Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
03

    

Bazal Metabolizma Nedir?

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel, Lida Zayıflama Hapı kategorisine 03 Ağustos 2012 tarihinde eklenmistir.

Tiroksin hormonunun fazla salgılanması zayıflama yapar. Yan etkileri; tansiyonu yükseltir, kalp krizi riskini artırır, terleme, çarpıntı ve Bazal metabolizma nedirsinirlilik yapar. Metabolizmanın bozulmasına sebep olur. Metabolizmaya zarar vermeden zayıflamak için uygun bir diyet ve lida zayıflama hapı kullanılmalıdır. Lida alımı sırasında orjinal lida aldığınızdan emin olun. Tiroksin hormonu fazla salgılanırsa bazal metabolizma yükselir.

Tiroksin hormonu az salgılanınca bazal metabolizma azalır, şişmanlığa sebep olur, kansızlık olur, kandaki kolesterin yükselir, damar sertliği ve yağlanma olur. Bu tip gelişen şişmanlığa önlem amacıyla lida kapsül kullanılabilir. Çocuklar da tiroksin az salgılanırsa büyüme durur ve zeka geriliği olur.

Karoten karaciğerde A vitaminine dönüştürülemez. Deri karoten birikimi sonucu sarı renk alır. Bu sarılık değildir. Sarılıkta göz akları sararır, bunda sarannaz. Karalahana guatr yapıcıdır. Karalahana ve şalgam guatr yapıcı madde içerir. İyot dışarıdan alınır.

Paratroid bezi fazla çalışırsa kalsiyum yetersizliği, az çalışırsa D Vitamini yetersizliği görülür. İnsülin, glikozun dokularda kullanılmasını sağlar. İnsülin hormonu yetersiz gelirse kanda ve idrar da şeker oranı artar. İnsülin deri altına dışarıdan enjekte edilir. Dozu iyi ayarlanmazsa insülin şoku meydana gelebilir. Bu arada belirtmekte fayda var; insülin desteği alan şeker hastaları lida kullanamazlar.

Kadınlarda kadınlık vasfını kazandıran hormondur. Erkeklerin erbezlerinden salgılanır. Eşey organlarının gelişmesi, kılların artması ve sesin kalınlaşmasını sağlar. Erkekte ve kadında cinsel soğukluğun tedavisinde kullanılır. Hormonların kandaki oranları düşüktür.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.