Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
20

    

Bilimsel Veriler ve Lida Yosun Hapı

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel kategorisine 20 Ağustos 2010 tarihinde eklenmistir.

Bilimsel Veriler ve Lida Yosun HapıLida zayıflama hapı batı teknolojisinin sonucu olan bilimsel verileri topladıkça, bunların kendi eski yaşam alışkanlıklarını destekler nitelikte olduğunu gözlemledi. 1972’de Amerika’ya geri döndü ve psikoterapist, Sufi ve aynı zamanda da Doğu-Batı sentezi üzerinde çalışan bir kozmolog olan Tariq Hamid ile birlikte Oakland, Kaliforniya’da Tantra Research Institute’u (TRI) Tantra Araştırma Enstitüsü kurdu.

Lida diyet kapsülü Amerikalılar için normal sayılan bu durumlar, Hinduların normallik anlayışından çok uzak. Onlara göre kişi ışığı, enerjiyi hissettiği, sakin olduğu ve günlük işlerini yapmaya arzu duyduğunda normaldir. Böylesi bir “normal” yaşamı hayal etmek, sürekli stres, yorgunluk, öfke ve güvensizlik içinde hayatlarını sürdüren Amerikalılar için oldukça güçtür. Dileyen herkesin ulaşabileceği bir durum olan Hinduların “normal” anlayışında kişi, yaşamdan sürekli zevk alır, berraklık ve açıklık hisseder ve hem işi hem de yaratıcılığı için çok daha fazla enerjiye sahiptir. Bu iki durumun arasında dikkate değer bir fark var.

Lida hapı batıda yapılan bilimsel araştırmaların çoğunda (benim araştırma alanlarım olan nöroendokrinoloji ve psikofarmokoloji de dahil olmak üzere) bu eski Sanskrit öğretinin, çağdaş tıbbi araştırmalar kadar geçerli olduğunu kanıtlanıyor. Örneğin, Batıda yapılan araştırmalar sonucu beyin epifizinin varlığı ve bunun ışıkla ilgisi saptandı. Beyin epifizinin Hindistan’daki yogiler tarafından çok önceleri tanımlanmış olmakla kalmayıp, altıncı çakra, ajna chakra ya da “üçüncü göz” olarak adlandırılır. Epifizin, organizmayı yavaşlatıp beynin iki yarı küresinin faaliyetlerini dengeleyebilen çok güçlü bir davranış değiştiricisi olduğu keşfedildi.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.