Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
11

    

Beslenme Alışkanlıklarınızı Lida’ yla Değiştirin

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Sağlıklı Beslenme, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 11 Ekim 2011 tarihinde eklenmistir.

Çocuklukdan gelen beslenme alışkanlarınızı lidayla değiştirinGıda almak, her canlının bedenini beslemek için yaptığı doğal bir fonksiyondur. Fakat yanlış gıda alımı kiloları beraberinde getireceği için lida kapsül kullanımı gerekir. Ne zaman yiyeceğimizi, ne kadar yiyeceğimizi, ne yiyeceğimizi ve neden yiyeceğimizi içgüdüsel olarak bilerek doğuyoruz. Ne yazık ki doğal güdülerimiz doğduğumuz andan itibaren sekteye uğradı. Bir kısmımızın doğumu zaten doğal olmayan bir yolla, sezaryenle gerçekleşti. Doğar doğmaz hemen annemizin kucağında onun sıcacık kokusunu hissederek memeye yapışmamız gerekirken, bizi tartma, ölçüp biçme, birtakım hastane rutini gibi gereksiz şeyler uğruna annemizden ayırdılar.

Sonra beslenme saati gibi saçma sapan kurallar koydular bize. Ne zaman karnımızın acıktığına göre değil, saate göre beslediler bizi. Bu şekilde beslenmek fazla kiloların habercisidir ve lida form hapı ile önlem almak gerekir. Kendi kendimize yemeyi Öğrendiğimiz yaşa gelene kadar, birçok ihtiyacımızı ağzımıza bir şeyler koyarak halletmeyi öğrenmiştik. Daha da ötesi yemek, ikinci bir amaca hizmet eder hale gelmişti. İhtiyacımız olan sevgi ve şefkatin yerine geçmeye başlamıştı. Rahatsızlığımızı, acılarımızı katlanılır hale getirmenin yolu olmuştu aynı zamanda.

“İyi çocuk” olduğumuzda ödül olarak şeker verilmişti, canımız yandığında, bir yerimize uf olduğunda bizi susturmak için kurabiye, çikolata verdiler bize. Eğer iyi olmuşsak ve tabağımızdaki yemeğin hepsini bitirmişsek yine ödül olarak tatlı verildi. Bazen ikinci porsiyona bile hak kazanıyorduk. Bu şekilde davranmak yerine, çocuklara beslenme alışkanlığı kazandırın ve sağlıklı beslenmenin önemini anlatın. Yani sağlıksız beslenme alışkanlığı küçük yaşlardan itibaren hayatımızda. Bu durumda yapmanız gereken fazla kilolara karşı lida kapsül kullanmaktır.

Büyüyünce artık kendimizi ödüllendirmenin ve rahatlatmanın en iyi yolunun yiyecek olduğuna koşullanmıştık. Televizyonda yiyecek reklamlarında gülen mutlu aile üyeleri bir aradadır. Tüm mutlu aktiviteler yiyecek etrafında döner. Bu yiyecek reklamlarında neredeyse tek bir sağlıklı ürün göremezsin. Ama herkes mutludur. Bu ürünleri lida zayıflama diyetlerinden uzak tutmanızda fayda var.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.