Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
08

    

Besin ve Mineral Emilimi

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida' nın Alternatif Etkileri, Orjinal ve Sahte Lida kategorisine 08 Temmuz 2010 tarihinde eklenmistir.

Besinlerle alınan vitamin ve minerallerin kayıpsız emilim düzeyi çok düşükken, preperat yoluyla alınan vitamin ve minerallerin emilim kayıp düzeyleri oldukça yüksektir. Bu nedenle tam hesabı tutturmak hiç de kolay değildir. Fiziksel ve ruhsal yapınızın sağlığı çok büyük ölçüde Lida Form dengesine bağlıdır.

Yunnan yosunu Lida ile en az haftada iki kez balık yiyin. Balıktaki yağ, çoklu doymamış yağ cinsinden olan omega-3 yağlı asitleridir. Omega-3 yağlı asitlerine dayalı diyet izleyenlerde kolesterol ve trigiserit düzeylerinde önemli düşüşler gözlenmiştir. Ayrıca, iyi kolesterol olan HDL kolesterolü yükselttiği saptanmıştır.

Eğer balık tüketiminde güçlük çekiyorsanız, omega-3 balıkyağı preparatları alabilirsiniz. Koroner kalp hastalıkları önlenmesi için tavsiye edilen koruyucu nitelikli balık yağı standart dozu günlük 300-600 mg’dır. En fazla 1000 mg’lık preparatlar alınması uygundur.

Yağsız süt, yoğurt ve peynir kullanın. Böylece daha az hayvansal yağ almış olursunuz. Ayrıca daha yüksek kalsiyum ve protein kazanırsınız. Lidanın tüketimi ile alacağınız yağ miktarı aynı orantı da olduğundan vücuttaki yağ oranını dengeleyebileceksiniz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.