirdeği ekstresi ile karıştırmayın İngilizce’de greyfurt “grapefurt”, üzüm ise “grape” şeklinde yazılır); Candida albicans ve mantar enfeksiyonlarına karşı koruma sağlayan, Lida ile kullanılabilir doğal cephanelikler arasındadır. Candida albicans vücudumuzun içinde yaşayan pek çok mikroorganizmadan bir tanesidir. Normal şartlar altında, Candida albicans, sindirime yardımcı olan iyi bakteriler tarafından kontrol altına alınır.

Ancak, doğal kontrol ve denge sistemimiz çeşitli nedenlerle zayıflayabilir. Özellikle antibiyotiklerin aşırı kullanımı ayırt etmeksizin hem iyi hem de kötü bakterileri öldürmektedir; bu nedenle Candida albicans denetimsiz bir şekilde çoğalır. İkinci olarak, Candida albicans şekerli ortamda daha etken bir şekilde geliştiğinden, tipik batı diyetindeki yüksek şeker içeriği bu problemin artmasına katkıda bulunur.

Sonuç olarak pek çok kadın; tekrarlayıcı vajinal mantar enfeksiyonlarına maruz kalır. Ayrıca bağışıklık sistemi zayıflamış olan kişi, pamukçuk ve deri döküntüleri gibi mantarlara bağlı hastalıklara karşı da daha hassas olacaktır. Tüm bu sorunlara ek olarak candida albicans ile başetmek özellikle zordur; çünkü tedaviye dirençli bir şekilde çok seri ve hızlı bir şekilde çoğalırlar. Ne yazık ki reçetesiz olarak satılan ilaçlar da genellikle etkisiz kalmakta; bu tip tedaviler, kısa bir süreliğine yarar sağlasalar da bir müddet sonra enfeksiyon tekrarlamaktadır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.