Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
03

    

Bel Ağrılarını Engellemek için Zayıflayın

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel kategorisine 03 Ekim 2010 tarihinde eklenmistir.

lida ile bel ağrısından kurtulunBel ağrılarının birçok nedeni olabilir. Fazla kilolar bu nedenlerden sadece biri olabilir ve Lida ile zayıflama konusunda bel ağrılarıyla ilgili sizlere verebileceğim tavsiyeler zayıflamak üzerine olacaktır. Mutlaka bir doktora gidip bel ağrısı şikayetinizi belirtmelisiniz.

Doktorunun gerekli ilaçları verdiğini ve fizik tedavi uzmanının gerekli egzersizleri yaptırdığını düşünerek, sana ne söylendiyse düzgünce yap. Sonuç alamıyorsan da kulaktan dolma işler yapma. Ancak, daha iyi olduğuna inandığın başka bir doktor ya da fizik tedavi uzmanına gidebilirsin. Bunun dışında “O şunu yapmış, bu filanca adama gitmiş ve düzelmiş…” diyenlere kanarak başına daha büyük işler açma. Zayıflamak bel ağrılarını engellemekte önemli bir rol oynamaktadır. Lida yosun hapı ile zayıflayarak bunu belirli oranda far edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Dönem dönem uzman tarafından yapılan bir tedavidir. Yaptığımız iş veya tembellikten dolayı oluşan bazı rahatsızlıklar vardır. Genelde masa başında sürekli bilgisayar kullanıp işini oturarak yapmak zorunda olan muhasebeciler, bankacılar, sekreterler, tekstilciler, şoförler ve yaklaşık 15 yılını okul sıralarında geçiren öğrenciler… Sözüm sana, tüm gün oturmak zorunda olduğundan nasıl oturduğuna dikkat etmiyorsun. Vücudun, oturuş şekline göre yeni halini alıyor.

Doğuştan beli bükük ve hafiften kamburu olan biri değildin. Böyle olmayı kendin istedin. Basardın. Eve geldiğinde muhtemelen sırtın, belin ve boynun ağnyor. Otururken düz oturamıyorsun. Ya yan yatıyor ya da -istem dışı- koltuktan aşağı kayıyorsun. Yürürken seni görenler ya yerde para aradığını zannediyor ya da kambur olduğunu düşünüyorlar. Bunlar seni rahatsız ediyor. Yine de kılını bile kımıldatmıyorsun. Neden tembelsin? Yattığın yerden bir mucize bekliyorsun. Başka sebebi yok. Gerçekten istemiş olsaydın, birkaç ay içinde -gözle görülür bir şekilde- duruşunu, oturuşunu ve yürüyüşünü düzeltirdin. Çünkü Lida zayıflama ilacı ile vücudundaki fazla kilolardan bir ay içinde kurtulabilme ihtimalin var. Bunu yapmak için bile aşırı tembelsin. Bir yıla yakın bir zamanda eski halinden eser kalmazdı. Hadi artık kalk ayağa ve sebep olduğun bu durumdan kurtul. Bir silkelen, kendine gel ve sana söyleyeceklerimi uygula. Şu an gözünde büyüterek sanki sonsuza kadar böyle yaşamak zorunda olduğunu düşündüklerinin aslında çok basit problemler olduğunu gör. “Yok, ben halimden memnunum.” diyorsan, hemen git çekyata uzan, üstüne bir yorgan ya da battaniye ört de üşütmeyesin.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.