Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
26

    

Besinler Vitaminler ve Lida

Yazan (admin) Gıda Alternatifleri, Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Sağlıklı Beslenme kategorisine 26 Şubat 2010 tarihinde eklenmistir.

Bisküvi ya da şekerlemeleri elinize aldığınızda bir dahaki sefere bunu aklınızda tutun. Lida kullanmaya başladıktan sonra bu şekerleme yada bisküviler sizin için hayal haline gelecek, onları unutacaksınız. Bir parça meyve ya da biraz yoğurt daha iyi bir tercih olmaz mı? Bize sorarsanız Lida ile kesinlikle daha iyi bir seçimdir. Sağlıklı atıştırma seçenekleri aşağıdakileri içerir:

Taze / kurutulmuş meyve, taze sebze çubukları, küp şeklinde peynir / peynir dilimleri, yağsız patlamış mısır, krakerler, simit / poğaça, küçük kekler, kuru üzümlü ekmek, meyveli şekerlemeler, bisküvi, pirinçli kek, cips,  az yağlı yoğurt, dondurulmuş yoğurt / buzlu süt. Hepsi optimum düzeyde Lida kullananlar tarafından tercih edilebilir.

Öğün ve atıştırmalarınızı planlamak, yaşam boyu sağlıklı yeme planına başlamada ve sonuçta vücut ağırlığınızı kontrol altında tutmanızda önemli bir adımdır. Zayıflama yada sağlık için diyet programları uygularken Lida hedefinizi net olarak belirleyin. Besin piramidi rehberi, kendiniz ya da ailenizin besin ihtiyacını planladığınızda size yardımcı olabilecek tek araçtır. Bu araç, sadece sağlıklı bir Lida diyeti oluşturmaya yardımcı olmaz, aynı zamanda denge, çeşitlilik ve makul olmaya yönelik yol göstericidir.

Ayrıca bu araç, tam bir kilo kontrolü için gıda alımınızı azaltmanın temelini oluşturmada da yardımcıdır. Beslenme hakkında daha fazla şey öğrenmeye devam ettikçe bu bilgileri uygulamaya koymak için ek yollar arayacaksınız.

Besin yoğun yiyecekler kalorilerin yanı sıra vitaminler, mineraller ve lif gibi besin katkısı olanlardır. Bu gıdalar Besin piramidi’ nin tahıl, sebze, meyve, süt ve süt ürünleri ve et gruplarında bulunabilir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.