Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
10

    

Beslenme Tarzı ve Lida

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida yosun hapı kategorisine 10 Mayıs 2012 tarihinde eklenmistir.

beslenme tarzı ve lidaLida kapsüllerini kullanırken mutlaka doğru adımlar atmalısınız. Lida orjinal kapsüllerini kulanırken bol bol su tüketmeye garyet göstermelisiniz. Ayrca bu gibi zayıflama haplarını kullanırken biraz daha dikkat etmelisiniz. Etkili ve sağlıklı kilo verimi için lida uygun yöntemdir.

Lida kapsüllerini kullanırken bazı öneriler; ana ve ara öğün sıklığı artırılmalı (23 ana öğün, her ara öğün en az 6 g protein, 35 g karbonhidrat sağlamalı), enerjisi yoğun yiyeceklerin (reçel, bal, pekmez, etli sandviç, barlar, kuru meyve, tahıl gevreği…), içeceklerin (meyve suyu, süt, sütlü içeceklere yağsız süt tozu ekleme, spor içecekleri…) Tüketimi artırılmalı, posa içeriği yüksek, düşük enerjili sebze ve meyveler orta düzey tüketilmeli, günlük beslenme planı (yemek saatleri ve yiyecek miktarı ile ilgili) yapılmalıdır.

Önemli bilgi; Akşam saat 20’den sonra, uyumanıza 4 saat kala ve sonrası yemek yemeyiniz. Gece uyanıp yemek yeme ağırlık artışına neden olan bir davranıştır. Akşam geç saatlerde vücudun fazla besine gereksinimi olmadığı için, yenilenler yağ olarak depolanacaktır.

Lida kullanan vejetaryen sporcuların beslenme özellikleri yeni bin yılın beslenme trendlerinden biri haline gelen vejetaryen beslenmeye ilgi giderek artmaktadır. “vegetus” (canlı, sağlıklı, hayat dolu) sözcüğünden adını alan vejetaryenlik et, balık ve kümes hayvanlarının etinin tüketilmediği, süt ürünleri ve yumurtanın ise tercihe bağlı tüketildiği bir beslenme tarzıdır. Lida kapsüllerini düzenli olarak kullanırsanız sağlıklı zayıflamayı başarabilirsiniz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.